Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

22-05-2024, 14:28:25

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 865
  • Latest: proertBicky
Stats
  • Общ брой публикации: 82 664
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 682
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 478
Total: 478

478 гости, 0 потребители

Apple Worldwide Developers Conference 2010

Започната от rafaelo, 06-06-2010, 10:28:10

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

konstant

KoKo-айде да си запазиш уникалните заключения за пред приятели! Тука все пак има хора, които могат да разсъждават и да преценяват! Това дали за теб телефона не е с добър дизайн е само твой проблем! Истерия няма! Но ако видиш как вървят продажбите,,.

MrMike

Най-лесно е да се плюе и критикува. Ако от Apple бяха избрали дизайн тип мида за своя първи телефон, всички останали, вкл. HTC Evo щяха да имат такъв дизайн...
Mac: MacBook Pro 13.3' (Mid 2010) - 2.4GHz, 8GB RAM 1067MHz, ADATA S511 60GB SSD + 500GB WD BS 7200rpm, 10.8.1 (12B13)
Accessories: Magic Mouse, LaCie Speakers, Remote
iPhone: iPhone 4S 16GB iOS 6.0
iPod: iPod Nano 8GB Silver 6th. Gen. + AKG K370 Silverback
Продавам: iPod Nano 16GB Silver 4th.

uah

Ето едни интересни мнения за епъл и за това кое е по-добре, да са първите, или да са тези, които го правят както трябва.
http://daringfireball.net/2010/06/first

k0k0

Цитат на: konstant - 20-06-2010, 11:44:04
KoKo-айде да си запазиш уникалните заключения за пред приятели! Тука все пак има хора, които могат да разсъждават и да преценяват! Това дали за теб телефона не е с добър дизайн е само твой проблем! Истерия няма! Но ако видиш как вървят продажбите,,.
Като си подплатиш мнението с факти ми звънни по шайбата ;]
Цитат
За този телефон се знае много преди да излязат лийкнатите снимки на iPhone хахаха! Пак си помисли 1GHz процесор малко ли ти се вижда ? HDMI, WiMax,4.3" дисплей, аа и забравих да кажа телефонът е пуснат в ПРОДАЖБА ;] Айде със здраве, пък вие продължавайте да си ходите като коне с капаци ;]

EDIT: Забравих да спомена 2йна LED светкавица ;]
EDIT2: Който не вярва за това кой е пръв цитирам
Цитат
03.23.2010
WORLD'S FIRST 3G/4G ANDROID PHONE, HTC EVO™ 4G, COMING THIS SUMMER EXCLUSIVELY FROM SPRINT

http://www.htc.com/us/press/worlds-first-3g4g-android-phone-htc-evo-4g-coming-this-summer-exclusively-from-sprint/12
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.

Mar7in

Екипът създал новия iPhone заслужава само поздравления, пак вдигнаха летвата високо. Тия сапунерки андроидни не знам какво им харесват. ;D Само едно не разбрах, нали тук сме се събрали "приятели на Apple", а не хора търсещи под вола теле. :) Все пък е въпрос на предпочитяния и вкус, но наистина според мен новия телефон е прекрасен.

konstant

Въобще не възнемерявам да ти обяснявам очевадни неща! Само ме чудят такива категорични мнения на индивиди, като теб, които нищо не разбират от дизайн! Не мислиш ли, че Епъл имат едни от най-добрите дизайнери въобще и че всички ги копират? И че там някъде в Купертино има една голяма компания от специалисти, които разбират много по-добре от теб какво е съвременен телефон!?

k0k0

Цитат на: konstant - 20-06-2010, 23:02:04
Въобще не възнемерявам да ти обяснявам очевадни неща! Само ме чудят такива категорични мнения на индивиди, като теб, които нищо не разбират от дизайн! Не мислиш ли, че Епъл имат едни от най-добрите дизайнери въобще и че всички ги копират? И че там някъде в Купертино има една голяма компания от специалисти, които разбират много по-добре от теб какво е съвременен телефон!?
"Такива индивиди", както ме нарече са се запознали със ситуацията и отдавна са спрели с епъл фенбойщината.. да епъл правят красиви играчки, но толкова. Датата горе не случайно я цитирах за това че EVO първи излизат с плосък дизайн, преди на iPhone 4 джи,ес,хаш,хикс да им излязат лийкнатите снимки от Виатнам.. За тези които плямпат на "а,б" ще им кажа едининственият минус на Евото, който даже ги домързя да намерят - батерията издържа по-малко от на iPhone.

