Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

03-06-2024, 13:26:54

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 869
  • Latest: Jamespen
Stats
  • Общ брой публикации: 82 666
  • Общ брой теми: 9 813
  • Online today: 157
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 107
Total: 107

107 гости, 0 потребители

Transmission ?!

Започната от t0t0, 04-02-2010, 10:35:55

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

t0t0

AAA ще полудея ... при мен ли има порблем или тая програма е супер БАВНА ... първо, че върви много зле, пуснах да чеква един торент и не може нищо друго да се прави  :o  ... това добре, но накрая програмата ми зацикли при чека на 90% и повече не пожела да тръгне ... дадох на един торент да го затрие направо и познайте какво  се появи -> въртящото кръгче и до там, след това трябва да "киллна" процеса и при пускане отново започва великия checking existing data :-\ .... пусна ли повече от няколко торента само да сийдват с минимална скорост, отново се усеща мощно зацикляне на системата  :'( с default настройки съм, споделете ако трябва да поправя нещо по тях, за да се пооправи малко
PS: имам utorrent , но при него в повечето случаи торентите просто спират ( скоростта пада на 10-на KB ) :o
2.0GHz Intel Core 2 Duo
2GB DDR3 Memory
320GB hard drive
NVIDIA GeForce 9400M graphics
Aluminum unibody

iNtaCt

При utorrent e бъг в последната версия. Аз съм с по-старата и няма ядове.

mercr

#2
s vis4ki torrent clienti e taka.

MACa sprqh da go polzwam da slusham muzika (1to g otiva samo za itune-a ) otvarqm Arhivi (razli4ni ot zip), Torenti (1g i tuk) i Video formati (razli4ni ot .mov).
Vyobshte, kakto e trygnalo...  MACa ve4e qsno mi se o4erta kato alternativa na alternativnoto. No i samo s inovativni koncepcii shte si ostanat na 3% pazar.  

(izvinqvam se za latinicata)

arnold

Цитат на: mercr - 04-02-2010, 16:42:29
s vis4ki torrent clienti e taka.

MACa sprqh da go polzwam da slusham muzika (1to g otiva samo za itune-a ) otvarqm Arhivi (razli4ni ot zip), Torenti (1g i tuk) i Video formati (razli4ni ot .mov).
Vyobshte, kakto e trygnalo...  MACa ve4e qsno mi se o4erta kato alternativa na alternativnoto. No i samo s inovativni koncepcii shte si ostanat na 3% pazar.  

(izvinqvam se za latinicata)

Пич, нещо ти е дефектен мак-а... Аз мога да ти препоръчам за алтернатива на иТюнс да ползва Ecoute  (от френски - слушам)
мноооого леко и приятно приложение, което върши страхотна работа
Real Mac mini

iNtaCt

С моето Pro и Itunes си работи прекрасно.

mercr

xaxa, defekten mi bil maka. de da beshe, 4e i tozi na kolejkata za 3K  :o

Poslednite nqkolmo meseca rabotq exclusivno samo na MAC i umira nawsqkyde, NACSQKYDE!

Navsqkyde da se razbira esencialna rabota kato: consola, browser, playvane na razli4na multimedia , torenti i rabota s razli4ni formiti docs.
Edinstwenoto, edinstwenoto mqsto kydeto naistina MAC si opravdavat imeto e produktitie na Adobe i v 4astnost vsi4kite photoshopi. A tova, 4e ne zabiwa i bootva za ZIP vreme - koj go e grija?

Edin vypros: koga posledno si rabotil s druga os, za da pravish razli4na ot fenboyska analiogiq? A i veroqtno vseki si ima razbiraniq za "byrzo" i "optimizirano".

Dori GNOMEa e po-byrz i responsive ot finder-a, i to 4uvstivitelno.

Primer: cykni dwa pyti na nqkoi mkv  film ( ili kakyvto i da e HD format) i zase4i za kolkko vreme shte se "izstrelq", kato v syshtoto vreme imash FF raboteshta v background, s otvoreni 5- taba, ot koito v 2 ot tqh prisvetvat 500x200 flash baneri  :D

posle pusni Fusiona s kojto i da e linux, 4e i s wine ako shtesh, 4e i vyrhu RAMa na LEO, i naprawi syshtoto uprajnenie i vij za kakvo ti goworq.

