Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

27-04-2024, 19:45:47

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 639
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 176
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 104
Total: 104

104 гости, 0 потребители

500-600  лв за АЙфон?

Започната от arnold, 08-11-2008, 00:02:41

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

vaskog

Логично е да не дава слушалките човекът, употребявал ги е и не е хигиенично, най-малкото.
А иначе, купи си каквито ти харесат. Съвсем стандартен е телефонаът по отношение на слушалките.
MAKE the Force be with You!!!

Mac OS X 10.10.5 Retail
Winbows 7,
Intel® Xeon® Processor E5450,
GA-G41MT- ES2L, 4GB DDR3 1066,
Nvidia GeForce 8500 GT 512MB,
80 GiB SATA II, 320 GiB SATA II,
500 GiB SATA II, NEC ND-3540A.

altunian

стандартен е 3,5мм жак, но не е стандартен вида на пластмасовата му част. "нормалните" жакове за слушалки са сравнително дебели и не влизат в отвора в корпуса на телефона - няколкото милиметра, с които е по-навътре отвора за жака на слушалките на телефона...

arnold

аз имам оригинални слушалки от моторола само че те са с 2,5 мм жак ама имам и преходник на 3,5 - тея слушалки са убийствени просто
Real Mac mini

fpyyh

имаше по 2лв в магазина удължители за айфони

daf

iphone-ите разбират всякакви закони за цени на гсм-и. Модел отпреди повече от година, който тогава струваше около 500 лв с доставката до бг, днес се продава втора употреба за  повече :-)

vitobuga

И какво сега вярно ли е това, че преди година са се продавали за 500 лв.Аз и преди година не бях в родината, но за такова нещо не бях чул?!?Някой ще потвърди ли?Да копувам ли или да си тегля коршума?

(Свалих го на 550 лв.Повече не искат да свалят.Нямал никакви драскотини казват...)

yamahadrums

KOпувай без да си теглиш Коршума. ;-) Май ти се е отразило отсъствието от родината.
MacPro 2.66GHz 8Gb RAM Mac OS X 10.7.5, Pro Tools 10.3.3, DIGI 003 Factory, LogicPro 9.1.8,  Tascam FW-1884, Adam A7, Roland TD-20, Yamaha SY-99, Audiotechnica ATH-M50.
iPad Retina 3G+WiFi 128GB White

fpyyh

аз платих за един около 530 лв, а имаше и по-евтини, примено refurbished от at&t, май по $250

Angelo

Цитата имаше и по-евтини, примено refurbished от at&t, май по $250

Дай линк.

fpyyh

това беше едно време, преди цяла година


Angelo

Е дай линк де, не снимки.
Кой е сайта ?

fpyyh

нали ти писах, няма го вече, преди почти година at&t го бяха пуснали това и е от техния сайт. най-ниската официална цена на стария телефон.

arnold

е да ама звездичката видя ли я дето пише че искат 2 годишен договор?
Real Mac mini

daf

Цитат на: "vitobuga"И какво сега вярно ли е това, че преди година са се продавали за 500 лв.Аз и преди година не бях в родината, но за такова нещо не бях чул?!?Някой ще потвърди ли?Да копувам ли или да си тегля коршума?

(Свалих го на 550 лв.Повече не искат да свалят.Нямал никакви драскотини казват...)

вярно е - преди година и няколко месеца - 3 нови телефона, с доставка от US, излязоха малко над 500 лв всеки

arnold

е те вече ф=ги смятат за антики затова:)
Real Mac mini