Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

14-06-2024, 11:06:44

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 873
  • Latest: Develoarota
Stats
  • Общ брой публикации: 82 674
  • Общ брой теми: 9 817
  • Online today: 265
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 247
Total: 247

247 гости, 0 потребители

Ipad 3 - Началото на Март ?

Започната от rhino92, 09-02-2012, 16:29:07

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Web_Devil

Цитат на: MyMoon - 12-03-2012, 18:51:58
Говорих с един приятел, който е монтажист в ментел. Ще може да се ползва LTE-то с новия iPad. Но, ще трябва да си го закупите от BG или от UK. За тея от щатите само 3g.

Обясни на твоя монтажист, че моделът за AT&T, който ще се продава в САЩ е 1:1 с този който ще се продава в Европа и съответно в България. Всичко е въпрос на честоти. Aко LTE мрежата на Ментел работи на 700, 1700 или на 1900 MHz, iPad-a ще работи. Ако LTE мрежата на Ментел работи на 800, 1800 или на 2600 MHz - няма...
Животът НЕ се измерва с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни!

correctline

Това е целият въпрос всъщност - дали ще направят "АТ&Т" модел (като синоним на модел с карта:) ), който да е различен за Европа, с други честоти, което мен лично ме съмнява. Затова и пуснах тази тема. Да не стане така, че в петък да се сдобиете с едно устройство и една карта, които да не са на 100% съвместими ;)
10.12 @ Hackintosh v2, i5-4690K @ 3.5Ghz,
Asrock Z97-PRO4, GTX 760, 16GB DDR3-1600,
Kingston V300 120GB SSD 6Gb/s


Web_Devil

Дисплеят е уникален! Скоро няма да има конкурент.
Но на всички трябва да им е ясно, че iPad, а и iPhone навлизат в своята технологична зрялост. Развитието им ще бъде по-скоро еволюционно отколкото революционно. И така до следващия, голям технологичен пробив, разбирайте идея, която ще разбие статуквото...
Животът НЕ се измерва с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни!

houslex

Прав си, за това от години чакам iCar.  ;D

kachaka

Цитат на: houslex - 13-03-2012, 19:03:42
Прав си, за това от години чакам iCar.  ;D
И аз! ;D ;D ;D
Mr.Bean

wess-music

iPad подаде крак за новите технологии предвид дсиплея, с който е вече.
Сега наред са големите монитори или поне не толкова големите, колкото с голяма резолюция.
Очаквам да видя какъв би бил следаващия Еър, Синема, айМак...
Вече е почти средата на март, а гамата макбуци не се обновява. Може и от там да излезе някое пиле.
За мен това има доста повече смисъл.

Все пак айПада много духовито и не без основание бе определен като "играчка за хора с латентно съзнание на крепостни селяни".

thebrainless

В моите среди iPad сериозно се налага, като много полезен туул за презентации, както и в киноиднустрията. Последно следях на iPad това което се снима в риъл тайм от камерата, усещането е страхотно, доста хайтек. Мисля, че пада ще последва съдбата на iPhone, в началото нямаше аппс и беше просто телефон и iPod в едно, но с времето се откри, че може да бъде далеч повече от това което сме си представяли. Mисълта ми е, за някой това е просто играчка за разглезени технологични магарета, но всъщност вече доста полезен туул в някой среди без капчица поза или мода
Stay hungry. Stay foolish.

pravdo

Е, шофьорският синдикат в Ню Йорк не са разглезени а купуват не знам колко хиляди иПада
за да оборудват с тях колите си. Същото правят и доста авиокомпании за пилотите си. Това са служебни покупки,
които не се правят от суета. Бизнеса знае за какво харчи пари.

п
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

bluesky

Здравейте Всички!

Много е вероятно на базата на iPad-а в близко бъдеще да еволюира (или по-точно iPad-а да еволюира) в още по-интуитивно Устройство за всекидневна дейност.

Имам предвид с усъвършенстването на интерактивни технологии от типа "Siri", и/или (но не само) "Ръкописен Текст Разпознаване" (и други имплементирани технологии) бихме могли да станем свидетели на повсеместно изместване/(и замяна, където е възможно) на "тетрадката" и "бележника".

Това вече (донякъде) се случва, но може процесът да бъде толкова стремителен и толкова далеч да отиде, че да стигнем до положение на нови "вилица и лъжица"...

Както и до динамично изместване на документите върху/използващи хартиен носител (имам предвид всекидневно ползване, не база данни).

Въпреки че и хартията "не се дава лесно" вече толкова века...


pravdo

iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

vla

Цитат на: pravdo - 19-03-2012, 23:50:17
3 милииона iPad-a продадени за 4 дни!!!!!!
OMG  ;D
MacBook Air 2011 MAC OS X 10.10 ( BootCamp Windows 8.1 ) 

bluesky


vla

#88
Новият iPad загрява повече в сравнение с iPad 2



С първите тестове на новия iPad се заговори, че устройството загрява малко повече при работа в сравнение с неговия предшественик. Това вероятно се дължи на включването на 4G мобилни възможности, но по мнението на холандския сайт Tweakers.net, които са решили да проверят за какво увеличение на температурата става дума, това се дължи и на новия четириядрен графичен чип. Според тестовете новото устройство (или по-точно долният му десен ъгъл) се загрява до 33.6 градуса, когато е натоварено графично от приложението GLBenchmark. Това е с 18,7% повече от iPad 2, който се загрява до 28.3 градуса.

Потребители вече се оплакват в социални мрежи и форуми от този проблем и дори пишат, че устройството се изключва автоматично, за да се охлади.

MacBook Air 2011 MAC OS X 10.10 ( BootCamp Windows 8.1 ) 

iNtaCt

Това са глупости. И този където се е оплакал за изключването е бил на пряка слънчева светлина.