Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

16-06-2024, 02:39:27

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: Josephkayaf
Stats
  • Общ брой публикации: 82 676
  • Общ брой теми: 9 819
  • Online today: 295
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 295
Total: 295

295 гости, 0 потребители

Нужен ми е съвет за CD-то

Започната от tMac, 07-02-2010, 15:49:28

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

tMac

След дълго боледуване ми умря CD-то или по тично HL-DT-ST DVDRW  GSA-S10N. Известно време при вкарване на диск или изкарване шумеше все едно ще се разхвърчат части от него. Макар че, като се замисля то винаги си е шумяло така. И ето дойде момента, в който немога да вкарам диск в него. Все едно има друг вътре. Преди да се случи това когато включвах компютъра се чувше че го проверява като устройсто и прошумоляваше. Сега като пускам машината няма никакъв звук от него. Въпроса ми е знае ли някой колко може да ми струва ново тук в БГ. Или къде мога да отида за преглед. Може да се окаже, че има решение без да купувам ново устройство.

fpyyh

в магазина имаше вътрешен драйв за 50лв

tMac

Кой магазин имаш предвид - istyle?

fpyyh

не, тук във форума, аз звънях, защото се бях объркал, че е външно от еър, но е вътрешно за макбуук. 2-3 неща се продаваха в темата, преди 2-3 седмици мисля

tMac

Ще погледна, благодаря ти! И така и така говорим за това, да попитам, а подмяната му възможна ли е от неразбиращ като мен или трябва да стане от вещ в занаята?

fpyyh

аз нямам представа, но тук има хора, които са наясно. погледни и туториалите в ifixit.com, с тях разглобих успешно iphone