Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

17-06-2024, 10:42:36

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: Josephkayaf
Stats
  • Общ брой публикации: 82 676
  • Общ брой теми: 9 819
  • Online today: 288
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 230
Total: 231

230 гости, 1 потребител
BuSteR

ПЪЛНО БЕЗДАРИЕ!

Започната от patchosan, 20-03-2009, 13:15:17

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

k0k0

Ок хубаво дебела била цената..ами вървете си до сащ ама май забравяте колко ще ви струва това пътуване ?
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.

Иван Ралчев

 Оф, аман  ;D ;D ;D
Once you go Mac you never go back.

fpyyh

350 евро рим-ню йорк-рим, дори с билета софия-рим-софия ще се върже  ;D ;D ;D ;D ;D

Иван Ралчев

Once you go Mac you never go back.

Desislava

Другия вариант е 549 паунда за Apple iPhone 3G 8GB Sim Free или 599 паунда за Apple iPhone 3G 16GB Sim Free.

Съгласна съм с мнението на някои хора, че 1000 лева за смартфон е приемлива цена. Помня когато за служебни цели ходих да си избирам смартфон и цените варираха над 1000 лева. Моят HTC струваше малко над тази цена. Сега гледах сайта на Мтел които продават Blackberry Storm за 959 лв с 1 годишен договор.

За разлика от мен, моят приятел смята, че да дадеш толкова много пари за прост телефон е безумие. Сигурно е прав, след като идва от култура, в която щом имаш договор телефонът е безплатен. Само дето айФонът не е съвсем прост телефон  ;)

Като заключение исках да кажа, че мнения ще има колкото хора има. Истината е, че смартфоните просто не са за всеки - трябва да имаш добра причина да си го купиш. Това само в случаите в които парите не са проблем, тогава нямаш нужда от причини  ;) ;D


atirage

Криза, кризааааа, кризааааааааааааааааа!!!!!!
iBook G3 Clamshell SE XGA
iMac G3 350 swaped 500 16Mb FlashCard16Gb
iMac G3 350 clocked 400 ATX LCD
iMac G4 20" 32GB SSD iSight Apple Pro Speakers
eMac G4
PowerBook G3 500 B&W
PowerBook G4 Ti 1Ghz 120GB OWC SSD
PowerMac G5 Quad
MacBook Late2006 Mavericks
MBP 2009
iMac 2012 2.7GHz 250G SSD

SkiRaceGeek

1000 лева сами по себе си не са проблем, стига това за което ги даваш да си заслужава. Според мен само за готина лъскава опаковка 1000 лева не си заслужава. За 1000 лева искам телефон с отворена платформа с много най-различни програми които да мога да си ги сваля и инсталирам от където си поискам, без да се налага да хаквам телефона, най-малко 5 mp фото камера, истински GPS който да работи напълно автономно от сигнала на телефона, Wi-Fi който да мога да го ползвам за безплатни VOiP разговори и други разни дреболии като copy/paste, mms и т.н.т.

Като го направи Апъл това ще им дам 1000 лева, а до тогава ще ги давам на Нокиа. Въпрос на личен избор и преценка.
Ако се съглася с теб и двамата ще сме в грешка!

Becko

... изброил си всички функции на една нокия ... странно защо не си казал едно нещо за функциите, които тя няма или за такива, които ти би искал да видиш в симбиан ... това много прилича на коментар за епъл от хора, които са виждали само ПЦта :)

... за всички фенове на мобилните телефони мога да кажа само едно, не бива да си купувате иФоун, защото след него всичко свършва :)

... това е последният телефон, който ще ви бъде интересен всички останали след него ще са като карикатури ... ще изчезне тръпката и ще остане само удоволствието от ежедневната употреба :)

SkiRaceGeek

Цитат на: Becko... това много прилича на коментар за епъл от хора, които са виждали само ПЦта :)

Веско, нищо лично, просто бъди сигурен че съм виждал други компютри освен ПЦ ... и други телефони освен Нокиа ... и пак си държа на мнението, че техническите показатели на iPhone-a са много слабички в сравнение с топ моделите на HTC или Нокиа. Просто e един салам в лъскава опаковка, ако се радваш на това ОК, но ако търсиш функционалност и практичност, сори ама се поогледай наоколо.
А относно ПЦ и Макове познай колко Мака притежавам лично ... без да броим тези за които се грижа е работата. 
Ако се съглася с теб и двамата ще сме в грешка!