Izvinqvam se na avtora za seriozniqt offtoopic; moderatorite ako s4itat, mogat da mi premestq mnenieto v nqkoq druga tema.


xaxa. 'defekten', to tova i az kazah v pyrwiqt mi post  :D

a po temata: neka avtora pak pishe sled mesec, kolko vreme e ZAGUBIL v tyrsene na ALTERNATIVNO ili native RESHENIE po vyprosa s torentite. I naj-ve4e, dali rezultata e 100%!

Pozdrawi!

Metal

mercr@ Нещо не ти вярвам. Аз имам обратните наблюдения!

А защо се пънеш толкова много и изписа цял екран на латиница? ili mojebi bugavia MAC nqma kirilica?
:-X

thebrainless

Цитат на: Metal - 04-02-2010, 18:08:25
mercr@ Нещо не ти вярвам. Аз имам обратните наблюдения!

А защо се пънеш толкова много и изписа цял екран на латиница? ili mojebi bugavia MAC nqma kirilica?
:-X
Май неговия модел точно, наиситина няма kirilica  :o
Stay hungry. Stay foolish.

iNtaCt

Може да му лагва между превключването на езиците.

ranmul

mercr: Човек ползвам мака от 4 месеца досега никога не ми е правил проблем обичам тази ОС направо се преродих, незнам какъв е проблема с твоя мак ама вземи го смени ;)
А до колкото троент клиента трансмишън при мен е много бавен  за това ползвам уторрент много съм доволен Поздрави
И така, всяко нещо, което желаете да правят човеците на вас, така и вие правете на тях, защото това е същината на закона и пророците.
Macbook pro early 2011
iPhone 4

t0t0

то се видяло, че ще се чака utorrenta да излезе пълната версия ...
2.0GHz Intel Core 2 Duo
2GB DDR3 Memory
320GB hard drive
NVIDIA GeForce 9400M graphics
Aluminum unibody

Metal

На мен Трансмисията ми допада най-много, но факт е че се случиха няколко много бъгави версии, и не само на него. Та ще се чака по сполучлив трансмишан или друг клиент, който е първи...

Морт

Аз още от начало не се харесах с трансмисията, с uTorrent 0.9.2 (17267) нямам проблеми. Сийдвам 140 торента, редовно свалям нови, трия стари, не ми е спирало трансфера. Правеше го преди доста време, с версия от края на лятото.
След това имаше някакъв друг бъг, при който скачаше на 100% CPU use и трябваше да се убие и пусне на ново.
Нооо и двете от доста време са оправени.
.fr

fpyyh

трансмишънът понякога успява да задръсти безжичната мрежа, особено при комбинация от 1.5 нагоре + 1.5 надолу, откача се, мисли, пък пак се връзва. също обича и свободното място, не знам защо, но като падна на 1-2гб и цикли. utorrent за съжаление не искаше да ми сваля големи файлове, над 10гб или повече от 10-20000 неща вътре, затова го зарязах, иначе доста бърз. винаги съм готов да изпробвам някой нов клиент, но засега трансмишън е най-читав.

angelvn

Че аз на Хакито (леопард) си ползвам Трансмишъна и е ток и жица - тегли си както трябва, не е имало ни една засечка (с последна версия съм).
Хм и за разните Гномове,Линукси и ХР-та да речем - айде да не им се сложат кодеци, па да видим какво ще им тръгне. Под Линукс дори mp3ки не тръгват без кодек.
При Мак-овете, ако искаш да ти се плейват .mpg, .avi, .mkv си слагаш кодеците и си свиркаш, а ако те мързи - сваляш VLC и готово, същото е под Линукса и Windows-ите (VLC за мързеливци).  ;D
А ако оценявате една ОС по трети програми, писани-недописани за нея, и още повече - клиенти за теглене на пиратлъшки изпълнения - това просто не е сериозно.
UI designer and developer