Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-05-2024, 09:35:41

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 867
  • Latest: Hardhen
Stats
  • Общ брой публикации: 82 660
  • Общ брой теми: 9 811
  • Online today: 241
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 124
Total: 124

124 гости, 0 потребители

Проблем с wi fi на macbook air и последващи проблеми!

Започната от alkatraz, 05-10-2017, 23:01:31

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

alkatraz

Здравейте колеги-имам макбук еър A1465-проблемът ми е,че не може да се включин wi fi-on.Гледах доста клипове как да оправя проблема,пробвах ги(даже по едно време wi fi то ми изчезна и ми пишеше,че го мяма въобще като устройство).Реших да изтрия всичко и да прейнсталирам на ново(команд R) изтрих всичко но ....не се усети че ми трябва връзка с интернет за нова инсталацив и сега всичко се прецака-нямам операционна система и немога да я кача защото мямам връзка с интернет-какво мога да направя колеги от тук нататък?Благодаря за съдействието предварително!

Пиф

Може да направиш две неща:
1 - връзваш интернета чрез кабел, използвайки преход Thunderbolt to Gigabit Ethernet
2 - на друг компютър да си подготвиш инсталационна флашка и да инсталираш ОС-а от нея

alkatraz

#2
Много ти благодаря колега-качих Lion сега :)
Имам питанка-как от Lion да кача до Сиера?

Пиф

Имайки предвид официалното инфо за Sierra от сайта ня  Apple - https://www.apple.com/macos/how-to-upgrade/ , за директен ъпдейт трябва мин. 10.8 (т.е. Mountain Lion). Из нета пише за успешни ъпдейти от 10.7, но има съобщения и за неуспешни. По-добре мини през междинен ъпдейт и тогава Sierra. А най-добре си направи инсталационна флашка на Sierra и направи чиста инсталация.