Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-04-2024, 09:56:50

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 640
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 95
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 86
Total: 87

86 гости, 1 потребител
XoXo

iPhone OTB 1.1.2/1.1.3 - Софтуерен unlock !!!

Започната от shaman, 16-01-2008, 14:31:07

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

indianni

не знам дали стана ясно само,че дисплеят ми показва че сам в мрежата... имам сигнал, но... не отварям страници

maculas

Правиш си Restore на телефона, пускаш му jailbreak с ZiPhone 2.6 и се молиш на дядо Стиви всичко да тръгне!
MacBook Pro 15" (Mid 2009) 2.66 GHz Core 2 Duo, 8GB RAM, 128GB SSD + 320 GB HDD
iPhone 5 16GB

indianni

благодаря ти за съвета, но странното е че в момента съм ВиФи кафе и си сваля и праща  телефонзето отлично инфо  8O  нищо не разбирам... каква ли не игра му хвърлих на интернет настройките, но ниц... някакви други предложения случайно?

shaman

Цитат на: "indianni"благодаря ти за съвета, но странното е че в момента съм ВиФи кафе и си сваля и праща  телефонзето отлично инфо  8O  нищо не разбирам... каква ли не игра му хвърлих на интернет настройките, но ниц... някакви други предложения случайно?

Proxy server ?
Или нещо подобно по настройките е ..
Ще трябва май да се намесят админите ;)

indianni


indianni

сори, пак съм аз... работи ли БГ клавиатурата на 1.1.4. не мога да намеря Encoding Fixer-а иначе всичко друго съм инсталирала.

fpyyh

работи, само има промяна в атанас.фр и вече е в keyboards

altunian

Новия ZiPhone отключва ли актуалната 1.1.4 версия на iPhone? Щото след 2-3 седмици ще си вземам от САЩ телефон, който ако не променят версията на софтуера ще е с 1.1.4...

traian_james

Цитат на: "altunian"Новия ZiPhone отключва ли актуалната 1.1.4 версия на iPhone? Щото след 2-3 седмици ще си вземам от САЩ телефон, който ако не променят версията на софтуера ще е с 1.1.4...
Да отключва, на само най-новата
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

gogo_slv

Цитат на: "rafaelo"
Цитат на: "traian_james"има ли я тази програма само че да разкодира iPod Touch

На touch-а не му трябва разкодиране а jailbreak. И да, работи. Свали си най новата версия за момента.... тоя пич изкара 5 версии за 1 седмица... почва чак да ме дразни.

А как стоят нещата с iPod touch? Защо трябва да се jailbreak-ва? Нали си работи навсякъде по света. Или мъ трябва активация и този jailbreak е за това?

traian_james

Jailbreak-aт е за слагане на допълнителни програми, което иначе не е възможно, но след излизането на firmware 2.0 ще е възможно....
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

phile

da, ama shte triabva da plashtash za novite installs kato che li -- vsichko prez iTunes... taka che moje bi starata versia sqs jailbreak-a ne e tolkova losh izbor ... pqk ad ne govorim za customization -- jailbreak-a pravi i tova :
If we weren't supposed to eat animals then why are they made of meat?!!?
cmusicforum.com
Извинявам се предварително ако пиша с латиница, но на служебната машина няма как да кача :(

fpyyh

може би вече няма нужда да е важна тази тема