Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

27-04-2024, 10:13:56

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 637
  • Общ брой теми: 9 813
  • Online today: 176
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 126
Total: 127

126 гости, 1 потребител
ockac23

Счупен space на PowerBook G4 12"

Започната от BuSteR, 08-04-2008, 03:47:50

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

BuSteR

1-я път,след-като се обадих на хората от http://www.applecenter.net/ ми казаха "ще Ви се обадим до края на деня,ако проблема е в клавиатурата може би ще трябва да я сменим цялата"; аз съответно оповестих човека отстреща,че проблема не е в цялата клавиатура а само в бутон space,съотвтно той ми отговаря; "Aми да ама може да се окаже,че трябва да сменим цялата клавиатура,щот по отделни компоненти бутоните не се продават .....и ако случайно намерим такъв бутон,след-като се свържем със сервиза на Apple ще Ви се обадим веднага"
....ден 5-ти:
Звъня на съответните оторизирани представители на Apple; "Добър ден Apple...еди си кво!"; "Добър ден преди 5 дена Ви се обадих за една смяна на бутон Space на един PowerBook G4 12" - отсреща; "А да и колко време вече стана не може да го ползвате" .....Аз -; "Ами 1 месец горе-доло"; пак отсреща : "Дам ами Госодине я ми кажете пак модела на лаптопа Ви и аз ще Ви кажа дали е отремониран....и името си кажете"....съответно аз; "Амa аз изобщо не съм си давал лаптопа за отремонтиране при Вас,чаках някой да ми се обади щото аз не съм от София и ще ми е малко трудно да дойда и да изхарча 120 лв. за гориво,само за да проверя дали имате такъв!"...Отсреща;" О да извинявайте аз веднага си записвам и до края на деня ще Ви се обадим" ; Аз; "Ок значи записахте си (да проверя ,че не ми изглеждаше много сигурна девойката)....отсреща: "Дам Господине става въпрос за бутон Space за PowerBook G4 112" :)))) ...;Аз:"НЕ за PowerBook G4 12" ....човечета пиша това , щотот в нашта държава никой не знай за кво става въпрос....ще се оправим само когато бутнат чалгата и сериалите по телевизиите ....не ми дреме аз така или инъче си поръчах въпросния бутон през ebay ма за кво ....уж сервизи :)))

П.С : във Bulgarian Business Systems Ltd. ми отоговориха ....."аа ми че намерете оторозирания за вашия град сервиз , ние не се занимаваме с тва"

SiCKPuP


XXwolf

явно не си прочел поста на BuSteR...той вече си гое е поръчaл и то точно от ebay

fpyyh

на един колега му смениха целия панел с клавиатура и тракпад на бял макбуук (беше се счупило ръбчето) срещу американска касова бележка за има-няма седмица. сигурно никой не обича да се занимава със стари машини

XXwolf

и на мен ми беше счупена клавиятурата на МасBook (около тракпада) и в iStyle ми казаха че ще им трябват около десет дни и то извън гаранционно ,а лаптопа си беше още в гаранция. Миналия месец бях в Дубай и там (също iStyle) ми я смениха гранционно въпреки че беше изтекла 3 дни преди да ги посетя. времето за подмяна беше ЦЕЛИИИ.... 45 минути ;)

fpyyh

а да, забравих да кажа, че ставаше дума за епълцентър и за седмица дойде частта, не е седял там толкова време, за около час го сменят

XXwolf

това е ясно, но аз изобщо не съм чакал. имат части на склад и признават изтекла гранция

cMm

Цитат на: "XXwolf"това е ясно, но аз изобщо не съм чакал. имат части на склад и признават изтекла гранция
Е нали все пак не е Цървуландия  :D

mr.j

има ли представители във форума на ББС и ако има, защо не си корегират отношенито към клиентите, все пак времената са други... не им ли писна да им се присмиват в очите

pravdo

... В случая BuSter пише за отношениата си с Apple center... дано някой от тях влизат в този форум за да прочетат за двете ми "срещи".
1. исках да си купя Аппле Маус от тях и по телефона ги попитах могат ли да ми намерят за един ден... гласът отсреща ми отне 10 мин да ме убеждава да си купя мишка Лоджитек вместо Епълска... щото била по-евтина и с 3 бутона... едвам го убедих да ми продаде Епълската (!?!?) наистина намериха ми я за един ден
2. попитах ги, този път лично в офиса им, могат ли да ми намерят адаптор от стар Аплле вижън монитор  към Г4 комп... исках да си ползвам стария монитор.
обещаха да ми се обадят.... и така вече 5 години....

повече не съм стъпвал там...
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой