Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

16-06-2024, 02:28:19

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: Josephkayaf
Stats
  • Общ брой публикации: 82 676
  • Общ брой теми: 9 819
  • Online today: 276
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 283
Total: 283

283 гости, 0 потребители

Игри за unibody macbook

Започната от fpyyh, 13-01-2009, 17:27:26

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

fpyyh

Някой играе ли на такъв? Аз вчера много ентусиазирано инсталирах GTA IV след дву-седмично точене и нещо влачи. Смених драйверите на boot camp с някакви по-нови, но пак се мъчи, дори на ниски настройки. Бенчмарка изхвърля от играта и дотам. Биошок и Никопол са ок, а други по-съвременни уиндоус игри нямам. За OS X също се чудя какво да свалям, не си падам по WoW, а други нови и интересни май няма. Подкарах Age of Mythology, но няма Titans, а Age III нещо не ми допадна, но ще го пробвам пак.

scrap

Аз на Мак-а имам FlatOut 2 и Age of Empires III. Ама то ако си фен на такъв тип игри де :) Но и двете са с прекрасни графики и са едни от най-добрите в своя жанр.

А ако някой друг има FlatOut 2 да се събираме да правим мултиплеър :)

fpyyh

:D  :D , аз досега мислех, че е все правописна грешка и всъщност е fallout 2

dau

а играта хваща ли ти дали е на unibody и казва ли аз на друго не играя?  :lol:

koki4a

Аз си играя Guild Wars и си е добре. Ако има някой играещ тук няма да е зле да побием гадове заедно.

Имам всичките части :)

t0t0

аз имам само мак и имам COD4, WoW, Warcraft, Starcraft, FlatOut2, FM09, Warhammer: soulstorm( аз съм си я правел чрез cider), NFS ProStreet( върви на по ниски, ама мн твари процесора), Spore, ColinMacRae друго нз дали имам и по дискове, а впрочем кажи коя игра ти се цъка мога да ти я напрая за мак чрез Cider , но най-добре виж в инсейнмак има мощно теми за кои игри стават и кои не
ПП: новото GTA не струва, прави проблеми и на мн по-добри компове, а ако се опитваш да го играеш на ХР забрави просто  :wink:
2.0GHz Intel Core 2 Duo
2GB DDR3 Memory
320GB hard drive
NVIDIA GeForce 9400M graphics
Aluminum unibody

Lycan

вместо да се мъчите на тия 13" касови апарати, що не си вземете по една конзола да ви светне?

fpyyh

благодаря на всички за идеите.
всъщност много се колебая за един xbox, доста евтин е, но освен че е на майкрософт, прочетох че последните модели почти не се хакват или искат 50% от цената на конзолата за тази дейност.
spore ми хареса от телефона и сега я точа, а warhammer и guild wars отдавна исках да ги пробвам.
четох по форумите, май gta iv е толкова зла, че ще крета едва-едва и на 800х600 и да съм щастлив, че изобщо тръгва.
старите fallout-и бяха хубави, но тройката май е доста различна, ще видя дали и тя ще тръгне. а в кратките паузи - fm09, поне имам 3D с това видео.

space ace

пробвано на unibody macbook

far cry 2 - бавна
prince of persia - бавна
dead space - бива
a vampyre story, mata hari - идеално

xbox се препоръчва и добре се сработва с мак за пускане на филми и музика
macbook

t0t0

Цитат на: "Lycan"вместо да се мъчите на тия 13" касови апарати, що не си вземете по една конзола да ви светне?
ако бях запален геймър щях да си взема, но какъв е смисъла, когато на някои хора им се прецъква нещо в свободното време  :wink:
ПП:то мн лесно купи си PS ама няма лев за всичко
2.0GHz Intel Core 2 Duo
2GB DDR3 Memory
320GB hard drive
NVIDIA GeForce 9400M graphics
Aluminum unibody

koki4a

Вярно е че God Of War серията кърти мивки и че има адски яки игри за конзоли. Затова си имам PS2. Но просто за FPS няма по добро от компа.

Що се отнася до 13" нямам грижи щот съм с външен монитор.