Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

21-05-2024, 03:41:13

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 865
  • Latest: proertBicky
Stats
  • Общ брой публикации: 82 660
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 540
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 247
Total: 247

247 гости, 0 потребители

Не мога да подкарам Huawei e870...

Започната от Bobby_Droby, 12-04-2009, 22:43:16

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Bobby_Droby

Как да си рънна картата, имам усб идиотщина от Вивателските и яку ме дразни, но имам и този Хуавей, помогнете да го подкарам с дейта карта на Вивател....Предварително Благодаря... :-\ :-\ :-\
Using:
1.27-inch: 3.5GHz with Retina 5K display
3.5GHz quad-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.9GHz
8GB (two 4GB) memory
1TB Fusion Drive1
AMD Radeon R9 M290X with 2GB video memory
3.iPhone 6

Bobby_Droby

...намерих си софт за водафон и адекватно мтел, но съм с друг оператор за момента, хайде на никой ли не му се е налагало да го прави, дайт емлако съпорт...
Using:
1.27-inch: 3.5GHz with Retina 5K display
3.5GHz quad-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.9GHz
8GB (two 4GB) memory
1TB Fusion Drive1
AMD Radeon R9 M290X with 2GB video memory
3.iPhone 6

ytrufchev

Аз мога да ти отговоря като служител на Вивател. Няма да стане писъл съм и съм звънял на Huawei няма драйвери за Mac OS X аз моят трафик го ползвам от Nokia E51 с Bluetooth, но скоростта ще ти е по-ниска зависимост от Bluetooth-а който имаш. Само това е варианта с това устройство, ако имаше от USB-тата щеше да стане

Bobby_Droby

..Благодаря, мило много, но ит гарантирам, че ще стане, ще стане, просто нямам много свободно време..иначе ще вземем жаодафонския софт и ще барнеме малко и ще стане, иначе имам и USB-то, ма не ме кефи стърчащи жици и и кабели. аМалката скорост си я имам и на телефона,...но все пка ти Благодаря...а и друго се сетих, имам доста дето са писали на Хуавей, та там във форумечто ако си оставиш мейл-може и да ти пратят софт...ще проверя и този варянт...
Using:
1.27-inch: 3.5GHz with Retina 5K display
3.5GHz quad-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.9GHz
8GB (two 4GB) memory
1TB Fusion Drive1
AMD Radeon R9 M290X with 2GB video memory
3.iPhone 6

Becko

мисля че казах на доста хора :) купете си водафоун от мтел

themac

А, де. Миналат година си играх с Бука на един приятел точно по този повод. Бая борба падна, но накрая се оказа  нещо много елементарно, сега обаче не мога да се сетя. Ако мина през офиса му ще погледна как беше...
Once you go Mac, you'll never go back!

Bobby_Droby

да определено е добре да го полсушате...за мтел-само дето аз имам корпоративна група с 270 карти дето се премести в глобъл, и сега ще се наложи да си взема някой скъп план на физическо лице на някой, много ми се искаше да го избегна..а и да не забравя да отбележа, хуавея ми е свободен не е продюс фор водафон... :'( :'( :'(
Using:
1.27-inch: 3.5GHz with Retina 5K display
3.5GHz quad-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.9GHz
8GB (two 4GB) memory
1TB Fusion Drive1
AMD Radeon R9 M290X with 2GB video memory
3.iPhone 6

themac

Цитат на: themac - 20-04-2009, 18:01:04
А, де. Миналат година си играх с Бука на един приятел точно по този повод. Бая борба падна, но накрая се оказа  нещо много елементарно, сега обаче не мога да се сетя. Ако мина през офиса му ще погледна как беше...
Говорих с човека и той ме подсети - проблемът беше в разминаването на драйвери и ОС, за която са предназначени. От М-Тел слагат драйвери за 10.5, а той си бачка на 10.3.9. Докато се усетим бая зор видяхме. Оттогава всичко е наред.
Не знам дали при теб е същата причина.
Once you go Mac, you'll never go back!