Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

03-06-2024, 09:14:55

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 869
  • Latest: Jamespen
Stats
  • Общ брой публикации: 82 666
  • Общ брой теми: 9 813
  • Online today: 157
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 135
Total: 136

135 гости, 1 потребител
jicall

iPhone 5 батерия

Започната от iPhonecheto, 16-07-2013, 22:59:19

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

faire

Сам я сменях, затова и по-горе бях писал, че процедурата е доста по-сложна от на iphone4. Гаранцията пада, но ако си дадеш телефона в сервиза с новата батерия в него. Ако върнеш оригиналната преди това... Пак има някаква вероятност да разберат, че е пипан, но за това трябва да се внимава.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Bluered

Цитат на: faire - 18-07-2013, 19:42:43
Toва е: http://www.ebay.co.uk/itm/Gold-2680mAh-High-Capacity-Battery-For-Apple-iPhone-5-/200938121477?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item2ec8d86905
Аз от този продавач купих. Има я и по китайските, но нямам търпение да я чакам 1-2 месеца.

тия батерии са fake!!! лепят им само лепенки, че са с двоен капацитет, иначе са си съвсем обикновени.
от личен опит говоря.
MacBook Pro 2,3 GHz Intel Core i5,
iPhone 3Gs 16GB, iPad Air 32 GB

iPhonecheto

То можеш да я провериш много лесно, стига да имаш джейл на тела :)
iPhone 5 White 16 gb
iPad Air 2 16GB
Think different...

faire

Aми и аз от личен опит говоря, скрийншота на предишната страница е от моя телефон.. Разликата не е 50% повече ползване, но едно 30-40 има със сигурност!
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Bluered

Цитат на: faire - 22-07-2013, 20:29:46
Aми и аз от личен опит говоря, скрийншота на предишната страница е от моя телефон.. Разликата не е 50% повече ползване, но едно 30-40 има със сигурност!

е точно във фийдбека на твоя продавач пишат наколко души, че е обикновена батерия с лепнат златен стикер
MacBook Pro 2,3 GHz Intel Core i5,
iPhone 3Gs 16GB, iPad Air 32 GB

faire

Може да съм попаднал на читава, или те на нечитави.. Разликата обаче е очевидна в ползването, и то на iOS7, която е още по-изискваща ток..
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

iPhonecheto

Аз пък мисля, че iOS 7 би трябвало да харчи по-малко ток...
iPhone 5 White 16 gb
iPad Air 2 16GB
Think different...

sando88

Защо да харчи по малко няма логика в това,ще харчи по малко ако епъл пуснат новия айфон с IGZO дисплей както се говори,но тогава по малкия разход ще идва заради дисплея не заради ОС.


Sent from my iPhone using Tapatalk

angelvn

Логиката е в оптимизацията на софтуера и от там на използваните ресурси от ОС-а ;)
И MIGZO дисплей да му сложат на айфона ако iOS-а го държи на 100% brigthness и RAM-та на смартфона е все активна познай колко повече ще му държи батерията.
UI designer and developer

sando88

Ами естествено че ако го държиш на 100% брайтнес и ако всичко ти е в фонов режим ще яде батерията спор няма,колкото за оптимизацията си прав,но най малкото анимацийте натоварват графиката повече и пак дърпа.Лично мое виждане е че трябва просто да вдигнат капацитета на батерията иначе разлика няма да се види.


Sent from my iPhone using Tapatalk

jorkata98

Здравейте приятели имам един проблем с моя iPhone 5 напоследък много бързо ми пада батерията незнам от какво се далжи но преди играех много игри докато се зареждаше самия телефон и мисля че е от това. Но ако бетерията е развалена бихте ли ми каза ли колко струва нова . Спешно се нуждая от вашите мнения. Благодаря предварително

gechip

Цитат на: jorkata98 - 02-03-2014, 00:29:14
Здравейте приятели имам един проблем с моя iPhone 5 напоследък много бързо ми пада батерията незнам от какво се далжи но преди играех много игри докато се зареждаше самия телефон и мисля че е от това. Но ако бетерията е развалена бихте ли ми каза ли колко струва нова . Спешно се нуждая от вашите мнения. Благодаря предварително
Провери в ebay! А да попитам загрявалити телефона