Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-04-2024, 17:08:35

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 164
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 91
Total: 91

91 гости, 0 потребители

tv tuner

Започната от valentin, 26-05-2008, 19:03:20

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

valentin

някои може ли да каже има ли специфики в тв тунерите за мак или сам длъжен да си купя от магазина на apple?защото има голяма разлика в цената,а на последък имам много разходи.мерси предварително :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :oops:
mac book pro 15.4'' 2.2 Ghz intel /2GB ram /120 HDD/ Mac OS X 10.5.4

XXwolf


XXwolf


valentin

мерси за саита.да разбирам ли че други тунери не стават за мак?този които го има в саита е usb този на ул.Раковски не е за голямия вход от страни до входа за зареждане и е 201:00лв.
mac book pro 15.4'' 2.2 Ghz intel /2GB ram /120 HDD/ Mac OS X 10.5.4

XXwolf

това е най-доброто което знам а и не съм виждал PCCard тунери за Мас

fpyyh

един колега си поръча от англия от елгато май, около 250 лв и 3 седмици доставка. по много форуми има много противоречиви неща, защото чипсетите явно са само няколко, но се препродават под какви ли не марки. eyeTV официално поддържа WinTV-HVR-900, което пък се предлага от Вали срещу $82 без ддс, сигурно около 100-120 лв. а eyeTv - от пиратите

fpyyh

този също официално - PINNACLE PCTV Hybrid Pro Stick 330E - 120 без ДДС
може би и долния модел - 320, който е около 99 лв с ддс, но трябва да се тества.
не правя реклама на фирмите и ако някой има по-добри модели или цени - и аз се замислям да си купя, идват европейско и олимпиада, имам един проектор в повече...споделете

tashev

fpyyh   страхотно research си направил !
Pinnacle още от едно време като бях с PC ми харесваха но то понеже те бяха единствената по свястна алтернатива тук.
Но като глегам от тези който си избрал и тези който ги има на сайта на eyeTV бих предпочел Pinnacle понеже има компоситех вход ( например ако си със сателитен приемник) и стерео вход както и стандартния антененен. Друг бонус за него е и Дистанционното, ако си нямате за мака ;)
Български речник за Dictionary.app за Леопард - http://tinyurl.com/9egupa

valentin

въпроса ми е следния. искам като отида на вилата да си гледам тв тези които ги показваш в сайтовете могат ли да предават без антена или кабелна.или задължително трябва да има антена че не сам много запознат(изобщо). защото както ви е известно по вилите има крадци и няколко тв ни изчезнаха :roll:
mac book pro 15.4'' 2.2 Ghz intel /2GB ram /120 HDD/ Mac OS X 10.5.4

Becko

е щом сте имали телевизори сте имали и антена или кабелна много ясно.
можеш да гледаш ефирни телевизии стига да имаш антена може и да си направиш сам :) елементарно е просто на кабела ти трябва букса която да се включи в тунера ... може да си пуснеш и кабелна телевизия пак ще гледаш :) може и булсат ком сателитна и тн.