Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

27-04-2024, 23:11:06

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 639
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 176
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 72
Total: 72

72 гости, 0 потребители

Ipod 160GB Бартер за 5.5g 80gb С лека корекция.

Започната от lunnar, 06-12-2008, 20:26:53

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

lunnar

Здравейте. Значи, купих си ipod 160gb преди 2 месеца и имам DVD player в колата с Iplug, който ми позволява да си управлявам айпода директно от тачскрийна и същевременно го зарежда. Обаче. На новите айподи шеста генрация им е преместен тиви аута и имат ID chip и се нуждаят от спрециален кабел(не че немога да го купя ама не ми върши същата работа защото с него няма да работят контролите). Затова търся някой, който иска да трампим неговия 5.5 ген с доплащане от негова страна.  :wink:
Ipod 160gb

crio

Цитат на: "lunnar"Здравейте. Значи, купих си ipod 160gb преди 2 месеца и имам DVD player в колата с Iplug, който ми позволява да си управлявам айпода директно от тачскрийна и същевременно го зарежда. Обаче. На новите айподи шеста генрация им е преместен тиви аута и имат ID chip и се нуждаят от спрециален кабел(не че немога да го купя ама не ми върши същата работа защото с него няма да работят контролите). Затова търся някой, който иска да трампим неговия 5.5 ген с доплащане от негова страна.  :wink:

... може :) С доплащане от ваша страна, защото вие сте на зор. Аз проблеми с кабелите нямам ;)  (Извинявайте за спама. Просто ми стана забавно...)

lunnar

Цитат на: "crio"
Цитат на: "lunnar"Здравейте. Значи, купих си ipod 160gb преди 2 месеца и имам DVD player в колата с Iplug, който ми позволява да си управлявам айпода директно от тачскрийна и същевременно го зарежда. Обаче. На новите айподи шеста генрация им е преместен тиви аута и имат ID chip и се нуждаят от спрециален кабел(не че немога да го купя ама не ми върши същата работа защото с него няма да работят контролите). Затова търся някой, който иска да трампим неговия 5.5 ген с доплащане от негова страна.  :wink:

... може :) С доплащане от ваша страна, защото вие сте на зор. Аз проблеми с кабелите нямам ;)  (Извинявайте за спама. Просто ми стана забавно...)

Аз съм пуснал темата за серозни хора. Плюс това нямам никакви проблеми с кабелите нито с айпода. Единствено че няма да си управлявам песните от двд плейъра като си  купя компонент или композит ав кабел. Иначе има и други лесни начини като Ebay и мисля че сте наясно с цените и на двата модела и че не подлежи на коментар.  :wink:
Ipod 160gb

traian_james

А също така си си пуснал темата в грешния раздел. Има си "Магазин".
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.