Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

21-05-2024, 19:28:06

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 865
  • Latest: proertBicky
Stats
  • Общ брой публикации: 82 660
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 568
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 253
Total: 253

253 гости, 0 потребители

Поредните нагляри!!!

Започната от zigzag, 29-11-2008, 22:30:05

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

svetlo555

Хората често злоупотребяват с приказките си .
Прелетели са със самолет от един континент в друг , и аиде бях навсякъде.
Аиде изброи поне не НАД 50 ,а поне 15 държави в които си бил за поне една седмица време ?
mac pro

jell0

Цитат на: "zigzag"Маркетинг  8O ,не знаех че това е маркетинг. Аз пък му викм Costumer Service. Ама така де,защо се учудвам,за България такъв вид маркетинг и обслужване на клиентите е нещо нормално.
....
А иначе нямам проблем,единствения проблем е че се върнах в България,но като гледам няма да е за дълго!

Интересно защо такъв специалист по обслужване на костюмите отделя толкова време да се нахвърля с такава страст върху някаква фирма за хостинг? Ако не ти харесва какво предлагат отиваш при друг.  Защо си мислиш, че като си обиколил 50 страни си последна инстанция?

zigzag

Удари на камък!
Освен самолети,има и един друг вид транспорт,наречен круизни кораби.
Иначе не съм тук за да ги броя!
А за интересно,ДА беше интересно да видя Амазонка,Мачу Пикчу и ред други места :) Даже МНОООООГО интересно!

jell0,не,не мисля че съм последна инстанция,никога не съм го казвал и незнам защо си решил че съм специалист по обслужване на костюмите. Може би следващия път преди да напишеш нещо,би било добре да се замислиш дали точно към тях съм се нахвърлил,или те бяха просто пример :idea:
Междодругото,като казах за тези държави,споделях опит,а не беше хвалба :)  Но както винаги,ако смятаме че някой е по-добре,или се чувства по-добре,трябва да го дръпнем обратно в казана.
Е,хайде,сполай ти jell0! Всичко най-добро!

jell0

Цитат на: "zigzag"

jell0,не,не мисля че съм последна инстанция,никога не съм го казвал и незнам защо си решил че съм специалист по обслужване на костюмите.

Ето затова - Costumer service. Написал си го малко по-нагоре.


Цитат на: "zigzag"Междодругото,като казах за тези държави,споделях опит,а не беше хвалба :)  Но както винаги,ако смятаме че някой е по-добре,или се чувства по-добре,трябва да го дръпнем обратно в казана.
Е,хайде,сполай ти jell0! Всичко най-добро!

Ами изобщо не знам дали ти е по-добре. Също така не знам какъв опит си натрупал в хостинга и маркетинга в Мачу Пикчу. А в моя казан не те искам :)

zigzag

Ти си гений! Май въобще не си разбрал за какво говоря  :?

zigzag

Поправих го,дано спиш по-спокойно сега :)

svetlo555

В никакъв случай нито аз ,нито колегите сме искали да те обидим .
Но не трябваше да се изказваш за НАД 50 те страни ,защото ние трева не пасем.

Извиняваи ,ако си се засегнал ,за нашата правилна намеса в случая.

п.с. Човека които има ,никога няма да се похвали
     Човека които е бил навсякъде също
     Скромността краси човека ,а обратното грози .
mac pro

zigzag

Брееей,как се впрегна. Спокойно бе човек,не така с лошо :)

Подпис: Един ГРОЗЕН

binky

по кой начин , аджеба , (сиреч - метод) се отзова с cruise на Мачу-Пикчу , бе сладур !?!
Щото , аз такова едно такова (мязате си , бре) шуре имам : то вии , българите , (бързо се забравя откъде си излязъл, ей ) сте такива ,онакива... и след седмица , я го глей , яде повече сол и сланина от мен дори!!!
Мен проблема ми е един - то много нихилести , бре , много чудо ...

binky

по кой начин , аджеба , (сиреч - метод) се отзова с cruise на Мачу-Пикчу , бе сладур !?!
Щото , аз такова едно такова (мязате си , бре) шуре имам : то вии , българите , (бързо се забравя откъде си излязъл, ей ) сте такива ,онакива... и след седмица , я го глей , яде повече сол и сланина от мен дори!!!
Мен проблема ми е един - то много нихилисти , бре , много чудо ...

zigzag

Аджеба,с екскурзия от Калао до Мачу Пикчу бе "сладур",или да ти викаме Ницше :)

svetlo555

Цитат на: "zigzag"Аджеба,с екскурзия от Калао до Мачу Пикчу бе "сладур",или да ти викаме Ницше :)

Не мога да разбера ти викаш над 50 страни ,а дори 15 не ми изброи ,
Мачу пикчо ако е 15 ,здраве му кажи .
mac pro