Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

20-04-2024, 00:54:07

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 853
  • Latest: Robertomima
Stats
  • Общ брой публикации: 82 635
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 125
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 92
Total: 92

92 гости, 0 потребители

Отзиви - провери преди да се довериш!

Започната от prOMiNd, 04-04-2009, 00:20:55

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

rafaelo

+ за XXwolf. Много точен и коректен продавач както и купувач :). Удоволствие беше да правим бизнес.

freesoul

Цитат на: Nistel - 15-04-2009, 19:56:42
Мартин Лазаров а.к.а k4assasinbro явно се е покрил доста дълбоко.Идеята на тази система от рейтинги е когато някой сгафи да бъде наказван - след като минаха повече от 10 дни през които пратката ми стои в офиса на Еконт в София и Мартин Лазаров или друг негов познат не е благоволил да се яви да си я вземе утре ще се обадя да ми я върнат и да си платя набутката от него.

Предлагам ако се появи във форума и даде обяснение не включващо най-малкото компенсация за сумата,която ще платя на Еконт да получи бан за сайта а студената вода е за мен.

Аз пък добавям плюс за него(k4assasinbro) като купувач. Продадох му Griffin Elevator, сделката мина безпроблемно. Стойката я доставих от UK и после му я изпратих по Еконт.
Относно покриването за което говориш.. беше споделил по скайп, че по празниците е ходил на вилата си където няма интернет.. нзм може и това да е.. Имам негов GSM но не мисля, че е редно да го поствам тук без негово съгласие. Можеш да му пишеш на скайп, оставил го е в тази тема: http://www.apple-bg.com/forums/index.php?topic=6337.0
Retina MacBook Pro with an Iris

Nistel

#32
Цитат на: freesoul - 26-04-2009, 12:10:59
Цитат на: Nistel - 15-04-2009, 19:56:42
Мартин Лазаров а.к.а k4assasinbro явно се е покрил доста дълбоко.Идеята на тази система от рейтинги е когато някой сгафи да бъде наказван - след като минаха повече от 10 дни през които пратката ми стои в офиса на Еконт в София и Мартин Лазаров или друг негов познат не е благоволил да се яви да си я вземе утре ще се обадя да ми я върнат и да си платя набутката от него.

Предлагам ако се появи във форума и даде обяснение не включващо най-малкото компенсация за сумата,която ще платя на Еконт да получи бан за сайта а студената вода е за мен.

Аз пък добавям плюс за него(k4assasinbro) като купувач. Продадох му Griffin Elevator, сделката мина безпроблемно. Стойката я доставих от UK и после му я изпратих по Еконт.
Относно покриването за което говориш.. беше споделил по скайп, че по празниците е ходил на вилата си където няма интернет.. нзм може и това да е.. Имам негов GSM но не мисля, че е редно да го поствам тук без негово съгласие. Можеш да му пишеш на скайп, оставил го е в тази тема: http://www.apple-bg.com/forums/index.php?topic=6337.0

Писал съм му на Скайп и къде ли още не .. човека е неоткриваем.Все пак клавиатурата стоя от 3-ти Април в офиса на Еконт,който както каза той му е бил наблизко.Не става въпрос за 2-3 дни да е отишъл някъде .. чаках го 2 седмици да се появи и да даде някакво обяснение.

В профила му тук си пише:

Последно Активен:     03-04-2009, 23:21:04

Все пак както писах по-горе оставям възможност да си "изчисти" името като ми покрие разходите по негова вина .. времето ми да се занимавам и да го търся и нервите са за моя сметка ..

Относно ГСМ-а той ми писа, че вмомента нямал активен номер и да напиша моя номер на товарителницата на Еконт - така и направих.

Ако имаш негов валиден номер и прецениш може да ми го пратиш на ЛС за да го попитам какво е станало.Номера му няма да го пиша тук - нито ще помогне с нещо нито нищо.А дори и да го подсетиш за случката пак би било от полза ..

Би било добре и някой от админите да провери дали не се е регнал с друг ник .. записите от IP-тата би трябвало да се пазят.
Hackintosh Intel Core i5 2500K 8GB DDR3 1333 60GB SSD A-DATA SATA3 10.7.3 Lion Vanilla Kernel, iPad Mini 16GB WiFi, Samsung Galaxy Nexus 16GB CM10

freesoul

Цитат на: Nistel - 27-04-2009, 21:46:08
Цитат на: freesoul - 26-04-2009, 12:10:59
Цитат на: Nistel - 15-04-2009, 19:56:42
Мартин Лазаров а.к.а k4assasinbro явно се е покрил доста дълбоко.Идеята на тази система от рейтинги е когато някой сгафи да бъде наказван - след като минаха повече от 10 дни през които пратката ми стои в офиса на Еконт в София и Мартин Лазаров или друг негов познат не е благоволил да се яви да си я вземе утре ще се обадя да ми я върнат и да си платя набутката от него.

Предлагам ако се появи във форума и даде обяснение не включващо най-малкото компенсация за сумата,която ще платя на Еконт да получи бан за сайта а студената вода е за мен.

Аз пък добавям плюс за него(k4assasinbro) като купувач. Продадох му Griffin Elevator, сделката мина безпроблемно. Стойката я доставих от UK и после му я изпратих по Еконт.
Относно покриването за което говориш.. беше споделил по скайп, че по празниците е ходил на вилата си където няма интернет.. нзм може и това да е.. Имам негов GSM но не мисля, че е редно да го поствам тук без негово съгласие. Можеш да му пишеш на скайп, оставил го е в тази тема: http://www.apple-bg.com/forums/index.php?topic=6337.0

Писал съм му на Скайп и къде ли още не .. човека е неоткриваем.Все пак клавиатурата стоя от 3-ти Април в офиса на Еконт,който както каза той му е бил наблизко.Не става въпрос за 2-3 дни да е отишъл някъде .. чаках го 2 седмици да се появи и да даде някакво обяснение.

