Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-05-2024, 13:52:42

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 867
  • Latest: Hardhen
Stats
  • Общ брой публикации: 82 661
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 241
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 205
Total: 206

205 гости, 1 потребител
thebest1978

Iphone с двугодишен договор от САЩ

Започната от arnold, 29-11-2011, 20:12:49

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

arnold

Пичове, някой има ли идея какво става ако си вземеш телефон от AT&T примерно, напуснеш страната и спреш да внасяш вноските?
Real Mac mini

aciddroller

намират те и ти изпращат три негра у вази :) ;D

arnold

Е стига де сериозно питам , някой има ли опит?
Real Mac mini

ggzy

Мани го aciddroller, будалка те. Всъщност са двама негра, ма като четирикрилни гардероби!!!
MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5

arnold

Е може да му слагат BAD ESN или нещо такова, или да го блокират по някъв начин за употреба в мрежите по IMEI...
Real Mac mini

daniel

iPhone 5 прототип ли ще изнася колегата, че неграта ще му пращат  ;D ;D ;D
А по темата... не мисля, че ще спрат телефона, но нали при подписването на договра ти взимат някакви данни и после може, този който е подписал да го дрънкат за парите по договора?
.:: MacBook Pro 13.3' :: 2.4GHz :: 256GB SSD :: 8GB DDR3 RAM :: Nvidia 320::.
.:: iPhone 6 Space Gray :: 16 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPad mini Retina :: 32 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPod Classic :: Black :: 80GB ::.

angelvn

По новия закон (който не съм сигурен приеха ли го вече, или се води още законопроект) - дълга ти се прехвърля в страната, където си. ;)
С такива шмекерлъци не се стига далеч. Пък те и банките са навързани. Справки се правят лесно (особено за съмнителни клиенти) ;)
UI designer and developer

aciddroller

сори за бъзика, но за да ти е мирна главата...не се занимавай с глупости. има схеми за кредитни карти и т.н., но трябва да си в щатите и ..... а бе стига ти толкова. не се занимавай. ако имаш приятел там го помоли да ти вземе на негов договор или да го плати кеш и да ти го докара.

arnold

Е той като го вземе на негов договор пак трябва да го плаща 2 години:)
Real Mac mini

arnold

Може да прекратим темата. Отказах се от измамата на тоз етап:)
Real Mac mini

midnight

Аз съм наясно кво се случва :) ако желаеш мога да ти обесня :) пиши ми на ЛС :) но като цяло не го препоръчвам щот няма смисъл :) лек ден от мен :)
15" MacBook Pro 9.1 i7 Quad-core 2.3gHz, 16gb Corsair Vengeance DDR3 1600MHz , 500gb HDD, GeForce GT650M 512MB OS X 10.8.4
iPhone 5 32gb iOS 7.0 Beta 1 FU
Apple TV 2 iOS 5.0.2
Apple Time Capsule 1TB
iPod Classic Black 120gb

iD

Цитат на: midnight - 17-03-2012, 09:07:14
Аз съм наясно кво се случва :) ако желаеш мога да ти обесня :) пиши ми на ЛС :) но като цяло не го препоръчвам щот няма смисъл :) лек ден от мен :)
Пиши едно ЛС да ми обясниш и на мен.
Две лета си мисля да го правя в Щатите тоя номер, но нямам куража. Просто не съм от тези хора, но съм си задавал и аз въпроса какво става в такива случаи.
Само знам, че ако си временно там няма да ти дадат да сключиш договор.
MacBook Air Mid 2011 13'' Intel Core i5 @ 1.7GHz / 256GB SSD / 4GB RAM / MacOS X Lion

faire

Всъщност дават ти възможност, но внасяш депозит. Мисля, че около 500$ беше и то не си заслужава. По-добре отключен да се вземе директно.
Иначе проверката я правят на база social security number.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Lycan

Схемата е проста ако имаш много свой човек там, който е на същия акъл :)
- той прави договор за себе си
- дава на теб устройството да си го ползваш в българско
- обявава го за изчезнал/откраднат и получава нов от задължителна застраховка на договора

faire

Но този телефон след това, не може ли да бъде деактивиран или проследен по някакъв начин от Епъл? Например при рестор или ъпдейт на софтуера?
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.