Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-04-2024, 13:14:30

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 164
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 119
Total: 119

119 гости, 0 потребители

My best friend BBS!

Започната от Wizi, 16-05-2008, 09:54:24

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Wizi

Жената взе да се оплаква, че нямала лаптоп, моя все бил зает... една поща не можела да си провери (интересно кой толкова и пише?) това-ти-онова-ти... викам си "Ша ти купим един топлап, нидей рива!", но общо взето не се впуснах много в търсене. Нещеш ли съвсем случайно си чатя с един френд от Щатите и му обяснявам как Епъл е истината и други глупости, а той по едно време "Абе аз имам един Епъл лаптоп, който преди 2 години го купих от една приятелка, без да знам защо точно, и от тогава събира прах някъде в стаята ми...", а аз  8O "Яяя го погледни и ми кажи дали случайно не е алуминиев?", "Ами да... такъв е!". Без да му мисля много-много направо му казах да му измисля какакви пари и да го праща насам! Мина се време и дойде въпросното лаптоп - PowerBook G4 15" 1.5GHz, 1GB, 80GB. Чудесен!!!  :D Ръчкам го аз ден-два вече и ми прави впечетление, че батерията много много не държи... едни 2 часа общо взето и до там. Още по-случайно попаднах на страница в Епъл където пише, че имало програма за връщане на батерии от конкретни модели PowerBook G4 12 и 15 инчови, гледам аз SN на батерията, сверявам и какво да видя - и аз съм бил в кюпа! Първата ми мисъл, като типично българче "Лелеее, това означава разправии с ББС, ужаст!". Вдигам аз телефона звъня им и един пич от сервиза вика "Да, знам за тази програма" - направо ме стресна, че е толкова открехнат - "донеси лаптопа да го погледна и ще видим. Дори мисля, че имаме някъде батерия като за теб, но ако греша ще пуснем нещата по каналния ред и до 2 седмици ще я имаш!". Дааа бе! Така ненадейно имали *ТОЧНО* такава батерия и тя седи мен да чака. Хууу, качвам се на колата, отивам там, пича поглежда лаптопа отгоре-отгоре и вика "Само секунда..." и изчезна някъде. Връща се след малко и носи съмнителна кутия. Подарък? Надали... Разпечатва я пред мен, а вътре нова батерка!!!! Задържах се едва-едва на стола, че яката се разлюлях от емоция. Попълни един протокол и каза "Ей тука се подпиши само и това е всичко!".  :o  Направо невероятно! Корекомска работа! Респект ти казвам! Избързах да се изнижа преди да бяха размислили, че знам ли? Мноу лесно било!

Та, така. Браво на пичовете! Сериозно предприятие! Keep up da good work!  :D
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

san

Цитат на: "Wizi"... Респект ти казвам! Избързах да се изнижа преди да бяха размислили, че знам ли? Мноу лесно било!

Ами свиквай - така БИ трябвало да се работи с клиенти. И така работят фирмите, които уважават както себе си, така и хората, които им дават парите си :)

XXwolf

това да не е сценраий на sci fi филм? :)

браво за батарията!

maxx

В тоя ред на мисли като го купих моя Г4 12" от мол-а и попаднах на програмата за подмяна на батерии след 1 телефонен разговор ми я пратиха по куриер, даже и не съм ходил до офиса им.

Има и такива случаи, лошото е, че ги приемаме като целувка от съдбата, а то трябва да си е нещо напълно нормално.
Think positive!

Wizi

За ББС ли говориш :?:
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

traian_james

Цитат на: "maxx"Има и такива случаи, лошото е, че ги приемаме като целувка от съдбата, а то трябва да си е нещо напълно нормално.
Така го приемаме защото това се случва в не толкова чести случаи.
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

maxx

Цитат на: "Wizi"За ББС ли говориш :?:

Да.

Ами ще спреме да го приемаме като целувка от съдбата, когато стане нещо нормално, а кога ще стане.....
Think positive!