П.П. Apple прявят интересен хардуер и някои иновации, но цената на продуктите убива всичко, особенно в България.
П.П.2 Apple не са само иноватори, погледнете линукс и вижте колко от софтуерни решения са вкарани у мак.

Яжте ябълките със здраве ;]
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.

uah

Цитат на: k0k0 - 20-06-2010, 23:19:15
П.П. Apple прявят интересен хардуер и някои иновации, но цената на продуктите убива всичко, особенно в България.

Ясно. "Високото грозде ..."

k0k0

#38
Цитат на: uah - 20-06-2010, 23:26:17
Цитат на: k0k0 - 20-06-2010, 23:19:15
П.П. Apple прявят интересен хардуер и някои иновации, но цената на продуктите убива всичко, особенно в България.

Ясно. "Високото грозде ..."
Все пак предпочитам да сглобя PC на 2йно по-ниска цена от iMac и същевременно с 3йно по-силни характеристики отколкото да имам една красива вещ и да и се любувам.. ММ не мерси, компютрите са за работа не за да гледаш колко е красиво ;] Ако искам да взема нещо само заради красотата, предпочитам да купя някоя картина, хем ще подпомогна някой нуждаещ се художник, хем ще имам какво да ми краси стаята ;]
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.

Mar7in

Ама ми е интересно защо винаги се опира до цената... и дали ако беше по-евтин пак щеше да си на същото мнение :) Плюс това ние не коментираме цената на самото устройство, а самото устройство. И малко е несериозно да сравняваш асемблиран компютър с Apple или друга реномирана марка.

k0k0

#40
Мм всъщност не, Apple не значи ръцете на господ, всякаш не бях чел за проблем с дъна на iMac-ове и глупости.. ако нещо се скапе на едно pc ще го сменя за секунда.. Да цената е опраеделяща.. всичко се прави от метал силицийи още нз си какво.. За какво да давам 1хиледарка отгоре и да се чувствам прекаран.. като за 2300 лева мога да сглобя компютър с Core i7 за който обикновените макчета(не говоря за Mac Pro) щe чакат още 2 години.. Като е така що не карате с PPC процесорите? Никога мак няма да е с най-добри характеристики за парите си ;]

П.П. Така можеш да говориш, ако купуваш суджук от магазина, защото там наистина по-скъпото е по-качествено, ама тук не, тук се кледа какво има под капака ;]
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.

Mar7in

 ;D ... е щом нещата опряха до суджутси, аз няма какво повече да кажа  :D

Psycho

Цитат на: k0k0 - 21-06-2010, 00:09:19
Мм всъщност не, Apple не значи ръцете на господ, всякаш не бях чел за проблем с дъна на iMac-ове и глупости.. ако нещо се скапе на едно pc ще го сменя за секунда.. Да цената е опраеделяща.. всичко се прави от метал силицийи още нз си какво.. За какво да давам 1хиледарка отгоре и да се чувствам прекаран.. като за 2300 лева мога да сглобя компютър с Core i7 за който обикновените макчета(не говоря за Mac Pro) щe чакат още 2 години.. Като е така що не карате с PPC процесорите? Никога мак няма да е с най-добри характеристики за парите си ;]

П.П. Така можеш да говориш, ако купуваш суджук от магазина, защото там наистина по-скъпото е по-качествено, ама тук не, тук се кледа какво има под капака ;]

Аз пък ще се почувствам много по-прекаран, ако си взема компютър за 2300лв и му кача Windows. Не ми давай алтернатива с Linux, защото не ми върши никаква работа. Пък и никой не те стиска за гушата и никой не те задължава да си купуваш продуктите на Apple. Като толкова не ти харесват и са overpriced какво правиш във форум на Apple?

Wizi

А ти защо си мислиш, че върху тези 2300лв ще качва Windows, а не Mac OS X? Ааа, сетих се! Защото предполагаш, че "никога няма да върви така както на един истински Макинтош". Ми "Добре!"  ;D 

За мен Епъл е Mac OS X + дизайн, като второто никога не може категорично да се определи като най-доброто, защото всеки си има своето виждане и определение за "красиво". Нали? 8)
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

fpyyh