Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

04-06-2024, 02:16:14

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 869
  • Latest: Jamespen
Stats
  • Общ брой публикации: 82 667
  • Общ брой теми: 9 813
  • Online today: 149
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 120
Total: 120

120 гости, 0 потребители

покупка на 4s??

Започната от rhino92, 27-12-2011, 14:01:55

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

rhino92

с новия закон при който мога да приключа договора си с един месец предизвестие без да плащам мога  ли да си платя кеш за 4s и да си прекратя договора или са го измислили някак си??

Horror

Ти в кеш и сега можеш да го купиш, дори и без договор - 1200 кинта. Ако искаш субсидиран телефон, т.е. на по-ниска цена, не мисля, че дори и с новите промени ще можеш да прекратиш договора толкова лесно.
Macbook Air 13" 2012

stankov.s

Плащаш си оставащите вноски за телефона и си готов. След срива на Блекбъри преди няколко месеца, си доизплатих на куп Блекбърито на жена ми и разтрогнах договора. При Мтел.
MacBook PRO Late 2007 Happy user :) !

rhino92

Значи си си пуснал телефона на изплащане и с няква тарифа и си разтрогнал договора и си платил само телефона без плана ?

stankov.s

Цитат на: rhino92 - 10-01-2012, 19:27:16
Значи си си пуснал телефона на изплащане и с няква тарифа и си разтрогнал договора и си платил само телефона без плана ?

Ситуацията бе следната:
Имах старо Блекбъри, което си ползвах и когато дойде време да подновя Блекбъри услугата, взех на вноски друго Бери за жена ми. Миналата есен, ББ се "оака" за три дни в световен мащаб. На втория ден без услуга, отидох в Мтел и им казах, че аз си плащам, и че си икам услугата, защото я ползвам за работа а не за щракане из нета. Ако не работи на следващия (трети ден), им си връщам всичко и си тръгвам защото не ми предлагат това, за което си плащам. Знаех, че проблема е в RIM и им казах, че ми е известно, че проблема не е в Мтел. Дадох им и задача да помислят, каква да е услугата, която да не е Windows или Android базирана и да не е HTC устройството.Целия разговор бе проведен от мен много спокойно, но си настоявах и за компенсация. В крайна сметка договора бе анулиран, аз си заплатих останалите вноски за ББ телефона и си взех iPhone4 със компенсация от страна на Мтел.
MacBook PRO Late 2007 Happy user :) !