Becko

... като се поогледам наоколо виждам разни нокии, ифоуни и макове, но хтц не виждам и няма да видя :)

... да плащаш за боклуци е като да храниш хлебарките :)

julss

Имам и iphone3G и htc 3600 triniti. Втория го ползвам само за телефон и навигация, с TOMTOM. Сменил съм няколко htc-та, и трябва да призная че са много добри телефони.Единствения им недостатък е че са с уиндоус :). Иначе са добри машинки, да видим как ще се развиват версийте с Android на Google. А иначе Веско е прав, купиш ли си iphone, преставаш да мислиш за друг ;). Само ако и tomtom направят софт за навигация за него, няма грешка. То се говореше че се прави, но там всичко е бизнес, трябва да се разберат с Apple. А и над елементарните неща, като bluetooth трансфер и mms, ще трее да се замислят от Епъл, видяхме че е възможно. Щом некви неизвестни програмисчета осъществиха тия проекти, какво остава за армията на Джобси. Но както вече казах, там всичко е бизнес и маркетингова стратегия.

deezel

Цитат на: SkiRaceGeek - 05-05-2009, 00:48:48
1000 лева сами по себе си не са проблем, стига това за което ги даваш да си заслужава. Според мен само за готина лъскава опаковка 1000 лева не си заслужава. За 1000 лева искам телефон с отворена платформа с много най-различни програми които да мога да си ги сваля и инсталирам от където си поискам, без да се налага да хаквам телефона, най-малко 5 mp фото камера, истински GPS който да работи напълно автономно от сигнала на телефона, Wi-Fi който да мога да го ползвам за безплатни VOiP разговори и други разни дреболии като copy/paste, mms и т.н.т.
Като го направи Апъл това ще им дам 1000 лева, а до тогава ще ги давам на Нокиа. Въпрос на личен избор и преценка.
Всичко, което си написал, е точно описание на iPhone. Ако не си забелязал:
1. В AppStore има над 30 000 програми. Намери ми поне 3000 качествени за Symbian и ще се съглася. И, приятелю, времето, когато за да инсталираш неофициален софтуер на iPhone трабваше да го хакнеш, беше доста отдавна. Ъпдейтвай си информацията, преди да пишеш.
2. Щом за теб сензорът на камерата е най-важен, то познанията ти по фотография не са особено завидни.
3. Истински GPS? По-истински от този на iPhone 3G... Не знам накъде биеш... А TomTom ще има съвсем скоро, лятото, най-вероятно, когато излезе официално 3.0.
4. VOiP? Skype, Fring, Nimbuzz, Yahoo!...? Does this ring any bells?
5. Copy/Paste - FW3.0 и неофициално в момента.
6. MMS - FW 3.0.
Е, излезе, че всичко, което си написал, е грешно. Не се осланяй на информация от година-две, ако обичаш.
А колко Макове имаш, честно казано, въобще, ама въобще не ме интересува.

Darin Dimitrov - Download.BG Magazine
iMac 24', MBP13, iPhone 4 32GB FW 4.3.3 PWNED, iPod 5.5G white 30GB, iPod Shuffle and a lot more.

