Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

06-06-2024, 12:25:25

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 869
  • Latest: Jamespen
Stats
  • Общ брой публикации: 82 668
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 249
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 163
Total: 164

163 гости, 1 потребител
jicall

премахване на IOS 7

Започната от fozzcho, 20-09-2013, 22:28:07

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

fozzcho

днес реших да си ъпдейтна 4S-са.. ии така не ми харесва.. искам си старата версия..Въпроса ми е има ли някакъв начин да си върна старата версия или ще си карам с иос 7.Мерси предварително

djbobbyd

Ако си инсталирал официалната версия, не можеш!

Adamov

Може би все още има шанс Епъл да подписват старите софтуери. Свали си 6.1.3 и пробвай да ресторнеш с него. Ако не стане - 7 :)
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

fozzcho

пиши ми на лично..Благодаря ти предварително.

uomoto

Не се подписва вече.Само 7.


Adamov

Епъл спряха подписванията на фирмуери по-ниски от 7.0. Хашове трябва да има за да стане евентуално работата
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

faire

Хашове за 3гс и 4, за по-нови устройства - уй.. Ползвайте седмицата 1 седмица и никога няма да искате да се върнете на 6...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

iKRUGER

Истината е че и на мен не ми харесва седмицата... Толкова е нашарена че чак ме дразни, но страшно много ми харесва сафарито.

angelvn

С всичко се свиква. Като излезе ios6 много хора се оплакваха - как така ги нямало google maps и youtube приложенията и масово downgrade-ваха до ios5.
До сега всички бяха с 6. И в момента е на лице същото пискане наляво надясно...ноо явно ще е до догодина. :)
UI designer and developer

iKRUGER

Да но преди това ползвах андроид и го махнах точно заради безмисленото нашарване на операционната система. И не става въпрос до свикване, а до това кой какво му е удобно да ползва. Като е до свикване защо никой не иска да свикне с windows 8  ;D

faire

Сменете си уолпейпъра! :D Предполагам не ползвате динамичните недоразумения? Повярвайте ми - свиква се. И на мен първоначално ми изглеждаше шарена. Но сега изобщо не ми прави впечатление.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

arnold

Щеш не щеш ще свикнеш - само след по малко от година сигурно почти всички приложения ще поддържат само 7-цата...
Real Mac mini

Metal

И на мен не ми харесва. За първи път от много години не харесвам продукт на Епъл!

Истината е, че iOS 7 е грозна, откъм дизайн е отвратителна. Голямо несъотвествие в темите на иконите, цветовете и идеите. В потребителския интерфейс има добри и лоши идей, но като цяло малко по неинтуативна среда. Ужасно е че Епъл са откраднали толкова много идеи!

Имах усещането, че няма да ми хареса и в петък си джейлбрекнах iPad-а за да запазя ключовете, телефона също.
Сложих iOS 7 на iPad-а за тест, за сега не ми харесва, но мултитаскинга е удобен за таблет. Телефона обче май ще си остане с 6-ца!

Да ме прощават ама Джони Айв по добре да си работи по хардуера и да не се меси в дизайна на софта!

iKRUGER

Цитат на: Metal - 23-09-2013, 15:38:01
И на мен не ми харесва. За първи път от много години не харесвам продукт на Епъл!

Истината е, че iOS 7 е грозна, откъм дизайн е отвратителна. Голямо несъотвествие в темите на иконите, цветовете и идеите. В потребителския интерфейс има добри и лоши идей, но като цяло малко по неинтуативна среда. Ужасно е че Епъл са откраднали толкова много идеи!

Имах усещането, че няма да ми хареса и в петък си джейлбрекнах iPad-а за да запазя ключовете, телефона също.
Сложих iOS 7 на iPad-а за тест, за сега не ми харесва, но мултитаскинга е удобен за таблет. Телефона обче май ще си остане с 6-ца!

Да ме прощават ама Джони Айв по добре да си работи по хардуера и да не се меси в дизайна на софта!

Съгласен съм, само че за едно се разминаваме, според мен седмицата стои добре на телефон от колкото на таблет, защото промените са много удобни за работа само с палеца.  Между другото има и бъгове но съм сигурен, че скоро ще има update.