Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-05-2024, 13:54:39

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 867
  • Latest: Hardhen
Stats
  • Общ брой публикации: 82 661
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 241
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 205
Total: 206

205 гости, 1 потребител
thebest1978

Програми за дистанционното на Apple

Започната от julss, 14-04-2009, 11:05:08

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

julss

Сигурно откривам топлата вода, но все пак може да е полезно на някой. Случайно попаднах на два апликейшъна за програмиране на дистанционното. Може да се настрои да управлява почти всички плейъри, браузери, Keynote, PowerPoint, etc. Едната е Mira.Добра е, но за нея няма лекарство, въпреки че не е скъпа, само 15$. Другата, която ползвам аз, е Remote Buddy. Излекувана при братушките и broken stones, може и на други места да я има. Потърсете я, наистина е страхотна. ;)

avioli

#1
първата май имаше доста проблеми с леопарда... не знам дали са ги оправили. аз си купих от тях приемника, за да си имам дистанционно на хака, но се оказа че изобщо не е същото :(

Едит: това Remote buddy било голям звяр... да му се не чудиш :)
мини и хак, лео и тигър... забавление и работа... вече и айфон за двете в едно

Angelo


urgan

Я разяснете малко как може да се ползва дистанционно на хакинтош, гледам че има чалъм някакав.

avioli

ами трябва ти само приемник, който да му приема сигнала... трябва да си купиш такъв и после Remote Buddy и си готов. аз лично съм с bluetooth клавиатура и мишка, защото не ми е удобно само с 6 копчета : ), въпреки че програмката прави чунички работи. На сайта на Remote Buddy има видовете приемници/дистанционни, които може да си купиш и ще бачкат с нея.
мини и хак, лео и тигър... забавление и работа... вече и айфон за двете в едно

ksemerdjiev

Много полезна тема.На мен наскоро ми дойде моето дистанционно и определено се зарадвах на приложенията.Благодаря
Macbook black 2.2Ghz Intel core 2 duo 4 GB DDR2 SDRAM, 160 GB HDD, Intel GMA X3100
iphone 2G 8GB

Stone

Има още едно, което доста повече ме впечатли от горните ;)
SofaControl

Намира се излекувано в счупените камъни  ;D

prOMiNd

Sony Ericsson К750i,K800i, W810(изобщо сонитата с ремоте админ апп) работи като дистанционно за моя PowerBook i mini G4 - може да се настрой да стартира фронтроу и да работи без проблем с римуут бъди.
Gigabyte GA-H77N-WiFi, Intel Core i3-3225,Geil DDR3 PC12800 2x4GB.HDD ADATA SSD 256GB ,  Apple Cinema HD 23"
DELL XPS M1530, Core 2 Duo T9300, nVidia 8600M GT 256MB GDDR3, 4GB DDR2 RAM, 1920x1200 native resolution
Всичко за XBOX 360 - http://xbox.techstream.eu/

themac

Цитат на: Stone - 15-05-2009, 23:28:29
Има още едно, което доста повече ме впечатли от горните ;)
SofaControl

Намира се излекувано в счупените камъни  ;D
Има лек и в Serial Box...
Once you go Mac, you'll never go back!