Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

23-05-2024, 11:06:29

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 865
  • Latest: proertBicky
Stats
  • Общ брой публикации: 82 672
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 222
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 88
Total: 89

88 гости, 1 потребител
proertBicky

Steve Jobs Resigns as Apple CEO

Започната от nikidinov, 25-08-2011, 02:33:30

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

nikidinov


Vancuver

Mac Mini 6,2 / QC i7 2.3GHz, 16GB DDR3, 250GB SSD + 1TB HDD
13" Sony Vaio Pro
iPhone 6 Space Grey 16GB
iPad Air Space Grey 32GB

ManyG


DALT

Това е краят на Епъл за съжаление.
Мога да подкрепя думите си факти, но мисля, че всички го знаем.

daniel

.:: MacBook Pro 13.3' :: 2.4GHz :: 256GB SSD :: 8GB DDR3 RAM :: Nvidia 320::.
.:: iPhone 6 Space Gray :: 16 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPad mini Retina :: 32 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPod Classic :: Black :: 80GB ::.

Becko

Благодаря ти Стиви !!!

Това не е край за Епъл, ами едно ново начало.
Краят наближава за други копмпании в бранша :)

carrot

Историята е свидител, че Apple не върви без големия мотор на компанията и вдъхновител Стийв Джобс. За съжалание и аз не виждам розово бъдеще за компанията.  :'(
Macbook Pro 13'' 4TB
iPad Pro 11
iPhone 14 Pro
iPod Classic 160 GB
iPod Touch last gen
Airpods 3

Морт

Човекът си остава Chairman в борда и ще насочва основната политика и продуктова стратегия на компанията (:
.fr

konstant

Този път не е изгонен светкавично! Сега мисля всичко е планирано внимателно и са начертани стратегии за доста години напред. Бъдещето ще покаже, но все пак оставя свои хора да движат нещата.

DALT

Ще си позволя да не се съглася.

От толкова години съм с продуктите на Епъл и никога не съм виждал неизпипани продукти, освен в последната версия на операционната им система.

Но, това дойде с Лъв-а. Толкова много бъгове, толкова пропуснати неща никога не съм виждал. Нямам идея дали Стив Джобс е учавствал активно в разработката на предишните версии, но по отношение на Лъв-а определено се чувства липсата му - в крайна сметка е в отпуск по болест от януари.

Лично аз смятам, че Епъл ще се движат по инерция още няколко години, но краят на щастливите им дни свърши. Ако имах акции, сега щеше да е момента да продавам.

vict1mize

Не знам дали бъдещето на аппъл ще е розово , Стиви прредстави бъдещата сграда на фирмата ...


http://www.home-designing.com/2011/06/apples-spaceship-inspired-future-cupertino-offices

найс а ?
MBP 17" mid 2009
8gb RAM ; Hitachi 500gb HDD; OWC 120gb SSD

thebrainless

Цитат на: konstant - 25-08-2011, 10:09:33
Този път не е изгонен светкавично!
Защо да е изгонен, както всички знаем, Джобс има сериозен проблем с рака, силно се надявам това да не завърши с фатални последици за него
Stay hungry. Stay foolish.

konstant

Казвам, че не изгонен, както през 1985 г.! Сега нещата са планирани. Относно колко бъгове има Лион-смешно е да се мисли, че Джобс седи и преглежда операционната система за бъгове!:)) Неговата роля според мен е да дава стратегии, за бъдещи продукти и ползването им. Всички които остават не са случайни хора.

Wizi

Рано или късно трябва да се махне от Епъл, защото името му е пряко свързано с фирмата, което колкото е хубаво е също и толкова лошо. Когато всичко е планирано и изиграно "плавно" нещата са по-спокойни. В крайна сметка едва 7% спад на акциите, което е нищо :)

Освен това нали се сещате, че всичко на този свят има своя пик след което започва да клони надолу. Епъл няма как да са изключение от това. Въпросът е с колко и кога ще тръгне надолу.
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

Bigfoot

Хайде моля, без драми.
Има кой да води бащина дружина:
http://www.dnes.bg/technology/2011/08/25/myjyt-koito-shte-nasledi-stiv-djobs-v-apple.127262

Просто не мога да си представя как Джобс има влияние над чисто технически проблеми в Лео ОС.
По магичен път?

Нека не забравяме, че има голяма разлика да изгониш визионера и концептуалиста на компанията, без алтернатива с кой да го замениш и това, той да напусне, след като е имал време да посочи и "възпита" заместник.

Нали никой не смята, че Джобс "твори" сорс-кода на OSX със Силата?
Историята, за която някой тук спомена, не казва нищо друго, освен вече известното: Завръщането на Джобс, донесе ренесанс на Епъл.
Никой не може да каже какво щеше да стане, ако той беше останал в компанията, сам, без подръжници и подкрепа. Самия той казва, че изгонването му от Епъл го е отрезвило.

Сега историята не се повтаря. Точно обратното - имаме съвсем нова, различна история и ситуация.