Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

17-06-2024, 00:48:48

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: Josephkayaf
Stats
  • Общ брой публикации: 82 676
  • Общ брой теми: 9 819
  • Online today: 288
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 282
Total: 282

282 гости, 0 потребители

Регистрация в iTunes?

Започната от Sixfold66, 26-03-2010, 13:38:40

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Sixfold66

Здравейте!
Регистрирах iPhone-a в AppStore и си свалих iTunes на компа. И двете ги регнах с държава Аржентина. AppStore-a си работи на GSM-a, но iTunes-a на GSM-a ми вади джам, че не е съппортид ин май кънтри като го избера. Какво да направя, за да свалям парчета от iTunes?

fpyyh

смени държавата на щатите, англия, япония или някоя читава европейска. някои държави, сред които и българия, имат само application store, не и music store, сигурно заради правата за разпространение

Sixfold66

Смених я, като избрах United Kingdom, но след като потвърдих избора си, ми каза, че не приема данните за кредитната карта. И това предполагам е така, щото картата ми е тукашна и системата разпознава това. Сега какво да правя?

fpyyh

май можеш да направиш нов акаунт в американския магазин, без кредитна карта, ако се откачиш и след това, докато нямаш закачен акаунт, се опиташ да си купиш безплатно приложение. в такъв случай започналата регистрация има и поле, в което избираш без кредитна карта. този метод работеше преди време, надявам се все още да е актуален.

Sixfold66

Без кредитна карта не знам как ще мога да поръчвам музика :)

fpyyh

само безплатната или с gift cards, купени от съответната държава.