Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

27-04-2024, 14:49:44

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 638
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 176
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 129
Total: 130

129 гости, 1 потребител
smile_g

iTunes artwork

Започната от koki4a, 06-02-2008, 15:40:50

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

koki4a

Странно на търсене "iTunes" във форума няма резултати?!

Някой от вас знае ли лесен начин да си сложа artwork в iTunes?

Програмка дето примерно взима музиката от библиотеката ми и слага автоматично картинката от албума.

fpyyh

можеш да си направиш акаунт в епъл стор и itunes ще ти сваля самичък. можеш да ползваш coversutra, album art thingy album cover finder, gimmesometune, сигурно има и други, различните програми намират различни неща и са различно ефикасни
ако нямаш американска кредитна карта - понякога се появяват безплатни песни и тогава можеш да си направиш акаунт, в момента май няма нищо активно

koki4a

Имам CoverSutra и до колко виждам може само да показва арт'а от iTunes. Ще погледна останалите! Мерси.

Може ли малко вече информация за това със създаването на акаунт без да имам американска кредитна карта?


Icko2

А да знаете програма, която търси картинките в Beatport или Juno.co.uk ?
iMac 2,66/ 2 RAM/ 320 GB
MacBook 2,16/ 2 RAM/ 120 GB
iPod nano,  Touch, Shuffle
Airport Extreme

hdm

Добре де, сега има някакви фрий песнички, как да се регна?

avioli

И аз това се чудя.. има ли начин да се пазари от Apple iTunes Store през България? Дори и да искам да си плащам, май не ти дават шанс?
мини и хак, лео и тигър... забавление и работа... вече и айфон за двете в едно

fpyyh

няма начин от бг, освен с много трикове като купуване на американска предплатена кредитна карта или приятел в щатите, който да ти изпрати код за подарък за някаква сума.
аз си направих акаунт с ваучър за безплатни песни от tunecore, но вече няма.

XXwolf

вече ми омръзна да повтариям че МОЖЕ да се купува от iTunes от БГ като се купи gift карта от eBay и се направи акаунт с адрес на някоя американска фирма - става адски лесно и бързо

fpyyh

това с картите ясно, само внимавайте с адреса, най-добре да е аляска, защото иначе начислява ддс. но директно с бг кредитна карта не става, въпреки че съм чел, че ако убедите банката да сложи за домашен адрес нещо в щатите ще мине и с издадена тук.

XXwolf

никакво ддс не начислява - аз съм си сложил адреса на нашата фирма в калифорния (където ддс-то е 8.5%) и цените на песните са си пак $0.99 (и филмите са по обявените цени). Преди ползвах адреса (в щата вермонт) на един който ми продаде Мас по ebay и пак цените в itunes си бяха без ддс

fpyyh

аз имах адрес в юта и за серия ми взимаше $1.99 + $0.16. след това си го смених.

Lord Adder

Album Art Thingy
- ?!?
- Don't panic! This ship is unsinkable...
- !?!
- Секи да се спасява сам! Women and children first!

skut

А как мога да махна някой  ARTWORK , защото на по старите версии имаше "Clear" ,  а сега има само "copy"  и "paste"  :?  искам просто да нямам нищо! :oops:

mr.j

десен бутон в/у парчето > artwork > delete