Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-04-2024, 23:07:47

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 640
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 147
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 132
Total: 132

132 гости, 0 потребители

Прехвърляне на Itune от един компютър на друг

Започната от nikikoz, 14-08-2008, 08:04:36

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

nikikoz

Здравейте,
ще си сменям мак/а. Интересувма се как да си прехвърля библиотеката от единия компютър на другия. Файловете ми се намират на тайм капсулата така че не се притеснявам от импорта, въпроса е да не си загубя обложките че съм си играл много до като ги направя. Няма ли начин да копирам библиотеката от стария компютър и да я преместя на новия?Ще съм благодарен ако някой може да помогне...

Becko

в хоум папката ти има папка MUSIC просто я премести на новия компютър ...

nikikoz

благодаря ти за бързия отговор...

mr.j

Обложките се интегрират в .mp3 файла

nikikoz

Цитат на: "mr.j"Обложките се интегрират в .mp3 файла

Не съм сигурен но мисля че не са интергрирани. В папка мюзик/айтун има отделна папка арт уъркс и в нея има папки със номерата на албумите. МИсля че в нея се намират снимките...може и да греша.
За всеки случай ще си направя копие на папката мюзик на тайм капсулата пък ако стане и бз нея още по добре.

avioli

Тази папка Artworks е само кеш... за по-бърза работа iTunes си вади обложките от файловете и ги слага в кеша, за да не трябва все да рови из mp3 или aac файловете. Ако не копираш тази папка, то iTunes ще си я създаде отново, вадейки обложките от самите аудио файлове.
мини и хак, лео и тигър... забавление и работа... вече и айфон за двете в едно

scrap

A как стои въпроса с прехвърлянето на библиотеката на iTunes? В смисъл всички плейлисти, които съм импортвал, вътре песните, наредени по начина, по който съм ги редил. Има ли начин всичко това да се прехвърли на друг мак?

Becko

разбира се че може ... местиш Мюзик папката