Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 11:58:18

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 840
  • Latest: Seo-Ul-hob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 57
Total: 57

57 гости, 0 потребители

Отстъпка за Apple продукти !

Започната от shaman, 11-12-2009, 13:31:34

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

shaman

По молба на колегите от ББС искам да публикувам тази новина, която е хубаво да се знае от заинтересованите.

Става въпрос за отстъпка от 5% за студенти и преподаватели:


Цитат на: ББСОтстъпката важи за следните лица:
- студенти с българско гражданство в български или чужди университети
- преподаватели в университети и училища на територията на България

Размерът на отстъпката е 5% от цената на Apple компютри и монитори.

За да получите тази отстъпка е необходимо при закупуване да представите следните документи и информация:
1. За студенти - документ удостоверяващ студентски статут към момента на закупуване (едно от трите по-долу):
- актуална студентска книжка
- валидна карта ISIC
- уверение от университета
2. За преподаватели:
- уверение от училището или университета

Отстъпката може да се получи в магазините на:
iStyle (София)
Creative Center (София)
iCorner (София)
Existo (София)
Unicoms (Варна)
iStore (Бургас)
iMagic (Русе)
онлайн магазина на Apcom

Моля имайте предвид, че един студент може да ползва отстъпка по тази програма за не повече от 1 компютър и/или 1 монитор в рамките на една календарна година.

arnold

Къде беше отстъпката като бях цели 7 години студент :)))
Real Mac mini

bgassenbg

 
Цитат на: arnold - 12-12-2009, 19:10:34
Къде беше отстъпката като бях цели 7 години студент :)))
и аз това питам?
Преди няколко месеца, когато исках да си ползвам отстъпката ми казаха, че за студенти не правели.
И познайте какъв беше резултата: теглих им една ма..на и си взех машинка от англия. А за мое учудване там ми направиха 15%.
Разликата между политиката на епъл в нормалните държави и тази на ббс знаете ли каква е: постоянството. Ето защо няма да им дам и лев на ббс.

thebrainless

Цитат на: bgassenbg - 12-12-2009, 19:28:50
Цитат на: arnold - 12-12-2009, 19:10:34
Къде беше отстъпката като бях цели 7 години студент :)))
и аз това питам?
Преди няколко месеца, когато исках да си ползвам отстъпката ми казаха, че за студенти не правели.
Аз съм ползвал отстъпка за студенти последно преди няколко години, така че се чудя за какво точно говорите, единствено трябваше да пратя сканирано уверение и ст. книжка  ::)
Stay hungry. Stay foolish.

pravdo

Аз също знам, че от години се прави тази отстъпка... просто все на старо съм купувал
досега, но преди месец взех от новите иМак от Криейтив Център с -5% като преподавател...
Нов Мак също са го обявили откакто са си пуснали сайта, даже и 3% за втора покупка
правят...

iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

mlambov

Здравейте, аз съм колегата, който отскоро отговаря за продажбите в образователния сектор в ББС. Съжалявам, ако в миналото е имало пробеми с получаването на тези отстъпки или е липсвала информация на тази тема.
Понеже отскоро съм на тази длъжност и искам тази информация да стигне до Apple потребителите, помолих shaman да пусне тази информация тук.
Ако имате нужда от повече информация за образователната отстъпка или някакви проблеми с получаването й, можете да ми пишете.

mlambov

Само да добавя, че към списъка на оторизираните Apple магазини, предлагащи образователни отстъпки за стуеднти и преподаватели, се добавят:
- iCenter /Бургас и Варна/ www.icenter.bg
- iAbalka /София/ www.iabalka.eu

varro

Долния сайт е върха  ;D

j.tochkov


mlambov

#9
-

mlambov

Здравейте,

Започва нова специална оферта за студенти и преподаватели - MacBook с 10% отстъпка само за 1849 лв с ДДС.

Офертата е валидна за студенти и преподаватели и важи от 22.11.2010г. до 10.01.2011г.

Повече информация може да намерите на http://www.facebook.com/iskamMac или на http://www.iskammac.bg.

За всички останали модели си важи стандартната образователна отстъпка от 5% за студенти и преподаватели.




mlambov

Остават 10-тина дни до края на промоцията за студенти и преподаватели с 10% отстъпка на белия MacBook.

А принципно в момента има коледна промоция за MacBook Pro 13" 2.4GHz с BG кирилизирана клавиатура + подарък iPod Nano 16GB Purple (5th Generation). Промото е до изчерпване на промо наличностите.

ManyG

Айде студент съм! Някой ако му трябва Мак с остъпка да вика :D

mlambov

#13
Нова промоция за студенти и преподаватели:

MacBook White на специална цена от 1699 лв с ДДС !


Промоцията важи до изчерпване на промоционалните количества.

Повече информация ще намерите на следните линкове:
http://www.iskammac.bg/
http://www.facebook.com/iskamMac

julss

забравили сте да напишете че работи и с WINDOWS ;D ;D ;D