Bobby_Droby

#57
Цитат на: SkiRaceGeek - 05-05-2009, 00:48:48
1000 лева сами по себе си не са проблем, стига това за което ги даваш да си заслужава. Според мен само за готина лъскава опаковка 1000 лева не си заслужава. За 1000 лева искам телефон с отворена платформа с много най-различни програми които да мога да си ги сваля и инсталирам от където си поискам, без да се налага да хаквам телефона, най-малко 5 mp фото камера, истински GPS който да работи напълно автономно от сигнала на телефона, Wi-Fi който да мога да го ползвам за безплатни VOiP разговори и други разни дреболии като copy/paste, mms и т.н.т.

Като го направи Апъл това ще им дам 1000 лева, а до тогава ще ги давам на Нокиа. Въпрос на личен избор и преценка.

Извинявай, че те копирам, но това което казваш е чисто бездарие, от моя гледна точка. Аз по принцип бих, и си пазарувам нещата заради опаковката, заради креативност, заради стил и престиж. Сигурно много хора ще ме оплюват, но е върпос на статус, не задължително финансов-въпреки че вървят ръка за ръка, не налагам мнението си защото е мое, както твоето си е твое, нищо лично не знам кой си, и как изглеждаш, още повече не ме интересува, но стила ти на писане и сравнение е малко скиптичен, заядлив и леко смехотворен. Телефона Верту няма никъква функционалност ма си го купувам, не мисля
да ти обяснавам защо, iPhone имам за функционалност, и за да ти спестя нападки, че не съм се запознал със симбиан ще ти кажа че няма атрактивен модел на Нокиа включително и Сапфирите, който да не съм получавал още по време на промоции и реклами в мрежата с най добри пожелания от оператора ми и то фриии-за да не се чудиш защо-защото има няколко стотин карти-сим карти,та няма по бъгава операционна от симбиан, но пак си е мое мнение, и не го налагам...както ти умело опитваш, не можеш да пречупш развитието и растежа на продукт само защото си се преебал и си взел друг "по функционален" по мнението на другите,и ся съжеляваш
щото  не си могъл сам да го вземеш това решение а си питал питал
слушал - мислил чел и...... Не се коси въпрос на психика...
А дали един продукт може да струва X-цена, извинявай
но за да коментираш и критикуваш трбва да бъдеш човек който да има опит, компетенция, инжинерингова мисъл и куп други неща който ти за съжеление нямаш - видно от постовете ти....Та успех със симбиана и си направи един бекъп, че знае ли се кво може да стане
докато четеш, я се угаси иииии..... :P
п/с: Много те моля не ме мрази или кълни - това е само мое мнение, но не забравяй, че то не ти е критерии, както твоето не ми е, и както аз не те мразя  за него..и аз като теб само показвам мнение....което най вероятно би казал че е грешно и смехотворно... :-\
Using:
1.27-inch: 3.5GHz with Retina 5K display
3.5GHz quad-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.9GHz
8GB (two 4GB) memory
1TB Fusion Drive1
AMD Radeon R9 M290X with 2GB video memory
3.iPhone 6

SkiRaceGeek

Цитат на: Bobby_Droby - 05-05-2009, 21:31:46
Аз по принцип бих, и си пазарувам нещата заради опаковката, заради креативност, заради стил и престиж. Сигурно много хора ще ме оплюват, но е върпос на статус ...

На това му се вика компирска еснафщина ... Аз си купувам всичко, не само телефон с цел да ми върши работа и да е практично. Личните ти нападки към мен няма нужда да слизам до твоето ниво и да ги коментирам. Желая ти здраве и щастие.
Ако се съглася с теб и двамата ще сме в грешка!

SkiRaceGeek

Цитат на: deezel - 05-05-2009, 20:00:18

3. Истински GPS? По-истински от този на iPhone 3G... Не знам накъде биеш... А TomTom ще има съвсем скоро, лятото, най-вероятно, когато излезе официално 3.0.


Извади си сим картата и си пробвай GPSa ...
Ако се съглася с теб и двамата ще сме в грешка!