Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-05-2024, 12:55:15

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 867
  • Latest: Hardhen
Stats
  • Общ брой публикации: 82 661
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 241
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 107
Total: 108

107 гости, 1 потребител
filizka

Bluetooth & Leopard

Започната от G3, 17-02-2011, 14:22:27

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

G3

Имам едно блутут донгьлче (за 13 лв - от пазара ;D ) което ползвам за да си пращам снимки от тела. Преди под Тигьр (10.4.11) си го цьквах в USBто и си бачкаше без проблеми, сега сьм с Лео (10.5.8 ), който не ми дава да го ползвам

Явно е че го засича , но просто не ми дава да го пусна... Сьщо забелязах че като го вкарам и само му свети лапмичката , а преди мигаше.
Някакви идеи как да се справя сьс ситуацията?  :-\
най-добрият приятел на човека е MACа...!

Wizi

Мога да пробвам да ти дам kext-а от 10.4 да тестваш дали няма да тръгне  ::) Друго не се сещам.

А, пробвай някой път CMD+SHIFT+4 и след това Space когато тръгнеш да правиш подобен screen shot  8)
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

G3

Цитат на: Wizi - 17-02-2011, 16:05:44
Мога да пробвам да ти дам kext-а от 10.4 да тестваш дали няма да тръгне  ::) Друго не се сещам.

А, пробвай някой път CMD+SHIFT+4 и след това Space когато тръгнеш да правиш подобен screen shot  8)
ок, ще може ли да ми го пратиш на konstantinov.ivanov@gmail.com? И ако може малко инструкции как да ги сменя  ;D
P.S.: снимах го така за да не вкарвам целия екран тука , а само прозорчето с блутута... was i wrong?
най-добрият приятел на човека е MACа...!

Wizi

.... ма как смело си ръсите email-те из форумите. Чак ви се чудя. Хора, 99% от ВСИЧКИЯ email трафик по света е спам, не разбирам защо зорлем се напъвате да участвате в него получавайки го.

Ще ти го изпратя + някакви инструкции как да се справиш. Пък може и да успеем да го подкараме ;)

Не, не си го направи грешно. Просто комбинацията, която ти дадох е още по-тарикатска  ;)
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

bushi

На мен също ми създава проблеми bluetooth-a от както минах на Леопард. Мога да изпращам файлове от компа на телефона, но не и обратното...  :'(

G3

Цитат на: bushi - 20-02-2011, 21:49:08
На мен също ми създава проблеми bluetooth-a от както минах на Леопард. Мога да изпращам файлове от компа на телефона, но не и обратното...  :'(
system prefs -> sharing -> bluetooth sharing , сложи му отметка ON ;)
най-добрият приятел на човека е MACа...!

G3

При мен нещата се оправиха с помощта на колегата Wizi , за което му благодаря МНОГО!
най-добрият приятел на човека е MACа...!

bushi

Пак не става....