В профила му тук си пише:

Последно Активен:     03-04-2009, 23:21:04

Все пак както писах по-горе оставям възможност да си "изчисти" името като ми покрие разходите по негова вина .. времето ми да се занимавам и да го търся и нервите са за моя сметка ..

Относно ГСМ-а той ми писа, че вмомента нямал активен номер и да напиша моя номер на товарителницата на Еконт - така и направих.

Ако имаш негов валиден номер и прецениш може да ми го пратиш на ЛС за да го попитам какво е станало.Номера му няма да го пиша тук - нито ще помогне с нещо нито нищо.А дори и да го подсетиш за случката пак би било от полза ..

Би било добре и някой от админите да провери дали не се е регнал с друг ник .. записите от IP-тата би трябвало да се пазят.

Писах му по скайп за това, което става тук. Отговор не получих.

Телефона, който ми е дал не мога да ти го изпратя на ЛС нито да го напиша тук. Не искам да нарушавам вселенските закони на личната свобода :)
Не ме разбирай погрешно, нито съм на негова страна нито на твоя. Просто ако той желаеше би ти го дал. След като не ти го е дал значи е имало защо. А защо ли? На този въпрос не мога да отговоря.
Retina MacBook Pro with an Iris

ficeto

за мое съжаление, трябва да дам - на walker007. Разбрахме се да купи iPhone3G от мен. Купил си друг и не ми каза.... когато му писах че съм го пратил и да очаква обаждане, тогава каза че е купил телефона от друг. А телефона вече е в софия.....
iPod Video 5G 30GB White
iPhone 3G 16GB Black Globul Unlocked
MacMini CoreDuo 1.66GHz 2GB 80GB Leo Server 10.5.6 + 400GB FireWire HDD + 1TB FireWire HDD
MacBook CoreDuo 1.83GHz 2GB 320GB/7200 Leo 10.5.6

Nistel

+ за maculas - купих Макбук от него и всичко беше точно и дори ми го изпрати в родопско одеало :)
Hackintosh Intel Core i5 2500K 8GB DDR3 1333 60GB SSD A-DATA SATA3 10.7.3 Lion Vanilla Kernel, iPad Mini 16GB WiFi, Samsung Galaxy Nexus 16GB CM10

ihou

Цитат на: Nistel - 29-04-2009, 20:48:40
+ за maculas - купих Макбук от него и всичко беше точно и дори ми го изпрати в родопско одеало :)

А от мен един голям - (МИНУС) , след като разговаряхме по телефона и се разбрахме да му пусна пари по Paypal или евентуално да отскоча до Благоевград и да му ги броя в кеш, той се ската, и повече не се обади. На другия ден не знаех дали ще правим сделка и цял ден му звънях, след 3-тия път си изключи телефона, а аз просто исках да разбера дали го е продал вече. Поне да ми беше казал - Сори пич продадох го, а не да ме държи в невидение и надежди...

Или както мой приятел и колега ме наблюдаваше цял ден отстрани и накрая ми каза, цитирам - Ебаси Селъра !

that's all.  Добре че Nistel написа пост, че го е купил за да разбера, че е продаден този бук и да се ориентирам...
Using Аpple makes you feel COOL...

prOMiNd

Нека да видим какво ще каже самия продавач...
Gigabyte GA-H77N-WiFi, Intel Core i3-3225,Geil DDR3 PC12800 2x4GB.HDD ADATA SSD 256GB ,  Apple Cinema HD 23"
DELL XPS M1530, Core 2 Duo T9300, nVidia 8600M GT 256MB GDDR3, 4GB DDR2 RAM, 1920x1200 native resolution
Всичко за XBOX 360 - http://xbox.techstream.eu/

ihou

Не исках да прозвучи нападателно, просто исках да кажа, че се опитвах да получа някаква коректна информация, която благодарение на този добре организиран форум получих, дори с малко закъснение.

Дори пожелавам безаварийно и приятно ползване на Nistel!

Sorry за офф-а...
Using Аpple makes you feel COOL...

Tony

От мен един един голям + за crio - изкопа една архивна мишка за архивната ми щайга, и на другия ден вече я беше пратил :D (може би това е + за подарявач) ;)

hraykov

Здравейте,
един + от мен за BuSteR, за продажбата на един модул RAM. Не, че е нещо рядко и трудно за намиране, но колегата се справи изключително коректно.



macman

Ето и моя опит.....с всички съм имал "алъш вериш" и са били коректни 10х

freebie
prOMiNd
maini4ka
vanhel
stas
gaboss
space ace
mu
fpyyh
joking
ecobo
cooler
sandomax
Lycan
mile

stanislav

+ за fpyyh
за купен от него преходник за дисплей
и приет обратно от него поради грешка във вида на предходника и платената ми сума върната обратно
Правец ИМКО-1; CPU: 6502/1Mhz; RAM: 48 KB; [аналог на Apple II]

bu4o

maini4ka доволен съм от човека купувах от него един ейпъл.Пичага е!!!

prOMiNd

Gigabyte GA-H77N-WiFi, Intel Core i3-3225,Geil DDR3 PC12800 2x4GB.HDD ADATA SSD 256GB ,  Apple Cinema HD 23"
DELL XPS M1530, Core 2 Duo T9300, nVidia 8600M GT 256MB GDDR3, 4GB DDR2 RAM, 1920x1200 native resolution
Всичко за XBOX 360 - http://xbox.techstream.eu/