Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

17-06-2024, 00:10:32

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: Josephkayaf
Stats
  • Общ брой публикации: 82 676
  • Общ брой теми: 9 819
  • Online today: 268
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 267
Total: 268

267 гости, 1 потребител
Cantalupi

Рамонт на клавиатура MacBook?

Започната от PECKO, 08-03-2010, 21:56:36

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

PECKO

Здравейте,
Днес един от клавишите на клавиатурата падна (MacBook 13' Unicore). Откачи се само черното капаче и бутона отдолу си работи.
Възможен ли е ремонт/подмяна на клавиша или се подменя цялата клавиатура. Моля  за съвет за сервиз.
Благодаря предварително.

j.tochkov

#1
При мен това се случи на алуминиева клавиатура на има-няма 2 месеца. По незнайна причина ми "хвъркна" F14 бутона, поставих го на мястото му с натиск и си "легна" както трябва   ::)

"MacBook 13' Unicore" ?  ;D

angelvn

Аз пък си строших F11 на PowerBook-a, поръчах си копче (копчето, металния механизъм и гумичката) от Щатите през ebay. Излезе ми 1 долар + 6$ доставка.
UI designer and developer

PECKO

Днес ходих до сервиза на Светослав Тертер, не само че ми смениха падналото клавишче, но и за 48 лв. ми дадоха цяла клавиатура с кирилица (моята беше само с латиница) и току що си смених всички бутони. Както се казва - всяко зло зо добро:))))
Благодаря на всички за съветите.

bobbyggx

На мен ми се преебваха 2 различни бутона, единият сдаде багажа като лаптопа беше на няколко дни, другия след като ми беше подменен topcase-а (цялата алуминиева част с тракпада и т.н.). В сервиза казаха, че бутоните били супер здрави, и че аз съм ги бил преебал нещо ;D Е смениха ми го гаранционно де, иначе щяхме да се караме. Дори като ми смениха топкейса ми бяха надрали ботъмкейса(капака, който закрива дънната платка), иначе има едно много любезно момче, Чавдар се казва, работи като приемчик в сервиза.
Macbook MB467 500GB HDD (WD)