Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

17-06-2024, 10:01:49

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: Josephkayaf
Stats
  • Общ брой публикации: 82 676
  • Общ брой теми: 9 819
  • Online today: 288
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 233
Total: 234

233 гости, 1 потребител
angelvn

Снежинко по ебей

Започната от shekito, 27-08-2009, 12:20:35

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

shekito

Здравейте,
Да си кажа ,че си го поръчах..с доставката ми идва 36$-Single user upgrade ...и мисля да го сложа на Макбук-Въздух ,който ми е адски бавен.
1-то ми питане е -нали няма значение на какво го слагам (смисъл за лаптопа)?
2-Като е за 1 ще мога ли да го сложа на Аймака?

Защото 1 време като купувах леопарда за аймака ми казаха че можело само на 1..а го сложих на тогавашния ми лаптоп и на аймака и нямам никакви проблеми от тогава...
Macbook Air
White MacBook 2 ghz Core Duo
2 Gb RAM
80 GB HDD 7200rpm

iMAC 20 Core 2 duo 2.16  3gb ram 250gb HDD

georgekodinov

Цитат на: shekito - 27-08-2009, 12:20:35
1-то ми питане е -нали няма значение на какво го слагам (смисъл за лаптопа)?
Не би било логично да има : как да знаят Apple за какъв компютър го купуваш ? До колкото знам защита имат само версиите на софтуера които идват с компютрите.
Цитат
2-Като е за 1 ще мога ли да го сложа на Аймака?
Ще видим  ;D

Nistel

Ще споделиш ли от кой точно го купи от иБея .. на тази цена мисля, че доста хора ще си го купят .. БГ представителите вероятно ще искат баснословни суми та нямам големи надежди там ..
Hackintosh Intel Core i5 2500K 8GB DDR3 1333 60GB SSD A-DATA SATA3 10.7.3 Lion Vanilla Kernel, iPad Mini 16GB WiFi, Samsung Galaxy Nexus 16GB CM10

iNtaCt

Е то това е хит в момента в Ebay :) Аз видях сумати обяви и всичките са си в тези граници на цената. Аз лично ще изчакам да видя няколко дни, за цени в България и тогава ще поръчвам.

t0t0

дам и аз си го купих вече ... като гледах цената си викам то ще е същото като да ми го пратят познати от Щатите ( без черпалката :D ) ... дано пристигне бързо  ::)
2.0GHz Intel Core 2 Duo
2GB DDR3 Memory
320GB hard drive
NVIDIA GeForce 9400M graphics
Aluminum unibody

shekito

Seller
jpena777
jpena2700@gmail.com

Това ми остана,защото просто гледах да има доставка до БГ и реших че след като е застраховано няма никаква опастност и си го поръчах.Пишеше до 10 дни.Ще го взема,ще сложа външно СД и ще ви кажа дали всичко е ОК :)..2ят въпрос е много интерес-дали ще може и на 2-те пц-та,защото леото след тигъра не беше ,,single user update"и не струваше 36$,а 200лв..така че наистина леко ме съмнява,но в крайна сметка аймака ще остане без снежко ,не е кой знае какъв проблем.Важното е гадния еър да вземе да се разбърза малко повече :)
Macbook Air
White MacBook 2 ghz Core Duo
2 Gb RAM
80 GB HDD 7200rpm

iMAC 20 Core 2 duo 2.16  3gb ram 250gb HDD

arnold

това лицензирана версия ли е?
аз не че ще ъпгрейдвам с моята щайга ама чета и се чудя няма ли го из торентите никъде да си го дръпнете
Real Mac mini

shekito

Ами лицензирана си е ,всичко е 6..100 positive feedback ..Притеснява ме само тоя ,,single user update",ако няма проблем за броя на машините ест няма да има проблем да ви го презапиша на който иска..
Macbook Air
White MacBook 2 ghz Core Duo
2 Gb RAM
80 GB HDD 7200rpm

iMAC 20 Core 2 duo 2.16  3gb ram 250gb HDD

arnold

сигурно като упдейтнеш веднъж и диска се самоунищожава:)
Real Mac mini

shekito

100%..и гърми яко :)..Не бе,ако има вероятност да забранят сд-кей/я ..де да ги знам ..нали уж чичо ГеЙтс провежда някакъв контрол :)
Macbook Air
White MacBook 2 ghz Core Duo
2 Gb RAM
80 GB HDD 7200rpm

iMAC 20 Core 2 duo 2.16  3gb ram 250gb HDD

georgekodinov

Цитат на: Nistel - 27-08-2009, 17:05:18
Ще споделиш ли от кой точно го купи от иБея .. на тази цена мисля, че доста хора ще си го купят .. БГ представителите вероятно ще искат баснословни суми та нямам големи надежди там ..

Аз ето от тук го взех

thebrainless

Stay hungry. Stay foolish.

t0t0

#12
пича от ебей ми прати номерче на пратката да си я следя в сайта на USPS сега като гледам се намира в TUCKAHOE :) ... ;)
2.0GHz Intel Core 2 Duo
2GB DDR3 Memory
320GB hard drive
NVIDIA GeForce 9400M graphics
Aluminum unibody

iNtaCt

Офф - Искаш да кажеш USPS ? :)