Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

03-06-2024, 14:50:50

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 869
  • Latest: Jamespen
Stats
  • Общ брой публикации: 82 666
  • Общ брой теми: 9 813
  • Online today: 157
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 80
Total: 80

80 гости, 0 потребители

iSight

Започната от R.J., 18-11-2008, 22:36:33

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

R.J.

Здравейте

някой знае ли има ли разлика между камерите на белия макбук и на алуминиевия? Една от най-яките функции на мака е iSight и различните ефекти. Дали някоя друга плаформа има подобни функции и един последен въпрос... ако си в skype камерата има ли си пак същите fun функции?

ае със здраве  :)  :)  :)  :)  :)

R.J.

:arrow:  :arrow:  :arrow:  :arrow:

julss

Цитат на: "R.J."Една от най-яките функции на мака е iSight и различните ефекти.
Е това си е бисер вече :lol: Не се сещам и аз за "по-яка функция на МАКА... ":roll:  :roll:  :D

XXwolf


pravdo

не му се смейте на човека, Стив Джобс с тези шукарии вдигна от 3 на 15 %

между другото първият въпрос е резонен-има ли разлика в камерите на белия и про-то буци. :-)
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

julss

Няма разлика,поне не във визията.Едно и също си е качеството на картината,според мен.Като технически характеристики не знам,мързи ме да ровя сега в нета.Иначе съм имал и Pro, и Air, и белия Book, сега съм с новия Book и за сефте му пускам камерата,по повод поста :D .Разлика не виждам.

R.J.

Цитат на: "julss"
Цитат на: "R.J."Една от най-яките функции на мака е iSight и различните ефекти.
Е това си е бисер вече :lol: Не се сещам и аз за "по-яка функция на МАКА... ":roll:  :roll:  :D

бате, секи си има мнение. за мене камерата е мн важна. за тебе като не е просто не прави коментари. задал съм въпрос ако не знаеш отговора недей спами. не е мн сложно май.

julss

Цитат на: "R.J."
Цитат на: "julss"
Цитат на: "R.J."Една от най-яките функции на мака е iSight и различните ефекти.
Е това си е бисер вече :lol: Не се сещам и аз за "по-яка функция на МАКА... ":roll:  :roll:  :D

бате, секи си има мнение. за мене камерата е мн важна. за тебе като не е просто не прави коментари. задал съм въпрос ако не знаеш отговора недей спами. не е мн сложно май.
Аз съм единствения дето ти даде изчерпателен отговор досега,бе неблагодарно....Освен това тука са ОБЩИ ПРИКАЗКИ,мога да изказвам всякакви мнения.И се научи да пишеш грамотно,че човек по три пъти трябва да ти чете поста,за да разбере какво си имал впредвид.

R.J.

Цитат на: "julss"
Цитат на: "R.J."
Цитат на: "julss"
Цитат на: "R.J."Една от най-яките функции на мака е iSight и различните ефекти.
Е това си е бисер вече :lol: Не се сещам и аз за "по-яка функция на МАКА... ":roll:  :roll:  :D

бате, секи си има мнение. за мене камерата е мн важна. за тебе като не е просто не прави коментари. задал съм въпрос ако не знаеш отговора недей спами. не е мн сложно май.
Аз съм единствения дето ти даде изчерпателен отговор досега,бе неблагодарно....Освен това тука са ОБЩИ ПРИКАЗКИ,мога да изказвам всякакви мнения.И се научи да пишеш грамотно,че човек по три пъти трябва да ти чете поста,за да разбере какво си имал впредвид.

уеуее извинявай бате. мн ти благодаря за забележката все пак. ще я запомня.

julss

Нема ядове.... :wink:

konstant

Не знам ама май камерата на Мак-овете, са по-добри. Сравнявал съм изображението на едно ново ХП Павилион и е много по-зле.

scrap

Да питам малко страничен въпрос..

Нормално ли е при макбуук про при видео разговор по скайп или дори при включена камерата (например да се записва от нея) и температурата да скача с 20 градуса поне, вентилаторите от 2500 скачат на 4000 оборота, явно се натоварва доста cpu-то.

julss

Цитат на: "scrap"Да питам малко страничен въпрос..

Нормално ли е при макбуук про при видео разговор по скайп или дори при включена камерата (например да се записва от нея) и температурата да скача с 20 градуса поне, вентилаторите от 2500 скачат на 4000 оборота, явно се натоварва доста cpu-то.
Явно е нормално.Сега направих експеримент с новия MacBook,2.4ghz,4gbRAM.Исползването на процесора се вдигна от 10 на 50%,температурата за около 4 мин. се вдигна от 65 на 84 и вентилаторите достигнаха 3900 rpm.После го спрях.И аз не знаех,че камерата използва толкова ресурс,не съм си давал сметка де.

scrap

Цитат на: "julss"
Цитат на: "scrap"Да питам малко страничен въпрос..

Нормално ли е при макбуук про при видео разговор по скайп или дори при включена камерата (например да се записва от нея) и температурата да скача с 20 градуса поне, вентилаторите от 2500 скачат на 4000 оборота, явно се натоварва доста cpu-то.
Явно е нормално.Сега направих експеримент с новия MacBook,2.4ghz,4gbRAM.Исползването на процесора се вдигна от 10 на 50%,температурата за около 4 мин. се вдигна от 65 на 84 и вентилаторите достигнаха 3900 rpm.После го спрях.И аз не знаех,че камерата използва толкова ресурс,не съм си давал сметка де.

И при мен същите показатели точно.. :)

fpyyh

air-а преди ъпдейта забиваше, сега само пари. всички други също загряват доста.