Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

11-06-2024, 06:23:55

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 872
  • Latest: Sacterrag
Stats
  • Общ брой публикации: 82 670
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 397
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 41
Total: 41

41 гости, 0 потребители

Wallpaper на Desktop-а на iPod Touch 3G (без Jailbrake)

Започната от UnIkAlEn, 05-01-2011, 19:58:36

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

UnIkAlEn

Имам iTouch 3G и още когато си го взех реших да не го jail-вам и го update-нах до 4.2.1 и се чудех без да е хакнат дали мога да сложа някаква картинка на десктопа (зад иконите).Един фр има 4G и го прави с Camera roll , но при мен няма такова , понеже нямам камера естествено  ;D ;D но каза че щом съм с iOS4 значи ще може .


Въпросът ми е ДАЛИ МОЖЕ  ??? ???
iPod Touch 3G 8gb iOS 4.2

mupo

Да, отиваш във Photos, избираш си картинка, натискаш долу вляво на стрелката и избираш Set as wallpaper и си избираш за Lockscreen-а (при заключено устройство) или за Homescreen-а (зад иконите) искаш да е тапет избраната картинка.
Може и от Settings -> Wallpaper

UnIkAlEn

Цитат на: mupo - 05-01-2011, 20:07:32
Да, отиваш във Photos, избираш си картинка, натискаш долу вляво на стрелката и избираш Set as wallpaper



дотук добре , обаче когато натисна Set As Wallpaper не ми дава дали да избера на кой от двата скрийна да го сложи , а направо го слага на Lockscreena  :( :(
iPod Touch 3G 8gb iOS 4.2

ManyG

и аз съм със същият проблем.
харесах си това

Uploaded with ImageShack.us

mupo

Сега видях подписите ви и мога да ви кажа, че няма iPod Touch 3Gen 8Gb! Това е 2Gen, а на него не може да се слага тапет на Homescreen-a (освен ако не е jailbreak-нат и да е активирана тази опция). iPod Touch 3Gen е с 16Gb или 32Gb.

ManyG

жалко :С ще тряя да го хакваме :)

lian

#6
mupo Малко си в грешка iPod 3G 16 GB няма. Има 8GB който се води същия като 2G. Разликата идва от 32GB нагоре и 64GB.

mupo

lian, прав си, моя грешка при писането, хем гледах в Wikipedia преди да напиша поста си.  ;)

lian


mupo

Благодаря, но мисля, че на този етап съм достатъчно информиран.  ;)

ManyG

#10
А някой пробвал ли е да хакне ipod-a с това http://www.greenpois0n.com/ ?
Препоръчаха ми го и се чудя дали да го пробвам?
Как да вкарам Ipod-a в DFU Mode режим ?
Аз съм с 2G 8gb MC08LL.

UnIkAlEn

Първо трябва да знаеш с какъв firmware си , за да разбереш дали изобщо можеш да го jail-неш  ;)
iPod Touch 3G 8gb iOS 4.2

ManyG


UnIkAlEn

Мисля че още не е излязъл хак за него , но не съм сигурен . Питай някой по - информиран , защото аз няма да го jail-вам  ;) ;)
iPod Touch 3G 8gb iOS 4.2

ManyG

Ако не беше да си сменя фона на менюто и аз нямаше.