Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

02-05-2024, 01:25:28

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 173
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 158
Total: 158

158 гости, 0 потребители

AdobeAudition за Мас?

Започната от ice, 02-03-2008, 17:51:04

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

ice

Нов потрбител съм на Мас и ако може някой да ми каже програмка аналогична на CoolEditPro или AdobeAudition за редактиране и корекции при Мас!
Има ли примепно AdobeAudition за Мас?
MacBook 13", Intel Core 2 Duo 2.2 GHz, 2 GB
2 x MacPro Quad-Core 2.93GHz, 32 GB memory

DUDE

www.google.com и ако не можеш да се справиш тук ще ти помогне някой. :)
MacPro 4.1@5.1

avioli

Е, супер... написах на човека изчерпателна информация коя програмка да ползва като за начало и кои да разгледа щом е нужно, но явно модераторите или системата си има(т) свои цели за дезинформация на потребителите и след преглед на темата след час (за да видя дали съм помогнал, и ДА, първоначално постинга ми бе ок), моя постинг бе изтрит без предупреждение или обяснение...

Ами остава ми просто да не пиша нищо тук повече, защото си е загуба на време и в следствие на нерви...

А userworx (не е лично) е написал най-якия коментар, с цел да помогне на човека, с най-изчерпателната информация (майтапя се ако някой ме вземе на серозно) и постинга му си седи и блести...
мини и хак, лео и тигър... забавление и работа... вече и айфон за двете в едно

ice

Да така е USERWORX това и чакам някой да ми помогне не да ме хвърля на джанката....
Моля те не пиши като нямаш какво конкретно смисленно да напишеш по темата

Благодаря на всички които помагат във форума!
MacBook 13", Intel Core 2 Duo 2.2 GHz, 2 GB
2 x MacPro Quad-Core 2.93GHz, 32 GB memory

yamahadrums

Userworx много правилно го е написал. Както казах и в един друг мой пост много по-бързо ще намерите това, което търсите, ако ползвате Google. Тук може и да ви отговорят след няколко часа. А и не е нужно да се пълни форума с въпроси, чиито отговори можете да намерите сами. ;-) Конкретно за музикалния софтуеър трябваше да напиша в търсачката "mac music programs". Всъщност такива са правилата във почти всички форуми, особено ако има огромен брой потребители. Не се сърдете, но по този начин всичко тук ще изглежда по-спретнато. :-)
MacPro 2.66GHz 8Gb RAM Mac OS X 10.7.5, Pro Tools 10.3.3, DIGI 003 Factory, LogicPro 9.1.8,  Tascam FW-1884, Adam A7, Roland TD-20, Yamaha SY-99, Audiotechnica ATH-M50.
iPad Retina 3G+WiFi 128GB White

DUDE

avioli никой не е трил твой пост.
Да не би да имаш предвит този тук
MacPro 4.1@5.1

5ko


cMm

Незная но мисля че Епъл за ви представили доста добри програми :) Несъм работил с тях нито зная за какво ти трябва.Нека някой си изкаже мнението но мисля че Soundtrack Pro 2 Logic Studio & Express биха ти свършили работа.Но както казах за момента несе занимавам с тях :)

ice

A може ли някой да ми каже от куде да си го дръпна SOUNDBOOTH-a?
MacBook 13", Intel Core 2 Duo 2.2 GHz, 2 GB
2 x MacPro Quad-Core 2.93GHz, 32 GB memory