Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

16-06-2024, 22:50:10

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: Josephkayaf
Stats
  • Общ брой публикации: 82 676
  • Общ брой теми: 9 819
  • Online today: 302
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 255
Total: 256

255 гости, 1 потребител
forka2k

Раница - MB 13.3 - Съвети

Започната от bisko, 02-01-1970, 08:45:57

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

bisko

Здравейте,

Преди 3 седмици се присъединих към Mac обществото (mb pro 13.3 mid 2010) и от тогава се чудя каква раница да му намеря. Видях, че тук има тема, но беше от 2009, което ми се вижда малко out-dated информация.

Та въпроса ми е - може ли да препоръчате раница за мъника? В момента ползвам стандартна раница (от стария ми лаптоп) на таргус + калъф, но ми писна да го слагам и вадя от калфа, затова търся нова раница.

За сега съм се спрял на http://laptop.bg/bags-dell-backpack_dell_5dot_curve_blackplatinum като причините за спиране на нея са:


  • - събира до 16" лаптоп (имам още един 15.6 acer, който от време на време може да се налага да мъкна напред-наад)
  • - отделението за лаптоп е покрито с някаква материя подобна на плюш, което предполагам ще пази от надраскване
  • - предния й джоб е супер голям и може да събере доста неща, включително и доста дрехи (за 1-2 дневни пътувания)

Като единствен недостатък виждам факта, че няма как да "притегна" лаптопа в отделението за лаптоп и ще се кламбучка напред назад като ходя. Това е може би единствената причина, която ме спира да си я поръчам още сега :)

Надявам се да имате идеи за раници, които отговарят на горните критерии (и решават до някаква степен 'недостатъка'). Бонус би било, ако може да се "превръща" и в чанта за през рамо, но такива до колкото видях са доста редки като цяло.

Очаквам препоръки :)

Wreck

Гледа ли днес предаването на Звездвев? Какви бяха точно продуктите, че не можах да запиша и се колебая?
An apple a day keeps the doctor away!

DALT

От както имам лаптоп се подвизавам само с раници Tucano. Имат изчистен дизайн и са добре в ергономично отношение.

Провери из нета, има немалко снимки и вносители.

Успех в избора!

kubche

За най-доброто трябва да избереш най-доброто  ;)
А именно CRUMPLER !!!
Ето от къде http://www.crumpler.eu/index.cfm?seite=laptop&sprache=EN&productID=5283
Имам точно тази раница , и като за един толкова евтин модел мога да кажа че е уникална. Успех :D

Lycan

up за Crumpler, имам fishy slip на повече от 2 години -не е мръднала, изглежда като нова

kubche

Цитат на: Lycan - 02-02-2011, 14:08:43
up за Crumpler, имам fishy slip на повече от 2 години -не е мръднала, изглежда като нова

Как ше мръдне ... ??? Хората дават 30 год. гаранция и
1200 % сигурност (не 100 , не 200)