Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

27-05-2024, 09:29:59

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 864
  • Latest: ThomasSpori
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 813
  • Online today: 237
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 156
Total: 156

156 гости, 0 потребители

IOS 9

Започната от Fifata, 10-06-2015, 09:46:52

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

bboyg

Ето затова, чист рестор  ;D

Adamov

Абе ще дойдете вие на мойто с чистите инсталации ама айде. Някой ме беше заял в друга тема за тях :D The си признае бързо кой беше :D Аз живи и здрави El Capitan и iOS9 ще слагам в петък или събота (че в момента съм без мак).
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

Fifata

Днес съм направил 20 разговора по 2-3 минути и почти не съм ровил в телефона и сега имам 35% батерия, а съм го свалил от зарядното сутринта и като почнах да качвам бетата имах 70 и нещо % батерия, а на снимките който правих почнаха от 67& и до сега съм на 35 :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

IVooDooI

Цитат на: Adamov - 10-06-2015, 13:11:52
Абе ще дойдете вие на мойто с чистите инсталации ама айде. Някой ме беше заял в друга тема за тях :D The си признае бързо кой беше :D Аз живи и здрави El Capitan и iOS9 ще слагам в петък или събота (че в момента съм без мак).

Много тънкообиден ше ми дойдеш  ;D ;D ;D
А чистите инсталации са друга тема, ама мене (както се казва на чист български) няма да ме кандърдисаш  ;D

Adamov

VooDoo Clean Install верно беше ти  ;D Ще те кандърдисам на по бира някой път. Очи в очи съм по-убедителен. А iOS9 ще го сложа с чист инстал хаха. Капитана също.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

IVooDooI

 o0o0o0o0o0o0o с бирата трудна работа, чуйек - много я мраза и където я вида я унищожавам. Слагай, слагай, мене 10.11 ми дава грешка самия архив, но така или иначе тоя флат не ме грабва особено.

Fifata

Направо с тая бета майката си ебах.... Са си направих clean restore да си върна 8.3 и няма свързване с app store или нещо друго. Само телефоните ми възстанови и това е
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

bboyg

Започнах да се разубеждавам  ;D

Adamov

Дай смело. При тебе може да не е така  ;D
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

bboyg

#39
Ами започна се... Сега вече каквото сабя покаже  ;D

Edit: За момента всичко е ок, като изключим че някои от прложенията не можаха да се инсталират... Не знам защо. Утре ще пиша за батерията и така нататък :)

Fifata

Батерията ми направо прегрява. Снощи го махнах от зарядното към 1 часа през нощта и се събуждам и гледам, че е на 61%
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Fifata

Най после съм пак на 8.3 и всичко работи перфектно :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

bboyg

Към момента:
Приложенията, които не се качиха снощи днес след синхронизация на служебния компютър си влязоха без проблеми. Оказа се че на личния компютър изобщо не са се свалили от телефона в iTunes библиотеката при бекъпа, който направих преди да инсталирам 9-ката. Защо - нямам обяснение :)
Батерията - снощи към 23:30 го свалих на 100%, сутринта към 7:00 беше на 99% след няколко аларми и Snooze разбира се  ::)
Влязох да си проверя Podcast-ите и верочтно започна да ги тегли на ново, тъй като докато не го рестартирах след около час, не спря да се върти колелцето до 3G надписа. Съответно това ми събори към 10% батерия. Сега я зареждам на ново до 100 и пак ще следя.
Като цяло системата се държи стабилно, всичко работи, нямам и особен лаг. Единствено като сменям клавиатурите BG/EN се забавя появяването на Space бутона.
Това е за сега. Ще пиша пак след още тестове и ползване :)

Fifata

Ти на какъв телефон го качи тоя иос 9? И аз го забелязах това със спейс бутона при смяна на езика, но като цяла тази бета ми съсипа живота вчера :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

bboyg

#44
5-ца 64-ка CDMA. Предварително прегледах 1 клип в тубата, за да видя как се държи и не забелязах проблеми. Да мине малко време и ще кажа ако има нещо.

Edit: Има леки бъгове в iMessage app. Батерията от 100% до 96% за половин час при постоянно писане на съобщения/изпращане на снимки с трима човека (без да е в Battery Saver Mode).

Edit: 50 мин. ползване - 10 мин. разговори и почти постоянно в iMessage (на 3G съм) и батерията е на 90%.

Edit: След 5:30 часа сравнително постоянно ръчкане + около 30 мин. Hot Spot към iPad-а за игра на VainGlory, батерията е на 51%.

Edit: Ииии в крайна сметка след 12 часа сравнително натоварено ползване, батерията е на 11%, като на 20% го пуснах е Battery Save Mode. Дребни бъгове по менютата, но нищо фрапиращо.

Като заключение мога да кажа че батерията пада може би десетина процента по-бързо в сравнение с 8.3, и също така че може да се ползва без особени проблеми на iPhone 5. Така че мераклиите с петиците може да действат смело :)