Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-04-2024, 18:48:14

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 164
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 93
Total: 93

93 гости, 0 потребители

Ако някой иска да работи в Appleцентър по добре да се откаже

Започната от lordmaul, 23-05-2008, 14:36:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

lordmaul

Та  обадиха ми се за работа от Епъл център и отивам аз на интервю и тоя дъртия който водеше интервюто беше супер прост и може би стар като света и та ми израси че не можело по точно било невазможно да има хора на 20 години които да са работили с мак хората които можели да преинсталират мак ос били на повече от 40 години и та там място за млади хора нямало за работа и инсталиране на мак ос се били изисквали много спецялни умения които младите хора нямали.Е това за мене е чистата простотия така че ако някой мисли да кандидатства за работа там по добре да не го прави или да се приготви за супер унижения.
g31m-es2l Intel Core 2 Duo 2.66GHz E8200 2x2gb kingston ddr2 nvidia 9600GT 1gb DDR3  wireless
TL-WN951N pci

SiCKPuP

Ти не си разбрал "подхода". Той изка да те накара да се чувстваш нищожен, за да може като ти представи обявената заплата от 400лв, ти да не му теглиш една сочна майна, ами да се замислиш че млад човек с твоите неспособности едвали ще намери по-добро предложение.

lordmaul

да бе пак че ме унижи по супер долен начин отделен вапрос що сам бил с айбук ми не с макбук про примерно ми 6тото парите не валят др. е вапроса че не мога да си позволя про не че не го искам ама просто не мога да си го позволя
g31m-es2l Intel Core 2 Duo 2.66GHz E8200 2x2gb kingston ddr2 nvidia 9600GT 1gb DDR3  wireless
TL-WN951N pci

maculas

Еми откажи се! Аз ако бях на твое място като видя на къде бият нещата, щях да му тегля майните (по културния начин), и да му кажа да взима майка ми на работа тогава  :D  :D  :D  :D  :D
MacBook Pro 15" (Mid 2009) 2.66 GHz Core 2 Duo, 8GB RAM, 128GB SSD + 320 GB HDD
iPhone 5 16GB

Mar7in

А пък аз си мислех, че Apple е по-младежки настроена компания...странно защо навремето като Steve изкара онези цветни iMac, тогава се промениха нещата, или сигурно само чичковци на 40 години ползват iPod  :D
Наистина ако така арогантно са се държали с теб, нямам думи. А и много странно как човек на 40 години ще е по-запознат с новите ОС и новите Intel процесори повече от теб примерно :P

Mar7in

А това, че си с Mac Book, а не с Mac Book Pro, не го разбирам...какво изобщо значение има :?: Или сигурно на Mac Book Pro се инсталира по по-различен начин ОС-а  :D Аман от закостенели мозъци, дано намери някой 40 годишен с Mac Book Pro, който да бачка за 400 лв.

XXwolf

да сте виждали служителите на Genius Bar-a? всички са на по 20 години и доста от тях изобщо не се държат сериозно, а през цялото време се хилят, шегувт, танцуват и т.н. Идеята е Apple Store да е fun и cool a не дърташки клуб :roll:

rafaelo

Интересно. аз мислех да се пробвам да ходя за Продуктов Менеджър там ама ако наистина има хора, които да мислят и говорят по такъв начин сериозно ще се замисля пак. Наистина както споменахте по-горе Apple автоматично свързвам с нещо свежарско и свободно.

fpyyh

нека още някой се пробва и после да разкаже. едно впечатление не е достатъчно, пък и доволните рядко се хвалят. не е хубаво, че показаните линкове и написаната обява са малко наникъде, но може би точно затова си търсят хора - няма дори кой да ъпдейтва сайта  :D
като клиент мога да кажа, че съм доволен, но определено или не им стигат хора, или не са добре организирани.

hackera777

Ми явно всички свързваме Apple с нещо ново нестандартно и младежко ама нали знаете, че в България всичко е наопаки такаче...
Mac Mini 2009
2GHz Intel Core 2 Duo
1GB DDR3 Ram
120GB HDD
Цък

nubizus

Ако наистина се е държал така, много се е объркал.
И ако дават 400 лева да не реват после що така що иначе.
Тва ние проблема на държавата, че комсомола и татковците им държат парите. И не обичат да дават а само да взимат.

dnachev


koki4a

Само за да си почеша пръстите да кажа и аз нещо.

Това с коментара за годините напълно го вярвам, защото такива хора у нас колкото искаш. Мен дълго време ми се налгаше да обяснявам как така работя професионално на 19 години. За щастие годините минават.

Това със заплатата не го вярвам. Напоследък тез технически професии станаха доста популярни и няма как да държат някои на такава заплата освен ако не е на 4-6 часов работен ден и задълженията са да наглежда офиса.

Странно ми е как фирми продаващи едни от най-шикозните (ако мога така да се изразя) компютри не са направили бум в нашата страна на показност. Но предполагам, както всичко останало и този случай има няколко погледа...

Ако наистина ситуацията там е толкова лоша - Мойте искрени съчуствия!

fpyyh

големите пари в българия са в корпоративните поръчки, а като работещ в имащо се за такова нещо, мога да кажа, че не се печелят с показност и красота. могат да пробият само с неща като въздушния лаптоп или телефона, но телефон още няма, а лаптопите дойдоха късно. а и не пред IT отделите, а в разните бизнес ориентирани.

XXwolf

Цитат на: "koki4a"...
Странно ми е как фирми продаващи едни от най-шикозните (ако мога така да се изразя) компютри не са направили бум в нашата страна на показност. Но предполагам, както всичко останало и този случай има няколко погледа...

тия които искат да се фукат ще ползват компа най-много за игри, а Мас-а не е най-подходящ за това и едва ли ще имат мозъка за още една ОС.