Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

23-05-2024, 15:57:13

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 865
  • Latest: proertBicky
Stats
  • Общ брой публикации: 82 672
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 222
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 99
Total: 99

99 гости, 0 потребители

Mac-a заби докато си гледам филм ---> ОТНОВО. Молба за мо помощ.

Започната от djluka, 25-10-2010, 16:00:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Wizi

Ако те е страх от смях пускай музика през Винбозе. Тогава и да забие най-много да получиш съчувствие и разбиране от публиката  ;D
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

PaoloGEMINIakaOZIRIS

#16
Цитат на: djluka - 26-10-2010, 17:01:42
...
ПС: Няма как да не правя проблем при положение ,че пускам музика с този лаптоп в заведения,ако го направи повреме на работа ,ще падне смях.
Dude, ТОВА, да ти говори нещо? ::) Мислиш ли, че и аз не съм на твоя хал? :P Но за сметка на това се оправям някакси. 8)
Mac (2007) with 10.6.8
AirPort Express 802.11n Wi-Fi
iPod Classic 5G / 30GB / firmware 1.3 / Black
iPhone 4s / 16GB / iOS 7.1.2 / unlocked
iPhone SE / 64GB

How Addicted to APPLE Are You?

djluka

Явно решението е едно ..... 3-ти CDJ в пълна готовност ....ахха

j.tochkov

Пускаш ли музика от външен диск ?

PaoloGEMINIakaOZIRIS

Mac (2007) with 10.6.8
AirPort Express 802.11n Wi-Fi
iPod Classic 5G / 30GB / firmware 1.3 / Black
iPhone 4s / 16GB / iOS 7.1.2 / unlocked
iPhone SE / 64GB

How Addicted to APPLE Are You?

djluka

Аз не...защо има възможност за проблеми ли ?

djluka

#21
Така приятели за да не отварям нова тема пиша отново в тази ,че сигорно ви писна от мен.

Лаптопа отново заби ,този път докато си разглеждах снимки на него. Занесох го в криейтив центъра в София,напраивха му пълни тестове на Хардуера......и нищо.  Казаха,че проблем няма да има направили някакви настройки по операционната система и нз. си какво ......цяла нощ работел и не бил забил!!

Само дето след като го взех няма и 24 часа по-късно лаптопа отново заби докато си гледам филм.

Моля помагайте защото идея нямам вече къде да го търся този проблем!!!

PS: Ето и снимка от конзолата : http://195.149.248.189:8080/2010-11-12/213e78f92921475f004f45a36c4c16b8_920x0.jpg

Така като гледам проблема идва от програмата която пускам музика (Serato) някъде от аудио плугините,но лаптопа забива когато тази програма не е включена. Ако някой има идеи как да оправя проблема моля нека пише

PeterS

Ами личен съвет. Тегли му една м@йна на Separato като го разкараш и пак пробвай.

Може да се дъни и да ти сговнява целия буук...
mobilio - професионални мобилни приложения

djluka

Разбирам съвета ти но съм дал над 1 000лв за това серато за да работя с него,следователно това не е вариант,ако го затрия трябва да дам нови 1 000 за Трактор Скреч (който въобще не ми харесва)

Морт

В този лог са най-обикновените съобщения - всяка програма, на която и се случва нещо интересно пише там.
Важното е в System Diagnostics Report - там са описани системните крашове и от какво се е случило. При теб като гледам е Disabled, което не знам защо е така. Да не си с някакъв лимитиран акаунт?
.fr

djluka

Да ,защото се случва да ме пита за парала по някой път.

matilda

Здравейте!Имам проблем и се надявам някой да ми помогне!!!
Блокира ми саунда,т.е. volume-то е на max,но от компютъра не излиза грам звук!Дори не мога да намаля звука с копчетата,дава ми знака за недостъпност!Опитах през System Pref.,обаче и там не ми дава възможност да пипам!Не помня да съм си играла със звука,а и няма как да натисна нещо случайно,все пак с този комп. съм от доста време...поне 2 години...
Моля,ако някой е имал същия проблем,или пък ако не е проблем а просто нещо в настройките,да ми пише,че така на практика нито музика,нито филми....абе нищо свързано със звук не мога да пусна :(
Благодаря ви предварително!

PeterS

mobilio - професионални мобилни приложения

matilda


thebrainless

Stay hungry. Stay foolish.