Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-04-2024, 14:57:46

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 164
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 2
Guests: 120
Total: 122

120 гости, 2 потребители
forka2k, smile_g

Аз го видях, ето го. Тап. Тап това е новия макбууук.

Започната от nubizus, 10-09-2008, 00:07:29

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.


nubizus

Ако направят подобна простотия директно ги забравям като компания за компове. Тоя дето е правил монтажа явно няма лаптоп апъл иначе щеше да си провери пропоцията на ябълката спрямо лаптопа:)))
А самия дизайн е се едно макбука се е блъснал в дел:))
Незнам какво толкова ви дърви черното.
За мен то дава ненужен контраст, който изморява окото.


fpyyh

и черното про няма power бутон :):)
btw - в епълцентър ми се мерна някаква промоция на макбууци, върти ми се нещо като 2500->2100, но не го намерих в нета, а и не се заглеждах

asenbesni

Абе истинска снимка май няма още в нета - има similar renderings :D. Но май си го гласят такова мелезче - наполовина сребърен наполовина лъскава евтина пластмаса черна на цвят- абе все едно ти се е строшил дисплейят и се взел резервен от друг Макбуук Про в друг цвят - като некои автомобили дето немат един с един цвят еднакъв по врати, предни капаци, багажници и т.н.. бахти простотията... :evil:
Work:Mac Pro QUAD 2.8GHz
10GB RAM DDR2 800MHz
Video 512mb
---------------------------
Home: Mac Pro DUAL 3GHz
14GB RAM DDR2 667MHz
Video 512mb
Mac Pro EIGHT 2.26GHz
14GB Ram DDR2 1066MHz
Video 512mb
MacBook Pro 17 2.8 GHz Core 2 Duo
8GB Ram DDR3 1066MHz
Video 256/512mb
You think twice,

FRESH_STUDIO

Цитат на: "nubizus"иначе щеше да си провери пропоцията на ябълката спрямо лаптопа:)))

абе може ябълката да е от тия генно модифицираните , те са по кило , кило и половина едната , та не е изключено  :wink:
Искам да стана

nubizus


fpyyh

възможно ли е да пестят от дизайнери, да пускат слух за нов продукт, да си харесват нещо от нета и да го правят ;););)

(знам, че никой не успява да познае 100%, но е забавна мисъл)

nubizus

Цитат на: "fpyyh"възможно ли е да пестят от дизайнери, да пускат слух за нов продукт, да си харесват нещо от нета и да го правят ;););)

(знам, че никой не успява да познае 100%, но е забавна мисъл)
Едва ли пестят от дизайнери, но опредлено има вероятност да използват този тип маркетингово проучване. От дедо Стиви сичко мое да се очаква.
А чисто стратегически незнам дали да очакваме скоро някаква турбо иновация при сегашното финасово положение на Америка:)))

eek

Тоя брик хубаво, само дето нема място за харддиска. Както и да го гледате и да го смятате, изваждайки размера на оптичното устройство не остава място почти за нищо друго :)

А пича се е насрал, че почти е познал новото нано. Next, please... :)

nubizus

Цитат на: "eek"Тоя брик хубаво, само дето нема място за харддиска. Както и да го гледате и да го смятате, изваждайки размера на оптичното устройство не остава място почти за нищо друго :)

А пича се е насрал, че почти е познал новото нано. Next, please... :)
Според мен оптичното устройство ако се махне ше има място за всичко:))
Като в еъра.

t0t0

Цитат на: "DarkArcher"Сега, като стана въпрос, смятам да купя на сестра си един MB, обаче все още се чудя. Видяло се е, че вероятно няма да е от новата линия.

В България най-удачният модел струва 2554 лв, в САЩ същият е $1299. Простата сметка...

И все пак, заслужава ли си да купя настоящия модел от САЩ преди да са се изчерпили количествата и да са вкарали новите в продажба, или да изчакам BBS да пожелаят да продават старите, в бъдеще, модели на по-ниски цени?

Какво мислите?
аз мн се колебаех дали да си купя точно този от САЩ, но при положение че гаранцията няма да важи се отказах...и сега мисля да изчакам да пусант новите да посвалят малко цените на старите и да си взема една тенекия :) , но в Българиая кога ще свалят цените идея си нямам ( малко сме бавнички тука .. към Коледа най-вероятно :D )
2.0GHz Intel Core 2 Duo
2GB DDR3 Memory
320GB hard drive
NVIDIA GeForce 9400M graphics
Aluminum unibody

XXwolf

ако пуснат такъв мак мини ще върна commodore-a на активна служба   :roll: