Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

01-05-2024, 18:03:20

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 175
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 73
Total: 74

73 гости, 1 потребител
BuSteR

Mac Mini G4 или Mac Mini Core 2 Duo?

Започната от NewToApple, 24-02-2008, 12:39:39

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

XXwolf

стига бе хора - защо така атакувате malwk? Човека явно има проблем с видеото на минито... дори не може да види че е написал W вместо V в Еvery в подписа си

malwk

Ми кво да направя като не работи?!?!

Пробвах го и на по-малък монитор, сметнах че може да му иде много 22 инча. Същия ***. Сложих му и леопард, уж оптимизиран нали по-нов...

Още по зле станаха нещата. Нe знам вие какви филми гледате, аз гледам 480p. Дори трейлърите на сайта на епъл, които са 480п не вървят на това мини. Аз ли съм крив, нищо не съм му пипал на въпросното нещо.

Като пусна 480п до такава степен се панира, че едва успявам да спра плеъра. Според вас нормално ли е за компютър на година да не може и с това да се справи. Според вас струва ли си да се нарече most advanced OS on the planet.

Ай със здраве.

ПС. А и между другото Safari не може да рендира правилно корпоративния сайт(изобщо не се показва поле за логин). Интересно, FF i IE могат, опера дори може. Неочаквано добри са епъл, наистина.... сядаш и заспиваш пред компа. Щото аз освен музика на него друго не можах да подкарам ... Ама за сметка на това видя шернатите в лана музики и плейлистите даже. Невероятно, все нещо сработи без да се пинкам...
Ewery day is the dawn of a new error...

stifmart

malwk, не знам какво си правил, но явно имаш някъкъв проблем на MINIto, аз съм с MINI G4 1.42 GHz 1 GB RAM , и Леопарда и всичко си варви прекрасно, вярно че HDTV филми накъсват, и не вървят като хората, но това е от кодеците а не от машинката.