Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

05-06-2024, 20:48:04

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 869
  • Latest: Jamespen
Stats
  • Общ брой публикации: 82 668
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 200
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 197
Total: 197

197 гости, 0 потребители

Да махна ли Blackberry-то

Започната от slavkov, 01-06-2010, 12:35:20

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

vrajdeber

Здравей. Аз имам служебно BB и личен iPhone. Berry-то си е як телефон, ползваш ли е-mail-и често, аналог няма да намериш. iPhone-a също е невероятен телефон, но е предимно за всичко останало но не и за работа. Като под работа имам предвид, да имаш прекалено много контакти от различни компаний с които комуникираш всеки ден.

Не мога да ти кажа кое точно да избереш от двете. Ако на мен ми се налага да избирам, и аз бих се заколебал кое да си оставя.

Независимо от милионите апликаций които можеш да изтеглиш за iPhone, Berry-to има две които не могат да бъдат заменени. Contacts и Messages. ;)

Друго което мога да добавя е нещо от мой личен опит. Миналия септември, си продадох Bold-a и си взех HTC Hero. Tелефончето си беше добро и пичовете от Google са се постарали да направят конкуренция на iPhone. Но търсенето на контакти, и по-точно, намирането на името на компанията към която е дадения контакт е адска мъка. Затова го изтърпях 15 дена преди да го продам и да си купя отново BlackBerry. Няколко месеца по-късно си взех и iPhone 3GS. И от тогава съм с тези два апарата, и бих ги сменил единствено за новия Bold и iPhone 4.

Надявам се да съм бил от помощ, но едва ли. :)
iMac 21,5 1TB 8MB RAM | MacMini 500GB 8GB RAM | iPad Mini 16GB | iPhone 5 16GB | iPhone 4S 16GB | iPad 32GB Wi-Fi | iPhone 3GS 16GB | iPod Touch 8GB | iPod Classic 30GB | iPod Nano 4GB | BlackBerry 9800 Torch |