Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

03-06-2024, 12:41:46

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 869
  • Latest: Jamespen
Stats
  • Общ брой публикации: 82 666
  • Общ брой теми: 9 813
  • Online today: 157
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 82
Total: 83

82 гости, 1 потребител
georgi.marinov

премахване на IOS 7

Започната от fozzcho, 20-09-2013, 22:28:07

« назад - напред »

0 Потребители и 4 гости преглеждат тази тема.

iPeichiny

Здравейте!
За да не отварям нова тема,искам да попитам,дали има начин да не ми показва на което и да е iOS устройство,че има ъпгрейд към по-нова версия.В случая аз съм със iOS 6.1.3,и не искам да ъпгрейдвам с Седмицата,а на settings ми стои червеното кръгче с единицата вътре.Има ли начин това да изчезне?

Благодаря!!
 MacBook Pro 2007 
 MacBook Air М1 
 Apple Wireless Keyboard 
 Magic Mouse 
 iPhone 4S 
 iPhone 5S 
 iPhone 7 
 iPod Touch 4 
 iPad 4 
 iPad Air 3 
 Apple TV 3 
 Airport Express 

iDon't Know Where i'M Going But i'M Sure Know Where i'Ve Been

Wizi

До колкото знам не и без джейлбрейк, който да ти позволи да tweak-неш тази "екстра"  :-\
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

Adamov

Точно, така. Анди точен си както винаги. Без джейл няма опция да не се показва индикацията за ъпдейт!
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

iPeichiny

Благодаря,момчета!Все си мислих,че има друг начин без джейл,но уви!
 MacBook Pro 2007 
 MacBook Air М1 
 Apple Wireless Keyboard 
 Magic Mouse 
 iPhone 4S 
 iPhone 5S 
 iPhone 7 
 iPod Touch 4 
 iPad 4 
 iPad Air 3 
 Apple TV 3 
 Airport Express 

iDon't Know Where i'M Going But i'M Sure Know Where i'Ve Been

uomoto

Интересно защо не обновяваш...

Adamov

И на мен ми е интересно, но всеки е с вкуса си :) Знаете приказата за кучето предполагам :)
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

Wizi

Харесването на даден дизайн е изключително индивидуално. Не виждам нищо странно в това човек да не желае сравнително разката смяна от iOS6 към iOS 7.

За съжаление е въпрос на време до кога ще избута със старата. В някакъв по-късен (разбира се) период повечето приложения ще искат новата iOS за да позволят ъпдейта си. Вероятно в някакъв момент човек му писва и се "предава".
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

Adamov

Анди, отскоро Епъл предоставиха възможност на потребителите с по-стари версии на iOS да ползват последните съвместими версии на програмите. Т.е. дори с iOS10 налична ти пак можеш да ползваш примерно последния съвместим с 6.1.3 фейсбук да речем :) Тази опция от Епъл идва доста навреме според мен, въпреки, че хората коментират, че е закъсняла. Така че, колегата може да си стои на 6.1.х колкото му е кеф и да си ползва всички програми без проблем :)
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

Wizi

Абсолютно си прав (както винаги), но това продължава да те ограничава да ползваш стара версия на дадена програма, което може и да не е решение.  :-\
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

Adamov

Ами ако искаш стар iOS ползваш стара версия на дадена програма. Както всички знаем - пълно щастие няма :) Аз ползвам iOS7 от 12.06 и не мисля, че бих искал да се върна на 6 дори и да можех :)
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

iPeichiny

Цитат на: uomoto - 07-10-2013, 09:04:00
Интересно защо не обновяваш...

Защо ли?Ами не ми харесват иконите-1.Тези от по-старата версия iOS 6,по ми допадат-почти са единтични с тия на Мака ми.
Пробвах iOS 7(бета) на iPhone 4s-ами не ми работи добре.А за iPhone 5 s не искам и да чуя-може би ще чакам 6.
Ами.....малко ли са причините-ако са малко,за мен са достатъчни!!!!
 MacBook Pro 2007 
 MacBook Air М1 
 Apple Wireless Keyboard 
 Magic Mouse 
 iPhone 4S 
 iPhone 5S 
 iPhone 7 
 iPod Touch 4 
 iPad 4 
 iPad Air 3 
 Apple TV 3 
 Airport Express 

iDon't Know Where i'M Going But i'M Sure Know Where i'Ve Been

stenk

И аз не харесвам иконите , както и полето за писане.
Всичко освен това е някак си много по- светло та чак ме заболяват очите при продължителна работа.Шрифтовете също ми се виждат леко замазани спрямо iOs 6  - задал съм и настройки в Dynamic type , но все тая. Предишните ми се струваха доста по-ясни .

thebrainless

Аз съм с 4S и iOS7 работи супер читаво, също не бих се върнал на по-стара, единственото което адски ме вбесява е превъртането в тракове в плеъра. Понеже имам много сетове с по 1-4 часа музика и направо ми идва да убия някой, преди беше толкова прецизно :( Даже снощи мислех да им пиша, но не знам какъв е шанса изобщо да ми прочетат мейла...  Трябва май да си намеря къде съм забутал наното  :o
Stay hungry. Stay foolish.

faire

Мен ме дразни iOS7 на iPad. Всичко е upscale. A се бият в гърдите как имало толкова оптимизирани приложения специално за iPad. Е, да. Ама ако разчитаме само на тях. Толкова ли не можаха и ОС-а да пипнат и добавят нещо по-различно от този на iPhone. Преди поне photos приложението имаше доста повече различия с еквивалента за телефон, сега го направиха всичко еднакво. Тоя notification center толкова дразни като се пусне на цял екран, преди пък идваше прекалено малък.. Истината е някъде по средата. Хем да можеш да tap-неш под него, за да се затвори, хем да не е супер малък и да не се чете нищо...
Другото недомислие е мултитаскинга - ако на айфон донякъде не е лошо да виждаш по 1 и две половинки отстрани от отворено приложение, то на iPad това е чисто и просто неизползвано пространство и липса на интерес някой да си мръдне пръста да направи нещата по-различни. Паралакс ефекта, ако искат да се забелязват да го увеличат повече. В момента супер трудно се забелязва движението на иконите в най-горния "леър".. Изобщо не е като на по-малкия дисплей на iPhone.
А тия огромни икони седят като на някоя детска играчка... Толкова много място има на този ретина дисплей, толкова ли не можаха леко да намалят иконите и по този начин да създадат 1-2 реда повече място за приложения...
А папките?! Да му изсъхнат ръцете на този, който е решил да ги направи досущ като на iPhone iOS7... Да имам аз 10" таблет и на него да се дзверя в папка пълна с 30 приложения, като на всяка страница ми излизат 3х3... Толкова МНОГО неизползвано пространство по дисплея. ЖАЛКО Е, МНОГО ЖАЛКО! Епъл толкова си осакати отрочето, че вече на нищо не прилича. Единственият плюс в цялата нова ОС е локскрийна - ето там вече не дразни това твърде изчистено и отворено пространство и можеш да го отключиш навсякъде по дисплея..
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

foctobar

Съгласен с faire. На mini е по-добре малко, ама пак тия неща са си там. Особено тая изгъзица с папките не можах да я проумея просто!