Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

03-06-2024, 17:47:46

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 869
  • Latest: Jamespen
Stats
  • Общ брой публикации: 82 667
  • Общ брой теми: 9 813
  • Online today: 157
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 2
Guests: 62
Total: 64

62 гости, 2 потребители
forka2k, angelvn

apple iphone

Започната от stinka_, 18-06-2009, 19:03:52

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

daniel

Така като ги гледам, са китайски боклуци.
.:: MacBook Pro 13.3' :: 2.4GHz :: 256GB SSD :: 8GB DDR3 RAM :: Nvidia 320::.
.:: iPhone 6 Space Gray :: 16 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPad mini Retina :: 32 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPod Classic :: Black :: 80GB ::.

Wizi

Гарантирана измама.
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

rafaelo

stinka_ я прочети спецификациите на iphone и след това прочети спецификациите на това което си сложила като линк.

Мисля че има известна доза огромна разлика ;) този който гледаш и тип китайско ментос. Още като се погледне екрата му с иконите и става ясно. Не се заблуждавай от евтини оферти. НИКОГА НЯМА ДА НАМЕРИШ ИЗГОДНА ОФЕРТА ЗА НОВ iPhone под 700 лева!!!! (освен ако не е в окаяно състояние)

stinka_

намерих един саит във мобиле кадето продават нови ориигинални iphone, на цена от 300$ 8гб, писах имейл на човека и каза че е така въпроса е дали ще го получа ако поръчам

rafaelo

Ново 3г за 500 лева? Забрави! Докато не го видиш и пипнеш не вярвай на никой!!!

Аз съм имал случаи, в които до край са ме убеждавали че телефона е като нов, че нямал драскотини и т.н.
В крайна сметка като го видях беше по зле и от 1 годишния ми. Големи ментараджии има ей !!!

stinka_

ама този сайт е от америка и ме навиват че са чисто нови дори ми пратиха някъв саит с които си доказват фирмата че е легална

yamahadrums

Цитат на: stinka_ - 21-06-2009, 23:39:58
ама този сайт е от америка и ме навиват че са чисто нови дори ми пратиха някъв саит с които си доказват фирмата че е легална

   Като гледам имаш огромното желание да си купиш нов iPhone за 500лв. Ми в такъв случай аз имам по-изгодна оферта-чисто нов iPhone 3G за 450 лв. Остави парите в плик зад пощенските кутии на бл.324 в ж.к. Младост 1 и листче с точния ти адрес. Лично ще ти го доставя.
MacPro 2.66GHz 8Gb RAM Mac OS X 10.7.5, Pro Tools 10.3.3, DIGI 003 Factory, LogicPro 9.1.8,  Tascam FW-1884, Adam A7, Roland TD-20, Yamaha SY-99, Audiotechnica ATH-M50.
iPad Retina 3G+WiFi 128GB White

daniel

#22
stinka_ като "спестиш" с тези леко съмнителни обяви, после евтиното ще ти излене по-скъпо, защото най-вероятно ще се уредиш с чисто-нов HiPhone или еквивалент, а може и нищо да не дойде. Наистина всеки човек гледа да купи, това което е най-изгодно, но в някакви граници.
.:: MacBook Pro 13.3' :: 2.4GHz :: 256GB SSD :: 8GB DDR3 RAM :: Nvidia 320::.
.:: iPhone 6 Space Gray :: 16 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPad mini Retina :: 32 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPod Classic :: Black :: 80GB ::.

Niko68

Първо,здравейте на всички.Току-що се регнах във форума и съм още нов тук,но за сметка на това съм с iPhone 3G 8GB от доста време(всъщност откакто излезе модела,от месец септември миналата година).Както и да е.Искам да кажа нещо на Stinka-та.Първо:iPhone 3G 8GB в САЩ на договор към AT&T е на цена 199дол.,а 16GB е 299дол.Така,че ти си направи сметка дали си заслужава офертата,която ти предлагат за нов телефон.Второ:Към момента на световния пазар има над 5 вида жалки подобия на iPhone3G(поне аз знам толкова),разбира се китайско производство.Не,че оригиналният модел не е произведен там,но той е напрвен по стандартите на APPLE,което ще рече ,че е перфектно изработен.И трето:Задължително трябва да има логото на APPLE(ябълката) на гърба на телефона.Все още китайците се надържат да я слагат на ментетата.И най-накрая софтуерът на китайските модели няма почти нищо общо с този на iPhone.Затова бъди много внимателен при избора си на телефон,за да не те боли главата после дълго време.Успех при покупката на iPhone 3G.    П.П. Аз съм в Испания и моя го купих за 80 евро на двегодишен договор,с гаранция на апарата също две години.
iPhone 3G 8GB
MacBook 13`3 white;2GB;120GB