Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

03-06-2024, 13:40:14

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 869
  • Latest: Jamespen
Stats
  • Общ брой публикации: 82 666
  • Общ брой теми: 9 813
  • Online today: 157
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 89
Total: 89

89 гости, 0 потребители

Фабрично заключен iphone 3G с 4.2

Започната от uah, 22-11-2010, 21:02:44

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

uah

Здравейте.
Имам едно адски глупаво питане, защото мисля, че знам отговора, но все пак тая мъничка надежда нещо да съм пропуснал.
Поради тъпото ми невнимание, тази вечер ъпдейтнахме един фабрично заключен iphone 3G към 4.2 през itunes и сега положението е "имърджънси кол". Не става и за буца за лозе дет се вика.
За огромно съжаление SHSH файловете (или както там беше съкращението) не бяха запазени.
Въпроса ми е, има ли начин да се спаси този телефон, дори да се ползва само за iPod, без телефон?
Защото досега се ползваше само така. Има ли някаква възможност за спасение?

Ще съм много благодарен на отзовалите се.

walker007

"Your time is limited, so don't waste it living someone else's life."

foctobar

Ами отключване по IMEI, от онази тема? Щом е 3G има шанс да го отключат по-скоро? :)

uah

#3
Проблемът е, че в случая се борим за джейлбрейк или активиране на айпода, защото понеже е заключен към оператор, чиято сим карта нямаме (AT&T), а телефонът се намира в Англия и няма от кого да се вземе такава карта, не може да му се използва абсолютно нищо.
Да, и аз се сещам за чакане за джейлбрейк, но е кофти в един мометн да останеш с едно парче хардуер в ръцете и да трябва да чакаш незнайно докога. Пък и то като е ъпдейтнало и бейсбенд, и всичко, незнайно ще има ли изобщо джейл за случая.

lian

Може да ресторнеш до 3.1.2 ;) Jailbreak RedSnow 0.9.2.

п.п Утре излиза Unlock предполагам и Jailbreak ;) така че ще почакаш малко.

enemy

В неделя излиза ънлок за 3G и 3GS. В този сайт можеш да следиш за новини относно джейл и ънлок.
http://www.coveringweb.com/

HQ

В ибей AT&T сим се продава от 1 до 3 долара със шипинг.

Prison

#7
Излезе ънлок. Вече пробвах и работи. Лошото е, че губиш гаранцията която вече сигурно е изтекла...
http://www.youtube.com/watch?v=gP6smWHvtq8&annotation_id=annotation_165989&feature=iv - аз действах по този туториъл
 MacBook Pro 13" Retina i5 2.4GHz 8GB Iris 256GB
 iPhone 7 Plus Matte Black 32GB Never Lock
Proud "iSheep" 4 Life!
I wish i could tell Siri to bring Steve back to life :(

uah

Много благодарско на всички отзовали се. Вече го отключихме и работи като слънце :)

HQ