Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

10-06-2024, 21:33:33

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 871
  • Latest: Anthonycex
Stats
  • Общ брой публикации: 82 670
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 467
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 464
Total: 464

464 гости, 0 потребители

Сервиза на Apple взема скъпо за смяна на захранване ?!?

Започната от vitobuga, 21-04-2010, 18:56:31

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

creten4e

Аз днес си взех от тях компа-много съм доволна. През почивните дни ми даде cernal panic и изтръпнах-на 3 месеца е, да не говорим да имам някакъв бекъп. Лошо ми стана... Отидох в понеделник сутринта преди работа, че даже и кафе пих, докато го записваха в сервиза. Вчера ми звъннаха, че проблемът бил в дъното. Поръчали го и го чакали. И днес си го взех-като чисто нов е!!!Много готини хора, даже ме изчакаха след работното си време за да си го взема. Следващият продукт на Apple, който ще си го купя, ще е от тях.

godo

Брех. Как се регистрира днес и първото мнение точно тук го написа..
Други похвали?  ;D
Mac only

PeterS

Цитат на: creten4e - 07-07-2010, 20:07:18
Аз днес си взех от тях компа-много съм доволна. През почивните дни ми даде cernal panic и изтръпнах-на 3 месеца е, да не говорим да имам някакъв бекъп. Лошо ми стана... Отидох в понеделник сутринта преди работа, че даже и кафе пих, докато го записваха в сервиза. Вчера ми звъннаха, че проблемът бил в дъното. Поръчали го и го чакали. И днес си го взех-като чисто нов е!!!Много готини хора, даже ме изчакаха след работното си време за да си го взема. Следващият продукт на Apple, който ще си го купя, ще е от тях.

Ооо - Мазниславе. Май обърка форума?
mobilio - професионални мобилни приложения

Морт

.fr

creten4e

Подобен проблем имах преди 2 години с iMac 20" 2.4GHz-първите с алуминиевата рамка. Тогава бях в Германия. Чаках 2 седмици да ми дойде редът да влезе в сервиза и още 2 седмици да си го взема пак със сменено дъно-т.е. общо 4 седмици без комп. Мисля, че е нормално да се радвам, че този път бяха само 3 дни.

HQ

Цитат на: N10 - 07-07-2010, 17:55:30
:) Ей Шкумба, специално за тебе Apple пуска колонка в държавен вестник с 3 дневно предизвестие, кога ще ти изгори дъното. Искам да я чекваш редовно.
Драги ми Смехурко,
когато си затвориш лаптопа и вместо да заспи ти умре,обади ми се да ти сипя една майна и на тебе!
Едно време ядях за закуска веселяци като тебе в сервиза носещи бози за преинсталация...

N10

:) Шкумба, ти се чудиш франзела от 0.80лв или хляб от 1лв да си вземеш, ял си бил в сервиза, айде моля те  ;D  http://img715.imageshack.us/img715/6356/884279timetostopposting.jpg

Vancuver

Не отричам, че обслужването е на ниво, но не може за дисплей, който в щатите струва $160, тук да ми искат 900 лв (без работа!!!)

Иначе определено хората си разбират от работата - дори момчето там ми го даде като идея да взема от Америка и само да го занеса при тях за подмяна. Обаче не е и за подценяване колко тъпо ми отказаха гаранцията заради една вдлъбнатина на алуминия, която от самолет си личи, че няма нищо общо с проблема на дисплея (уж пращали снимки на Епъл извън България и оттам били отказали гаранционна подмяна, ама).
Mac Mini 6,2 / QC i7 2.3GHz, 16GB DDR3, 250GB SSD + 1TB HDD
13" Sony Vaio Pro
iPhone 6 Space Grey 16GB
iPad Air Space Grey 32GB

iLili

Цитат на: Vancuver - 28-07-2010, 13:35:07
...Иначе определено хората си разбират от работата - дори момчето там ми го даде като идея да взема от Америка и само да го занеса при тях за подмяна...
Ха! Значи и аз определено разбирам от тази работа - и аз мога да дам такава идея - дори съм пълна с идеи!
MacBook Air Retina, 13-inch, Hack, MacBook Pro,iBook, iPod, iPhone11, Power Macintosh и т.н.

Vancuver

С това имах предвид, че го каза с идеята да не се набутвам... ::) Което рядко се случва да го направи продавач.
Mac Mini 6,2 / QC i7 2.3GHz, 16GB DDR3, 250GB SSD + 1TB HDD
13" Sony Vaio Pro
iPhone 6 Space Grey 16GB
iPad Air Space Grey 32GB

HQ

Ето ме - отново съм сред вас! Смених си дъното с чисто ново от ибей за 703 лв с доставката,което е мааалко под цената на крейтив център - 2000 лв !
Сами си правете изводите,аз вече съм с едно наум за епъл като цяло,а на ония мошеници мога да им пожелая приятно обиране и одиране на клиенти!

standalone

MacBook Pro, 2.6 i7, 8GB 1600 MHz DDR3, 10.10.5
iPhone 5S/16GB
Apple TV 3 x няколко

Wizi

Ето още една случка с Криейтив центъра. Поръчвам за сестра ми  бял унибоди МакБук от тази година, но от amazon.co.uk за да стъпи по-евтино. Взимам го изрично и специално чрез тяхната програма за върнати продукти, гаранция отгоре, тествани.... оказва се обаче, че далеч не отговаря на описанието "Like new", а на всичкото отгоре и един-два клавиша от ляво не работеха като хората. Полудявам си тихо, пиша прилично гневни имейли, но решавам в крайна сетка да ги отсвиря и сам да се спасявам. Занасям го в криейтив центъра за преслушване и много скоро ми потвърдиха първоначалното притеснение: разлята течност в/у клавиатурата. Щели да поръчат нова, покрива го гаранцията. Три пъти ура, егати кефа! Звънят след 4-5 дни с още новини - дъното е "почти" фира, не работело стабилно, някакъв датчик избушил покрай поливането, нооо за сметка на това не искали да го сменят гаранционно. Честито. Вече окончателно примирен, малко преди да си прережа вените с тъпа лъжица, ги моля все пак да пуснат молба до Епъл. На следващия ден ми звънят обратно - сменяме го и него по гаранция!  ;D

Та, за седмица и малко главоболие все пак имаме "нов" МакБук и една дозина пощадени нерви.  :)
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

HQ

а-а-а , при мен въобще нямаше опция "молба до епъл" ... Значи ни го бутат в гъзеца,пък ако стане стане. Ще ги взривя направо! >:(

Wizi

Ако трябва да бъда максимално коректен ще добавя, че аз така се изразих пред тях в момент на отчаяние, а дали действително някой е писал/молил Епъл или са се смилили над мен - ще остане една загадка.  ::)
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD