Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

03-06-2024, 04:20:48

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 869
  • Latest: Jamespen
Stats
  • Общ брой публикации: 82 666
  • Общ брой теми: 9 813
  • Online today: 157
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 131
Total: 131

131 гости, 0 потребители

iPhone OS 3.0 на първо поколение

Започната от fpyyh, 13-06-2009, 12:28:26

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

fpyyh

Свалих един пакет от demonoid, alt+update, 5 минути и имам телефон с 3.0, отключен, но без cydia и jailbreak.

sumo

Някой ако реши да го прави, да не пропусне да си ъпдейтне iTumes до 8.2, че аз се преебах :) и трябваше да ресторвам и пр. булшитс.
Тра-ла-ла, фифтагон

arnold

е как е има ли осезаема разлика спрямо 2.2.1?
Real Mac mini

sumo

#3
Ми аз скочих от предната версия, не от 2.2.1 (не и помня номера).
Струва ми се малко по-пъргав OS-а, ама може и да си въобразявам.
YouTube не работи, както репортват и други юзъри. Освен това спря да си намира location, което малко sux, защото някакви apps имам, които го ползват.
Освен copy&paste и това с триенето на отделни sms съобщения, не намирам да съм спечелил нещо. Тва Voice Memos трябва да му говориш на микрофона, иначе нищо не става. Със сигурност има apps, които са доста по-добри, аз ползвам QuickVoice.
Ако има нещо друго, което да е ново, не съм го забелязал.

Все пак, това не е официален ъпдейт, така че не може да се очаква нещо кой-знае-какво от него.

Аз така или иначе скоро ще го пенсионирам 1st gen iPhone-a, макар че ще ми липсва алу гърба.
Тра-ла-ла, фифтагон

fpyyh

търсенето не е лошо, хоризонтален мейл, app store-a преди ми правеше понякога проблеми, сега е добре. някои родители ще се зарадват от parental controls предполагам, но най ми харесва новият начин на показване на разговорите - вече има и час и минути за всички, показва продължителността и тн.

sumo

Аз се разочаровах, че пак няма A2DP
Май са решили изобщо да не го пускат за 1st gen iphone.
Тра-ла-ла, фифтагон

shekito

#6
Защо не ми я дава за ъпдейт вече?Не съм минавал на 2.2.1 ..трябва ли да го направя ,за да ми даде 3.0 или?

Едит: Пише ъпдейт до 2.2.1 ама като го цъкнеш дава до 3.0 :)
Macbook Air
White MacBook 2 ghz Core Duo
2 Gb RAM
80 GB HDD 7200rpm

iMAC 20 Core 2 duo 2.16  3gb ram 250gb HDD

fpyyh

не знам дали не е било от предишните версии, но го открих сега - троен клик с микрофона е back за ipod-а

arnold

сложи си iTunes 8.2
аз си направих днес ъпдейт до 3.0 с първо поколение съм стана си няма проблем. Е разбира се трябва ти новия Pwnage Tool 3.0
Real Mac mini