Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 14:03:41

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 840
  • Latest: Seo-Ul-hob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 78
Total: 79

78 гости, 1 потребител
forka2k

Отстъпка за Apple продукти !

Започната от shaman, 11-12-2009, 13:31:34

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

mlambov

Цитат на: julss - 21-04-2011, 18:13:32
забравили сте да напишете че работи и с WINDOWS ;D ;D ;D

Аз много не го харесвам Windows-a :)
Предполагам ме бъзикаш заради изречението, че работи с MS Office.
За съжаление обаче визията идва от Apple като темплейт.

Даже това заглавие "Любов от пръв поглед" ще го махне до утре дизайнера, че е останало от предходното промо, обаче аз исках да постна инфо възможно по-скоро, че количествата са ограничени. 

georgimalinov

Здравейте, аз все още съм студент(учудващо как), обаче в този онлайн магазин правят ли доставки в Пловдив и околностите и има ли някой магазин в Пловдив от който да може да се ползва отстъпката? Мерси.

mlambov

За съжаление в Пловдив няма магазин, който да предлага студентската отстъпка, но повечето оторизирани магазини си имат онлайн магазин и доставят по куриери до Пловдив и околностите.

Списък на магазините ще намериш тук:
http://www.facebook.com/iskamMac?sk=app_4949752878

mlambov

Нова промоция за студенти и преподаватели:

MacBook Air 11" Core i5 с 64GB SSD с 13% отстъпка - за 1699 лева с ДДС !

Промоцията се предлага в следните магазини и важи до изчерпване на промо наличностите:
http://www.facebook.com/iskamMac?sk=app_4949752878


mlambov

Ето и таз годишната Back to School промоция на Apple:
http://www.istyle.bg/student_LP_BG.html


mlambov


carrot

#21
Какво стана със страницата на iStyle в интернет? Тъкмо реших да поръчам нещо и два дни не работи...

PS Проработи.
Macbook Pro 13'' 4TB
iPad Pro 11
iPhone 14 Pro
iPod Classic 160 GB
iPod Touch last gen
Airpods 3

mlambov

#22
Сайтът им от петък не работи :(
Уведомих ги за тази работа, да отстранят проблема, дано стане скоро.

Мждувременно, ако искаш да им поръчаш нещо от образовтелната промоция, според мен ще стане и по телефона. Ето ги и техните контакти:  

iStyle - Сердика Център
гр. София
бул. Ситняково 48
Сердика Център - ниво 0
тел: 02 / 495 24 60
sales@istyle.bg

iStyle - Раковска
гр. София
ул. Г.С.Раковски 151
тел: 02 / 980 85 11
sales@istyle.bg

carrot

Малко съм закъснял за образователната програма :)
Писах тук (сори за офтопика), защото сметнах, че шанса някой техен служител да погледне е най-голям.
Иначе аз лично съм за Нано ;)
Macbook Pro 13'' 4TB
iPad Pro 11
iPhone 14 Pro
iPod Classic 160 GB
iPod Touch last gen
Airpods 3

jurnalistika1

Да, какво става с порасналите за образование?

pravdo

Човек се учи цял живот  ;D
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

bluesky

Hi, bgassenbg!

Жалко, че са Ти отказали тогава отстъпка.
Естествено, по-добре би било да преговаряш с тях за отстъпка, вместо да Ги "благославяш"...

Т.е. стара истина за Балканите - хората са движени първо от чувствата Си, а не от интересите Си.

От друга страна, като Си купил от GB, а не от BG, си им дал Пределно Ясният Сигнал, че, Ние, Хората (не Потребителите), стимулираме и ще стимулираме само най-добрата цена и най-добрите условия за покупки.

Аз лично смятам, че всяка сериозна фирма спокойно трябва с лекота да прави отстъпки от 10% - 15% до 25% (при определени условия).
Нека, ако някой отстъпва, това да е банката, а не Ние.
И така банката си е имплементирала във всяко винтче не по-малко от 40%.

Да плащат богатите!


musho1971

Бих посъветвал всички, които имат възможност да пътуват до САЩ да си ги купуват от там. Там излизат с над 1500 лв. по-евтино. В Бг може би се продават най-скъпите продукти на епъл в Европа. Не съм сигурен дали въобще има официални представители на Епъл в бг, не става дума за "официални", както те се наричат. Всеки може да си сложи пред фирмата "официален.
MacBook Pro, Retina, 13-inch, Early 2013, OS X 10.9.2 (13C64)
Iphone 5s 16,
AirPort Time Capsule 2014

bboyg

musho1971, в Apple имат следната полотика - цените им в Европа са 1:1 с тези в Щатите, само че тук са в евра. От там идва главната разлика. Сега това, че тука нашите си сложили 100-200 кинта надценка, не е толкова фрапиращо, всички го правят. Но за това че нямаме RETAIL Store си прав. Мисля, че в Истанбул беше най-близкият, но като си сложиш разходите до там и обратно и ти излиза даже по-скъпо.

angelvn

Надценката им е никаква или минимална (говоря за риселърите) и цената се изравнява спрямо тази за Европа. Въпреки, че съм забелязал разлики в цените между UK и DE магазините, но това най-вероятно се дължи на факта на инглишките паундове. ;)
Retail Store-a за Инстанбул е само слух.
UI designer and developer