Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

15-05-2024, 01:40:03

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 652
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 598
  • Online ever: 774
  • (Вчера в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 530
Total: 530

530 гости, 0 потребители

видяхте ли новия Windows 7?

Започната от arnold, 15-01-2009, 23:43:40

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

eek

Цитат на: "pravdo"преди време се въртеше интервю с Джобс, в което накрая казва за МалкияМек– Те си печелят честно парите, но никога няма да са като Епъл, заради една малка разлика- просто нямат вкус"

http://www.youtube.com/watch?v=upzKj-1HaKw :)

"The only problem with Microsoft is that they have absolutely no taste... They don't bring much culture into their products."

Mar7in

Цитат на: "MitkOK"В сегашното си състояние Apple не са конкурент на Microsoft по отношение на desktop OS.

Бих казал обратното, в сегашното си състояние Microsoft имат огромен конкурент в лицето на OS X :D

arnold

след време всичко ще е МакОС (освен ако Епъл не се обединят с тях...) , което ще е най-голямата простотия разбира се
Real Mac mini

s1m8474

Цитат на: MitkOK - 24-01-2009, 14:00:26
В сегашното си състояние Apple не са конкурент на Microsoft по отношение на desktop OS.
Не са конкурент - Apple са класи нагоре :)
България над всичко!
Apple MacBook Pro - Snow Leopard 10.6.3
Intel Core 2 Duo - 2.33 Ghz, 4MB cache
3 GB RAM
ATI Radeon X1600 - 256 MB DDR3

deezel

Разбира се, че "Апъл" (::)) не са конкуренция на M$. И как да бъдат, след като всички иновации, които въвеждат, биват нагло копирани от хората на Дебил. А овчиците (потребителите) си казват:
"Брей, какви креатвини дивелъпъри и дизайнери, какви готини неща измислят, ето защо Windows е N1!!! :D"
На мен така ми е добре. Когато някой седне на някой от Маковете ми, гледа като индианец. Така и трябва. OS X не е за всеки втори полуграмотен идиот, OS X (а и всички Apple продукти) са само за ценители и естети 8).
Darin Dimitrov - Download.BG Magazine
iMac 24', MBP13, iPhone 4 32GB FW 4.3.3 PWNED, iPod 5.5G white 30GB, iPod Shuffle and a lot more.

varnenche

#35
Цитат на: deezel - 31-01-2009, 18:51:10
Така и трябва. OS X не е за всеки втори полуграмотен идиот, OS X (а и всички Apple продукти) са само за ценители и естети 8).

Точно обратното, Apple от самото си начало доказват, че техните продукти са както за индианци, така и за и про. Те обхващат целия пазар от най-неграмотните потребители до най-грамотните. Припомни си тази http://www.youtube.com/watch?v=c90x5724o1U реклама.
Разни джаджи http://www.novajaja.com/

deezel

Може би не съм се изразил правилно, но идеята ми е, че ми харесва да бъда различен по всякакви начини, а един от тях е ОС, която използвам (и компютър въобще).
Darin Dimitrov - Download.BG Magazine
iMac 24', MBP13, iPhone 4 32GB FW 4.3.3 PWNED, iPod 5.5G white 30GB, iPod Shuffle and a lot more.

Xackintosh

Цитат на: pravdo - 16-01-2009, 12:21:17
Моля ви, не цапайте форума с тази дума започваща с W

:-)

Съгласен съм с pravdo!Да не цапаме форума  ;D ;D ;D ;D ;D :D
iPhone 3G 16GB Black OS 3.1.2
iPod Touch 2G 8GB OS 3.1.2
MacBook Pro [Mac OS X 10.6.1]

DALT

Изтеглих си бетата, взех си сериен номер, направих си малък партишън на мака и след това го инсталирах през Boot Camp-а. Инсталацията премина успешно, като всички драйвъри от инсталационният диск се инсталираха успешно.

Общото ми мнение е, че Майкрософт са тръгнали в грешна посока. Трябваше да отчетат кофти реакциите на хората по отношение на интерфейса (от офис 2007 и Виста) и да не продължават. Таск бара си е запазена територия на Майкрософт и трябваше там да си стоят. Новият Уиндоус само дооклепва нещата в интерфейсно отношение. Много хора са объркани и нервирани на фирмата от Редмънт. Това, че отново са откраднали интерфейс от Епъл си е едно на ръка.

