Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

21-05-2024, 01:38:05

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 865
  • Latest: proertBicky
Stats
  • Общ брой публикации: 82 660
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 540
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 416
Total: 416

416 гости, 0 потребители

apple iphone

Започната от stinka_, 18-06-2009, 19:03:52

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

stinka_

здравеите и благодаря предварително, бихте ли ми помогнали да ми кажете от каде да си поръчам iphone 3g на изгодна цена

HQ

научи кирилица,като за начало пък и баба Пенка от бакалията чака един тир айфони може да си заявиш един

julss

Нормално е като се регистрираш в един форум, първо да прочетеш правилата:

1. Задължително е да пишете на Кирилица! (Постове на маймуница ще бъдат трити без предупреждение)

2. Без анимирани аватари. Спазвайте стриктно размера 100х100 pxl.

3. Без каквито и да било картинки в подписа!

4. Спамът няма да се толерира!

5. Офтопикът да е в рамките на допустимото!

6. Няма да се толерират заяждания по каквито и да било въпроси.


Това са кратки и ясни правила за да функционира форума безпроблемно. Надявам се, че всички сте грамотни и разумни хора.

stinka_

#3
съжалявам за незнанието ми няма да се повтори повече

Wreck

 :D Сега ако се научиш и на правилен български да пишеш, грешка нямаш.  :D
An apple a day keeps the doctor away!

arnold

може да си купиш изгодно от Глобул (поне според тях е изгодно) :)
Real Mac mini

shaman

Въпроса е какво се разбира под "изгодно" !

От форумите може да се намери 3G на цена от 600 лв нагоре /но това са заключени към оператор и ще трябва да се слагат разни турбо карти, дето мен лично не ми харесват много/

Предполагам, че след като пуснат 3GS-а малко ще паднат цените на отключените телефони и ще може да се намери нов за около 900 лв.

това е само мое разсъждение  ::)

stinka_

благодаря все пак за съвета :)

rafaelo

В mobilebulgaria има доста изгодни оферти понякога. Задължително искай среща с човека преди да го вземеш!!! Вече зависи в какво състояние го искаш - надран, чисто нов и т.н.

yamahadrums

Цитат на: rafaelo - 19-06-2009, 08:20:50
В mobilebulgaria има доста изгодни оферти понякога. Задължително искай среща с човека преди да го вземеш!!! Вече зависи в какво състояние го искаш - надран, чисто нов и т.н.

  Това е абсолютно задължително. Мой колега от незнание си купи един 3G под предлог, че е фабрично отключен. Като дойде в офиса веднага го ъпдейтнах да проверя и се оказа, че не е фабрично отключен. Продавачът беше принуден да върне 200 лв от цената, но кел файда-колегата трябва да го ползва с ТурбоСим. След това докладвах за некоректна обява и всичките му обяви бяха премахнати. Лично, ако бях аз, щях да му вкарам ченето в главния мозък, последвано от трансанална лоботомия, демонстративно изнасилване пред храм-паметника Александър Невски в пиков час и накрая накачамачената точилка в устата!!! Извинете, пак се отплеснах във въжделения. Накратко-внимавай какво купуваш! Дано от ДАНС не четат коментарите ми, щото ще се наложите да ми мятате кюфтета с прашка в 17 килия на Централния Затвор, а аз никак не я обича мтая институция.
MacPro 2.66GHz 8Gb RAM Mac OS X 10.7.5, Pro Tools 10.3.3, DIGI 003 Factory, LogicPro 9.1.8,  Tascam FW-1884, Adam A7, Roland TD-20, Yamaha SY-99, Audiotechnica ATH-M50.
iPad Retina 3G+WiFi 128GB White

Wizi

Фабрично отключени 2G iPhone има ли въобще?  ::)
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

stinka_

не може ли да се отключи през компа със itunes, по този начин не може ли

shekito

Цитат на: stinka_ - 19-06-2009, 10:48:48
не може ли да се отключи през компа със itunes, по този начин не може ли

Може с кръстата отверка,6-ти номер.Значи като се регистрираш някъде,преди да попиташ-потърси дали няма таква тема.Незнаеш нищо за айфон.Питай гугъл да ти каже че има и др форуми като този в http://iphone-bulgaria.com/ ,там има теми за отключване и т.н.Като НЕзнаеш нищо за телефона,информирай се леко,питай нещо конкретно което не можеш да направиш,защото иначе е само флууд и няма кой да седне да ти пише вс функции и способи,особено основните.Ако беше лесно това ,,отключване" никой нямаше да ги дели на ,,отключени " и ,,заключени" а на евтини и такива за балъци...
Macbook Air
White MacBook 2 ghz Core Duo
2 Gb RAM
80 GB HDD 7200rpm

iMAC 20 Core 2 duo 2.16  3gb ram 250gb HDD

yamahadrums

  Той, че може-може, но не е в това въпросът. Когато си купуваш фабрично отключен телефон не се налага да чакаш да излезе хак за него след всеки ъпдейт, който пуснат от Епъл. Фабрично отключените са на по-висока цена, а доколкото разбирам ти търсиш нещо по-евтино. Вземи си нефабрично отключен. Днес трябва да излезе програмката за отключване за всички модели.
MacPro 2.66GHz 8Gb RAM Mac OS X 10.7.5, Pro Tools 10.3.3, DIGI 003 Factory, LogicPro 9.1.8,  Tascam FW-1884, Adam A7, Roland TD-20, Yamaha SY-99, Audiotechnica ATH-M50.
iPad Retina 3G+WiFi 128GB White