Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

30-04-2024, 15:30:45

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 158
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 2
Guests: 125
Total: 127

125 гости, 2 потребители
dimhab, Larryhible

НОВ САЙТ ЗА APPLE.BG

Започната от R.J., 04-11-2008, 14:41:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

sumo

Някой знае ли дали въпросните ББС имат въобще някакъв реален и официален статут на риселър на Епъл? Моите подозрения са, че нямат. Играх си да чета изискванията на Епъл, за да станеш Apple Premium Reseller и се съмнявам ББС да правят минималния оборот, който се изисква.
Аз лично съм много недоволен от ББС, преди няколко месеца преговарях с тях за закупуването на imac. Обявиха ми цена с 250 евро над цената на същата конфигурация, в който и да е европейски apple store. Писах им дали не искат да ми направят отстъпка, така че поне малко да се доближи цената, до тази, която плащат французи, немци и финландци и те ми върнаха отговор, че могат да намалят цената с 5-6%.
След като се съгласих да купя с такава отстъпка, просто спряха да ми отговарят на мейлите...
Тра-ла-ла, фифтагон

Web_Devil

Цитат на: "sumo"Някой знае ли дали въпросните ББС имат въобще някакъв реален и официален статут на риселър на Епъл? Моите подозрения са, че нямат. Играх си да чета изискванията на Епъл, за да станеш Apple Premium Reseller и се съмнявам ББС да правят минималния оборот, който се изисква.
Аз лично съм много недоволен от ББС, преди няколко месеца преговарях с тях за закупуването на imac. Обявиха ми цена с 250 евро над цената на същата конфигурация, в който и да е европейски apple store. Писах им дали не искат да ми направят отстъпка, така че поне малко да се доближи цената, до тази, която плащат французи, немци и финландци и те ми върнаха отговор, че могат да намалят цената с 5-6%.
След като се съгласих да купя с такава отстъпка, просто спряха да ми отговарят на мейлите...

:lol:  :lol:  :lol: Намирисва ми на Пепииииии :!:  :idea:  :twisted:
Животът НЕ се измерва с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни!

sumo

Абсолютно.
Какво, някакъв известен шегаджия ли е?
Тра-ла-ла, фифтагон

R.J.

сайта пак изчезна...
вие ги разсърдихте и те ни се обидиха сега НИКОГА НЯМА ДА МИ ПРОДАДАТ ПО СКЪП МАК
УХУХУХУУХУХ

miro_bs

някои забелязва ли че новите цени на ББС са същите или по-ниски от USA?

julss

Цитат на: "miro_bs"някои забелязва ли че новите цени на ББС са същите или по-ниски от USA?
Май си само ти :D .Ти по кой курс на долара ги смята тия работи? пример 1,пример 2

miro_bs

Цена в БГ без ДДС (защото цената в САЩ е без данъци също) 2.052,50 лв., цена в apple store $1,299.00 .
Днешния курс е 1.544280. Което прави цената в САЩ 2,006 лв.

Това не е ли същата цена? Някои да ме поправи ако греша нещо.

AnotherBoy

Остави това ДДС, не всички имаме фирми дето може да го напишем и да ни падне цената, тук говорим за обикновеният потребител.
И нека да се види че в САЩ тази цена от 1299 долара е със включената печалба, доколкото в България се продава на тази цена + печалбата на ББС.
Дори и в Европа се продава по евтино от България, за пример Испания, 1149  евро, което пак е по малко от 2463 лв., Франция 1199 евро, в Германия също, в Швейцария 1699 ш.ф. което е 2110 лв.!!!
Така че ние сме преебаните, и моля оставете ДДС-то на страна! Незнам проблема дали е в Епъл, но определено е в ББС!
iPhone XR
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Mid 2014)
Mac mini (Late 2012), 8GB RAM, 120 GB SSD
iPad Air 4 Wi-fi
iPad mini Wi-fi (1-st Gen.)