Като цяло Мак Мини с Уиндоус 7 се държи прекрасно. Бързо, пъргаво. Получих 3.3 на рейтинга (вината е на вграденото видео). Има разни интересни идеи в новата им версия, но не мисля, че ще успеят да върнат времето назад към ХР и успехът му.

Xackintosh

Цитат на: deezel - 31-01-2009, 18:51:10
Разбира се, че "Апъл" (::)) не са конкуренция на M$. И как да бъдат, след като всички иновации, които въвеждат, биват нагло копирани от хората на Дебил. А овчиците (потребителите) си казват:
"Брей, какви креатвини дивелъпъри и дизайнери, какви готини неща измислят, ето защо Windows е N1!!! :D"
На мен така ми е добре. Когато някой седне на някой от Маковете ми, гледа като индианец. Така и трябва. OS X не е за всеки втори полуграмотен идиот, OS X (а и всички Apple продукти) са само за ценители и естети 8).

100% си прав.Те Уиндоус тръгнаха надолу и вече копират откъдето си искат.Първо от Линукс сега Дока на Мак.А според мен "Епъл" са по-добри от Уиндоус макар и Бил Гейтс да има повече мангизи от Стивън Джобс.
iPhone 3G 16GB Black OS 3.1.2
iPod Touch 2G 8GB OS 3.1.2
MacBook Pro [Mac OS X 10.6.1]

Xackintosh

Цитат на: nubizus - 22-01-2009, 11:41:40
Аз пък искам новия вин да е супер успешен. А като гледам се очертава да е. Защо сами може да се сетите. Когато има конкуренция ние печелим.

Да ама Уиндоус вече само копират по отношение на външния.Пък и ква е разликата между Уиндоус 7 и Уиндоус Виста освен Дока.
iPhone 3G 16GB Black OS 3.1.2
iPod Touch 2G 8GB OS 3.1.2
MacBook Pro [Mac OS X 10.6.1]

bg-software.org

видяхте ли новия Windows 7?
Видях го.Тия хора копират мак колкото си може повече.Дори таскбара им е коппиран от дока на MacOS.Гахти тъпотията.
..................BG-software.org.............

InexX.EU

Това е най-доброто произведение на Microsoft! Според мен Apple са най-странната фирма  :) всички продукти са с един и същ дизайн.
Да съм по-конкретен Windows 7 отваря приложение (няма значение дали е приложение на windows или инсталирана програма) за по малко от секунда. И мога да кажа,че няма лош Winodws,а има хора който неразбират :D

Съгласен съм,че някой неща в windows са крадени,но таскбара на "7" няма нищо общо с този на Apple ?! А и всеки продукт минал през microsoft се е "издигнал" :)

Ако имах пари щях да си купя продуктите и на apple и на microsoft :)

Това е личното ми мнение,моля не ми се сърдете  ;D

bg-software.org

Цитат на: InexX.EU - 10-02-2009, 15:55:41
Това е най-доброто произведение на Microsoft! Според мен Apple са най-странната фирма  :) всички продукти са с един и същ дизайн.
Да съм по-конкретен Windows 7 отваря приложение (няма значение дали е приложение на windows или инсталирана програма) за по малко от секунда. И мога да кажа,че няма лош Winodws,а има хора който неразбират :D

Съгласен съм,че някой неща в windows са крадени,но таскбара на "7" няма нищо общо с този на Apple ?! А и всеки продукт минал през microsoft се е "издигнал" :)

Ако имах пари щях да си купя продуктите и на apple и на microsoft :)

Това е личното ми мнение,моля не ми се сърдете  ;D
Хората са свикнали от първата версия на макинтощш да го виждат така.Мислиш ли,че имат време от епъл всеки път да се занимават със дизайн?Аз не мисля!!!Пък и кайрософт краде всичко от линукс и епъл.И Таскбара е напълно краден.Виж мак ос tiger и ще схванеш за какво ти говоря.
..................BG-software.org.............

InexX.EU

Всеки си казва мнението това е моето :) а и вие се съгласете с мен,че Windows (all) никога нама да вървят на mac толкова добре както на PC и обратното  :P Най-добре да имаш и двете и да се кефиш :) а ако става на въпрос KDE таск бара прилича много повече на този на windows 7