Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

16-06-2024, 02:02:57

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: Josephkayaf
Stats
  • Общ брой публикации: 82 676
  • Общ брой теми: 9 819
  • Online today: 271
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 250
Total: 250

250 гости, 0 потребители

Бъгава работа с Opera

Започната от tMac, 24-10-2008, 15:11:30

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

tMac

Преди известно време бях сложил Opera на MacBook-а си, за да пробвам да ли банкирането в една банка няма да е по-успешно, разбира се не. Така или иначе не си спомням как точно съм махнал този браузър от компютъра, но няколко пъти вече при опити да отворя разни линкове, те се отварят в Opera, а не в Safari. Това ме изненадва доста, защото като се опитам да намеря какъвто и да е файл на компютъра, който да се казва Opera, такъв не бива открит. А и при положение, че съм изтрил програмата /Opera/ не би трябвало. Та, ако някой се е сблъсквал с подобен проблем, нека каже как точно да махна Opera, която не мога да открия на компютъра си.

Becko

ако ти се отвори операта цъкни върху нея в дока и му кажи да ти покаже къде е :)
иначе трябва да кажеш, че сафари ти е дифоулт браузър в неговите преференсес най отгоре :)

tMac

Бреййй, незнам дали мястото и е там, според мен не, но се е забила в Applications/Adobe Bridge/Contents/MacOS/Opera.app. Сега ще пробвам да я разкарам.

tMac

Даже и в Adobe Device Central я открих. Истинали е това, едно и също приложение да е на няколко места? Adobe и Opera да не са официално свързани?

fpyyh

на мен ми беше захапала торентите, а никога не съм я слагал - май идва с адоби, за да показва някакви хелпове?

avioli

cs3 използва опера за да изобразява как ще изглеждат разни страници и флаш аплети в мобилните устройства, защото опера първи (май) направиха мини браузър за мобилни устройства (Small screen rendering technology).

може да я намерите в bridge, device central, photoshop elements, dreamweaver.

някои от тези програми имат опера още от Adobe CS, което ще рече че вътре може би има Opera 7.x.x

ако няма да правите сайтчета за мобилни устройства с помоща на Adobe, то можете спокойно да разкарате програмата от всички възможни места, за да не се стартира нежелано!
мини и хак, лео и тигър... забавление и работа... вече и айфон за двете в едно

Becko

нямате и една причина да я триете просто накарайте сафари да е дифоулт браузър и ако трябва кажеше на всички хтмл файлове да се отварят с него

tMac

Благодаря ви за информацията! За пореден път се уверявам, че този форум е много полезен /това е за за неговия притежател/. Що се касае до помощта отнасяща се до мен, 10x. Схванах общата идея на Adobe и Opera, благодарение на "събличащите се крака". Впечатляващ аватар.

Bushmills for keeps!