Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

16-06-2024, 02:33:52

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: Josephkayaf
Stats
  • Общ брой публикации: 82 676
  • Общ брой теми: 9 819
  • Online today: 291
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 286
Total: 286

286 гости, 0 потребители

Apple In-Ear headphones with remote and mic

Започната от vladimir.angelov, 07-11-2012, 10:46:18

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

vladimir.angelov

Здравейте,

Бих искал да попитам дали някой от вас използва Apple In-Ear headphones with remote and mic и какви са наблюденията му. Тъй като в един от магазините на Apple в София не можаха да ми кажат дали тези слушалки имат "cable/cord management", тоест дали могат да се прехвърлят зад врата с цел удобство, когато не ги ползвате. Много благодаря предварително!

Wizi

Слушалките са средна хубост по качество на звук, но в никакъв случай не са лоши. Удобството им е, че имаш контрол директно на удобно място (вдигане/затваряне+контрол сила на звука) вместо да се бъркаш за телефона/iPod-а.

Не, не минава по-дълъг кабел за една от двете слушалки, който си го слагаш зад врата и ако си свалиш слушалките те да увисват на раменете ти, ако това правилно съм ти разбрал въпроса.
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

thebrainless

за новите ли става дума, любопитно ми е как звучат, но съм много скептично настроен
Stay hungry. Stay foolish.

DALT

Новите звучат мноооооооого по-добре. Определено се чува хубав и стабилен бас. Като недостатък бих посочил, че максималният звук е по-слабичък от стария модел.

Ето и някакви относителни мои оценки по десетобалната:

Качество на звук:
Старите (С): 5
Новите (Н): 7

Сила на звука:
С: 6
Н: 5

Дизайн:
С: 5
Н: 7

Бас:
С: 4
Н: 7

Обща оценка:
С: 4.5
Н: 7

vladimir.angelov

Много благодаря за отговорите, за мен е важно да могат да "висят на рамената", защото ще ги ползвам както за хендс фри, така и за слушане на музика. Мерси!

angelvn

За новите казват, че не изолирали страничните шумове и точно това ме спира да си ги взема. В момента карам на едни от криейтив които вадят добър звук, изолират шумовете, но измарят и ушите (при слушане над час и половина напр).
Някой пробвал ли е с новите слушалки да се качи в икарус... и да каже как се чуват :) любопитно ми е.
UI designer and developer

DALT

В Икарус - не, но докато разхождах кучката си бяхме близо до един камион за събиране на боклук. Чуваха си се, но чувах и наречието на което си говореха събирачите на боклук :)